TEST: Šampón Dove Intensive Repair

 

Po chladnejšom období, kedy naše vlasy trpeli prechodmi z tepla do zimy, by sme im mali dopriať zvýšenú starostlivosť a zregenerovať ich. Vyskúšala som šampón od značky Dove z radu Damage Solutions, ktorý sľubuje silnejšie a lesklejšie vlasy. Dodrží čo sľubuje?

Šampón Intense Repair je súčasťou radu Dove Damage Solutions. Obsahuje zložku Keratin Repair Actives, ktorá pomáha obnovovať proteíny na bunkovej úrovni. Sľubuje silnejšie a lesklejšie vlasy.

dove hair therapy

Zdroj: Shutterstock®

Šampón je v peknej jednoduchej fľaštičke, ktorá sa jednoducho otvára. Konzistencia je krémová a bielej perleťovej farby. Vôňa je príjemná a dosť intenzívna, vydrží aj dlho po umytí i po usušení vlasov, čo hodnotím veľmi pozitívne.

šampón dove hair therapy s keratínom

Zdroj: Shutterstock®

Šampón tvorí dosť hustú penu a tak nie je potrebné dávať si veľké množstvo šampónu. S rozčesávaním som nemala žiaden problém, vlasy sa dali pekne rýchlo rozčesať

dove šampón damage solutions intense repair

Zdroj: Shutterstock®

Po odskúšaní šampónu ho hodnotím ako priemerný, ako takú zlatú strednú cestu, ktorou nič nepokazíte, ale ani nič extra neočakávajte. Nevšimla som si zmenu kvality vlasov, nepribudlo im ani na lesku a myslím, že ani na pevnosti, to je pri mojich jemných vlasoch večný problém. Možno by to len chcelo dlhodobejšiu kúru s týmto šampónom. 

dove šampón hair therapy with keratin

Zdroj: Shutterstock®

Plusy:  

  • výborne pení
  • jemná a intezívna vôňa
  • cena

Mínusy:

  • nevšimla som si zmenu kvality vlasov ako šampón sľubuje

 

Kúpite ho v drogériách za približnú cenu 2,50 eur.

        

4 komentárov
Zuzana Betáková

Zuzana Betáková

13.04.2014 00:01

Práve tiež používam aj šampón aj balzam z tohto radu, a som s nimi veľmi spokojná, vlasy sa mi krásne lesknú, ľahko sa rozčesávajú, zmenu kvality vlasov som tiež zatiaľ nepostrehla ale vôbec mi to nevadí som s ním spokojná

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

11.09.2014 15:26

ja som verná značke syoss a aj verná ostanem :)

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

22.02.2015 14:34

odporučam :)

Vaše meno:

Ľubica Križanová

Ľubica Križanová

16.11.2015 12:06

Tento šampón má správnu konzistenciu, dobre pení a umýva vlasy :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE