TEST: Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion

L´Oréal prináša na trh skvelú vlasovú radu Botanicals Fresh Care. Vlasové produkty založené na prírodných ingredienciách pre nás namiešali botanici a pestovatelia, ktorí sa zhodli na skvelých vlastnostiach a účinkoch jednotlivých zložiek troch kategórií tejto vlasovej rady.

 

Pozrieme sa spolu na kolekciu Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion, ktorá obsahuje dnešný testovaný šampón, ďalej masku na vlasy, kondicionér na vlasy a bezoplachovú starostlivosť.

 

Šampón na vlasy Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion okrem iného obsahuje zmes olejov požlta farbiarskeho, kokosu a sóje. Tieto prírodné oleje dodajú vašim vlasom krásny zdravý a žiarivý vzhľad.

 

Mohlo by vás zaujímať: Botanicals Fresh Care - nová prémiová vlasová starostlivosť

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion

Zdroj: Shutterstock®

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion na suché vlasy

Jedinečné spojenie oleja z požltu farbiarskeho, kokosu a sóje v ošetrujúcom zložení šampónu poskytuje vašim suchým vlasom hĺbkovú výživu. Šampón Safflower Rich Infusion neobsahuje silikóny, parabény a farbivá. Je zložený zo 100 % recyklovateľného materiálu.

 

Testovali sme tiež: TEST: L´ORÉAL Paris - BOTANICALS Fresh Care - Geranium Radiance 

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion

Zdroj: Shutterstock®

Balenie šampónu Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion  je veľmi jednoduché, avšak pútavé. Hnedá fľaša jemne priehľadnej farby vám zaručí nahliadnuť do útrob balenia a vy si tak viete skontrolovať, koľko šampónu sa ešte nachádza vo vnútri. Prírodné motívy, ktoré zdobia obal fľaše sú nielen esteticky zladené, ale zároveň prezentujú podstatnú zložku produktu, ktorou je požlt farbiarsky. 

 

Balenie šampónu obsahuje praktickú pumpičku, s ktorou si raz - dva nadávkujete potrebné množstvo šampónu. Mamine stačí na umytie vlasov jedno stlačenie, ja s mojimi dlhšími vlasmi si doprajem dva stlačenia. Pumpička má však ešte jednu výhodu, ktorou je zablokovanie dávkovača systémom open <-> stop. Šampón si tak môžete so sebou brať aj na cesty a máte istotu, že sa vám nerozleje na ostatnú batožinu.

 

Testovali sme ajTEST: L'oréal Professionnel Mythic oil (125 ml)

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion

Zdroj: Shutterstock®

Šampón Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion na suché vlasy som testovala spolu s mamou, nakoľko ja mám skôr jemné a mastné vlasy, i keď konce sú trošku suchšie. Avšak mamka ako dlhoročná "farbička" vlasov ich má dosť suché, rozhodla som sa, že ona najlepšie dokáže zhodnotiť vlastnosti a vplyv šampónu na vlásky. 

 

Ako prvé nás na samotnom produkte zaujalo jeho zloženie, prečo pchať do produktu samú chémiu, keď to ide aj bez nej? Zloženie na báze prírodných olejov dokáže vlasu dodať dostatočnú hydratáciu, jemnosť a lesk. Botanicals Fresh Care štúdio je zamerané na luxusnú starostlivosť o vlasy založenú na biologicky rozložiteľných rastlinných zložkách. Okrem samotného šampónu mysleli tvorcovia aj na obal, ktorý je 100 % rozložiteľný.

 

Testovali sme tiež: TEST: L´ORÉAL PARIS - Elseve Argile Extraordinaire - Suchý šampón

Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion

Zdroj: Shutterstock®

Šampón na vlasy Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion má jemnú perleťovo - bielu konzistenciu a krásnu drevitú vôňu. Pri styku s vodou sa šampón skvelo rozpení a dokáže tak vaše vlasy zbaviť nečistôt a zároveň ich perfektne chráni a dodáva im výživu. Suché vlasy, ktoré moja mamina má, sa stali na dotyk jemnejšie. Navyše vlasy získali aj stratený lesk vďaka zmesi olejov požlta farbiarskeho, kokosového a sójového oleja.

 

Vlasy ešte pred vysušením preukazovali krajší a zdravší vzhľad. Hlavne na dotyk pri oplachovaní sú vlasy krásne jemné, skvelo sa kĺžu pomedzi prsty. Dokonca aj rozčesávanie je bezproblémové. Po uschnutí sú vlasy krásne žiarivé a lesklé. Nevykazujú suchý vzhľad ako predtým. Navyše sú aj perfektne hydratované. Jednoznačne odporúčame.

 

Testovali sme aj: Elseve Extraordinary Oil - šampón a vyživujúci krém na vlasy

 

FOTOGALÉRIA:

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

17.04.2017 10:33

Loreal profesional je pre mna top znacka...pouzivam vylucne na vlasy iba tuto kozmetiku.... tuto novinku musim mat urcite doma...

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

17.04.2017 18:57

zaujímavé zloženie šampónu,páči sa mi, že sú tam použité iba prírodné zložky

Vaše meno:

Erika Semanová

Erika Semanová

18.05.2017 19:40

Som veľmi zvedavá na túto líniu vlasovej kozmetiky od značky L´oreal.

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 12:24

wau to som nevedela beriem túto značku ako podskupinu loreal

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

30.07.2018 00:17

šamponik aj kondicioner používam,trošku mi vadí vôňa ale inak výsledok je super

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

28.08.2018 20:51

Mám z tejto rady fialový Ľevanduľový set, je tiež skvelý.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE