TEST: Vzorky výrobkov vlasovej kozmetiky CHI a Kardashian Beauty

Pred časom som vám v našej sekcii Testy predstavila vlasovú kozmetiku CHI a jej dva produkty z radu Argan Oil. V dnešnom testovaní si predstavíme opäť niečo z tejto kozmetiky, presnejšie pôjde o vzorky produktov -  CHI Keratin Silk Infusion, CHI Argan Oil a taktiež vzorku oleja Black Seed Dry Oil od známej značky Kardashian Beauty.

 

Značku CHI som si po otestovaní minulých výrobkov veľmi obľúbila a rada ju používam, pretože moje vlasy sú po použití produktov naozaj vyživené a ošetrené. Ako som spomenula už i minule, vlasové oleje používam naozaj často a rada. Za ten čas, čo ich používam, som vyskúšala už niekoľko olejov a osvedčil sa mi i ten od značky CHI. Dnes si však okrem olejov predstavíme i keratínový komplex, ktorý sa používa v mnohých kaderníckych salónoch na obnovu poškodených vlasov. 

Odporúčame prečítať: TEST: CHI - Vlasová starostlivosť Argan Oil

chi a kardashian beauty

Zdroj: Shutterstock®

CHI KERATIN SILK INFUSION - výdatný keratínový a hodvábny komplex pre rekonštrukciu lieči a hydratuje poškodené vlasy, výrazne zlepšuje elasticitu a pôsobí preventívne proti poškodeniu z vonkajšieho prostredia. Dodáva vlasom okamžite intenzívnu  vlhkosť, hebkosť a lesk.

 

Mala som možnosť otestovať malé balenie (59 ml). Takýto keratínový prípravok som vyskúšala po prvýkrát, a spočiatku som nevedela, čo od neho môžem očakávať. Prípravok nanášam po celej dĺžke umytých vlasov, samozrejme, okrem vlasovej pokožky. Potom nechám vlasy prirodzene uschnúť. Vlasy sú ráno príjemné na dotyk, lesklé a krásne prevoňané. Pretože nemám vlasy nejak výrazne poškodené (pravidelne si ich dávam podstrihnúť, aby som predišla rozštiepeniu), výraznú zmenu v regenerácii vlasov nevidím. Napriek tomu tento prípravok veľmi rada používam aj naďalej.

 

Odporúčame prečítať: TEST: Chi Silk Infusion a Black Seed Dry Oil z dielne Kardashian Beauty

chi a kardashian beauty

Zdroj: Shutterstock®

CHI Argan plus Moringa olej - je ľahká, rýchlo absorpčná zmes olejov so špeciálnym zložením pre omladenie a hydratáciu mdlých a poškodených vlasov. Je bohatý na antioxidanty a vitamín E. Táto luxusná zmes olejov okamžite uhladzuje vlasy so zdravým vzhľadom, s neuveriteľným leskom a pružnosťou.

 

Výsledok testovania oleja ste mali možnosť čítať TU. Olej mám v plnom balení a táto vzorka bude ideálna na cestovanie. :-)

Odporúčame prečítať: TEST: CHI Infra ochranná maska

chi a kardashian beauty

Zdroj: Shutterstock®

Kardashian Beauty – Black Seed Dry Oil – suchý olej z čiernych semien je ošetrenie bohaté na živiny, ako aj podpora tvarovania vlasov, ktoré ich omladzuje a vyživuje, takže sa zdajú byť silné, husté, hladké a nádherne lesklé. Použitie: malé množstvo oleja rozotrite v dlaniach a votrite do dĺžok a špičiek suchých, alebo vlhkých vlasov. V prípade potreby zopakujte. Bez oplachovania. Vhodné aj na pokožku.

 

Tento vlasový olej ma prekvapil azda najviac. Má úplne úžasnú a zaujímavú konzistenciu (povedala by som, že takú olejovo-silikónovú). Po nanesení zanechá olej vlasy neuveriteľne jemné a príjemné na dotyk. Vôňa je skôr jemná a neviem ju bližšie špecifikovať. Tento olej by som určite rada vyskúšala aj v plnom balení.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Používate vlasové oleje?

 

Poznáte značky CHI a Kardashian Beauty? 

 

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

12.05.2016 07:10

Black Seed Dry Oil poznám, kúpila som si ho... je výborný... iba viem odporúčať...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

12.05.2016 07:28

vlasovu kozmetiku CHI - poznam len par kuskov, vlasove olejceky pouzivam, najma arganovy, je dolezitou sucastou upravy mojich vlasov

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

15.05.2016 20:26

ešte som o ňom nepočula

Vaše meno:

Alena Ďurechová

Alena Ďurechová

30.08.2016 02:19

tieto malé balenia si objednávam z netu každý rok - pri dovolenkovaní je to na nezaplatenie.
Na cesty mi 1-2 balenia 15ml fľašky vydrží rok, pretože stači málo, hoci mám husté dlhé vlasy.

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

07.09.2016 22:42

Kozmetiku CHI pouzivaju v kadernickom salone, ktory navstevujem a je naozaj kvalitna.

Vaše meno:

Bria Tóthová

Bria Tóthová

30.12.2016 22:13

Ja vlasový olej používam a dosť mi pomáha nakoľko mám suché vlasy
Tento recenzovaný som ešte nemala možnosť ani vyskúsať ani som o ňom nepočula, ale ak by bola možnosť vyskúšala by som ho

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

23.06.2018 12:54

vlasový olej medzi olejmi na 1.mieste, neskutočné účinky a tá vôňa ... oplatí sa investovať

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE