TEST: CHI - Vlasová starostlivosť Argan Oil

Svojim vlasom sa snažím venovať iba tú najlepšiu starostlivosť. Mám ich dlhé takmer po pás, a preto sa mojou každodennou súčasťou stali vlasové výrobky, ktoré ich udržujú zdravé a hebké.

 

Veľký dôraz kladiem najmä na vlasové oleje, ktoré používam po každom umytí. Obľúbila som si ich najmä preto, že moje vlasy dostatočne vyživia, ľahko sa rozčesávajú a zachovávajú si príjemnú vôňu až do ďalšieho použitia. V dnešnom testovaní si predstavíme nielen kvalitný vlasový olej, ale aj šampón. Počuli ste už o značke CHI? CHI (Cationic Hydration Interlink) je známou vlasovou značkou, ktorú používa mnoho stylistov a kaderníkov. Ide o naozaj luxusnú značku, ktorá zaručí, že vaše vlasy dostanú všetko to, čo potrebujú.

 

Dnes si preto detailnejšie predstavíme regeneračný šampón CHI s argánovým olejom a CHI argánový olej. Ale predtým, než sa dozviete, čo hovorím na produkty ja, si uvedieme oficiálne informácie.


Odporúčame prečítať: TEST: Chi Silk Infusion a Black Seed Dry Oil z dielne Kardashian Beauty

chi sampon a olej

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorí na produkty výrobca?

 

 

Šampón

 

CHI Argan Oil Šampón - regeneračný šampón na vlasy s argánovým olejom v sebe spája jedinečnú kombináciu exotických olejov, ktoré jemne čistia a omladzujú suché, poškodené vlasy a obnovujú v nich vlhkosť, dopĺňajú esenciálne vitamíny, antioxidanty a spolu s posilňujúcimi bielkovinami vytvárajú zdravé a lesklé vlasy.

  • Dodáva vlasom vitamíny, vlhkosť a výživné oleje, čo má za následok hladký celkový stav vlasov 
  • Dodáva silu a pružnosť vlasov a pomáha chrániť proti poškodeniu pred tepelným stylingom a UV žiarením 

Tento šampón je bez sulfátov a parabénov.


 

Olej

 

CHI Argan plus Moringa olej je ľahká, rýchlo absorpčná zmes olejov so špeciálnym zložením pre omladenie a hydratáciu mdlých a poškodených vlasov. Je bohatý na antioxidanty a vitamín E. Táto luxusná zmes olejov okamžite uhladzuje vlasy so zdravým vzhľadom s neuveriteľným leskom a pružnosťou.

  • Nezaťažuje vlasy, rýchlo sa vstrebáva. Je to zmes olejov z Arganu a Moringy, špeciálne namiešaná pre oživenie a zvlhčenie mdlých a poškodených vlasov.T
  • Taktiež odporúčame používať ako prirodzenú ochranu vlasov pred tepelnou úpravou vlasov a ako účinnú UV ochranu.

Bez sulfátov a parabénov.


 

Odporúčame prečítať: Beauty recepty: 5 tipov na domáce telové peelingy

CHI sampon a olej

Zdroj: Shutterstock®

Čo hovorím na samotné produkty ja?

 

Vlasovú značku CHI som mala možnosť testovať po prvýkrát. O značke som už vedela aj predtým a keď som sa dozvedela, že budem mať možnosť testovať produkty od tejto značky, nevedela som sa dočkať. :-)

 

Šampón je balený do priehľadného tmavohnedého podlhovastého plastového obalu, ktorý je vybavený pumpičkou pre lepšiu aplikáciu. Napriek tomu, že šampón používam už niekoľko mesiacov, musím skonštatovať, že z neho neubudla ani polovica. Jeho vôňa je veľmi príjemná, povedala by som, že je taká sladká a krémová. Vo vlasoch sa vôňa udrží pomerne dlho a keď šampón skombinujem s vlasovým olejom, vôňa sa zintenzívni. Šampón dobre pení, a preto mi na jedno umytie vlasov stačí stlačiť pumpičku dva razy. Vlasy po umytí a vysušení (nechávam ich voľne uschnúť počas noci) naberú na objeme, nie sú suché a vyzerajú zdravo. 

Odporúčame prečítať: Ako na pozitívne myslenie

chi sampon a olej

Zdroj: Shutterstock®

Po umytí šampónom si ešte na mokré vlasy nanášam vlasový argánový olej CHI, ktorý je z toho istého radu ako šampón. Je naozaj kvalitný a na moju dĺžku vlasov mi stačia tri stlačenia pumpičky. Olej rovnomerne rozotriem do vlasov, pričom vynechávam pokožku hlavy, ktorá by sa rýchlo mastila. Vlasy mi po olejčeku krásne sladko voňajú, ľahko sa rozčesávajú a je naozaj vidieť, že vlasom táto starostlivosť od značky CHI výrazne pomohla. Olejček míňam taktiež naozaj pomaly, neminula som ešte ani štvrtinu z oleja.

 

Záverečné hodnotenie: Aj napriek tomu, že sa táto značka zaraďuje k tým drahším produktom vo vlasovej starostlivosti, všetkými desiatimi vám ju odporúčam vyskúšať. Určite vás nesklame a platí pri nej pravidlo, že za kvalitu sa niekedy oplatí si priplatiť.

 

 

OTÁZKA PRE VÁS:

 

Poznáte alebo používate vlasovú starostlivosť od značky CHI?

 

Akú starostlivosť venujete vašim vlasom vy?

 

FOTOGALÉRIA:

5 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.05.2016 07:20

spominane produkty znacky CHI by boli vhodne pre moje vlasy, ja momentalne pouzivam na vlasy produkty - ako - sampon, vlasovu masku a vlasovy zaverecny krem z "Havlikovej prirodnej apoteky",je to moderne spracovanie tradicnych prirodnych receptur podla znameho a vasniveho ceskeho lekarnikaPhMr.Karla Havlika su to naozaj velmi kvalitne prirodne vyrobky.

Vaše meno:

Simona Žigová

Simona Žigová

02.05.2016 19:07

Dobrý deň, pani Krátka....produkty z Havlíkovej prírodnej apotéky ma už nejaký ten čas zaujímajú, ale neviem sa k nim dostať, pretože na Slovensko, podľa mojich informácií, produkty neposielajú...kupovali ste ich priamo v Čechách?

Ďakujem,

Simona Žigová

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

02.05.2016 10:12

toto by bolo určite super pre moje suché vlasy , čo sa týka značky CHI mala som raz jeden produkt na rozčesávanie vlasov a bola som spokojná, ja na svoje vlasy používam šampón, balzam a oleje keďže mám suché vlasy , značky rada striedam a skúšam rôzne novinky aj preto aby si vlasy nezvykli iba na jeden produkt a dostali aj iné "vitamíny a živiny" :-)

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

02.05.2016 10:57

Chi výrobky používam bežne, a to tri... hodvábny olej na vlasy, volume booster a prípravok na žehlenie vlaskov...... odporúčam vrelo..

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

15.05.2016 20:28

ja mám mastné vlasy takže nič pre mňa

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

24.05.2016 16:48

Nepoznám toto kozmetiku vyzerá lákavo

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE