TEST: Toni & Guy - suchý šampón s matným efektom

Dnes vám predstavím suchý šampón vychýrenej značky Toni & Guy. Už samotná značka mi dávala pocítiť akúsi záruku, že produkt bude asi niečo lepšie. Niečo, s čím by som mohla byť spokojná. Nechcem vravieť, že som z tých, čo dajú na dobré meno, ale predsa to znie lepšie ako čosi, o čom počujete prvýkrát a neviete si vôbec ani len predstaviť, čo môžete očakávať.

 

Doteraz som sa s produktmi Toni & Guy nestretla, takže som sa s radosťou, plná zvedavosti a pozitívnych očakávaní, pustila do testovania, pre mňa obľúbeného produktu, suchého šampónu.

 

toni and guy suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

TONI & GUY Suchý šampón Creative Extend 250 ml

 

Suchý šampón Toni & Guy predstavuje ideálne riešenie, keď si nestíhate umyť vlasy. Odstraňuje z vlasov mastnotu a dodáva im veľmi bohatý objem. Zároveň nezanecháva biele stopy, s ktorými majú často problém suché šampóny iných značiek. Vlasy sú po použití prípravku krásne, plné energie a príjemne prevoňané. Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť so značkou TONI & GUY!

toni and guy suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

Žiaľ, patrím k tým, ktorých vlasová pokožka produkuje viacej mazu, než je potrebné. Vlasy mi v peknom čerstvom stave vydržia väčšinou jeden a pol až dva dni. Takže sa mi často stávalo, že keď som si poobede zmyslela, že večer idem niekam von, nechcite vedieť, ako moje vlasy reagovali. Boli v peknom ,,schopnom" stave, no polhodinku pred odchodom, keď som si ich prečesala, zrazu zďaleka nevyzerali tak reprezentatívne, ako pred pár minútami. :)) No, vtipné mi to nebolo a nervy začali pracovať.

 

Narýchlo si  vlasy umývať alebo byť celý čas sama so sebou nespokojná. Stíham, to nestíham?! Práve pre toto, milé dámy, som si zaobstarala niekedy dva roky dozadu môj prvý suchý šampón. Ani neviem, aká značka to už bola, niečo neznáme, z čoho som zostala v rozpakoch, pretože moje vlasy zostali po aplikácii trošku ,,šedivé". :) Predstavte si, že sa niekde ponáhľate, nemáte čas na experiment a dopadne to takto... škoda rečí. :))

toni and guy suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

Zostala som preto veľmi skeptická, čo sa týka suchých šampónov. Potom sa mi však časom dostal do rúk ďalší suchý šampón, tentoraz od Schaumy, ktorý ma presvedčil, že tieto produkty predsa len majú svoje využitie aj u mňa doma. Avšak, jeho balenie bolo veľmi malinké a spotreba prirýchla. V tom čase som si ako študent nemohla dovoliť tento luxus a našla som si lacnejší variant v podobe púdrového suchého šampónu, ktorý dodnes používam. Jeho konzistencia v podobe púdru mi nie vždy vyhovuje, pretože som si v rýchlosti často zaprášila aj čierne tričko, a potom som narýchlo musela rozmýšľať, čo na seba. :) Teraz si už dávam pozor a riešim najskôr vlasy až potom oblečenie... 

toni and guy suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

Balenie suchého šampónu ma zaujalo na prvý pohľad. Milujem fialovú farbu a v matnej kombinácii so zlatisto-hnedastými a bielymi popismi pôsobí balenie veľmi luxusne. Ako som už spomínala, viac mi vyhovuje konzistencia suchého šampónu v podobe spreju. Predsa len, presnejšie dokážem aplikovať suchý šampón tam, kde potrebujem. Navyše, moje ruky zostanú čisté, nie ako pri aplikácii suchého šampónu v podobe púdru. Balenie 250 ml je veľmi dobré. Produkt sa tak rýchlo neminie a vydrží vám dlhšiu dobu, avšak zvyknem si niekedy so sebou zbaliť suchý šampón /na výlet, kedy cestu tam a späť strávite celú noc v autobuse/ a v tomto prípade je skladnejšia tá menšia tuba s púdrom. 

toni and guy suchy sampon

Zdroj: Shutterstock®

Suchý šampón si ma získal nielen svojim vzhľadom, ale aj svojimi účinkami. Krásne zbavil moje vlásky nechcenej a nepeknej mastnoty a dodal im svieži a krajší vzhľad. Navyše, moje vlasy akoby získali aj na objeme a boli pekne prevoňané. Milo ma prekvapila aj výdrž suchého šampónu, vlasy vyzerali v schopnom stave aj po cca 8 hodinovom spánku. Suchý šampón veľmi účinne absorbuje mastnotu a prebytočný lesk vlasov. S tak kvalitným suchým šampónom som sa doteraz nestretla, a to som ich už zopár teda vyskúšala. :)

6 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

26.09.2015 13:21

o tejto značke počúvam zo všetkých strán ale ešte som nevyskúšala

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

28.09.2015 16:10

suché šampóny nemusím, no tento ma oslovil

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

10.12.2015 08:36

Mám chuť si ho kupiť

Vaše meno:

Iveta Sýkorová

Iveta Sýkorová

24.12.2015 23:53

Ja som mala rovnané negatívne skúsenosti so suchým púdrovým šampónom zo strednej školy a odvtedy som po žiadnom nemala chuť ani siahnuť...až teraz po recenzii sprejového Tony & Guy.

Vaše meno:

Tomas Agocs

Tomas Agocs

03.01.2016 12:35

uz som to vyskusal je to perfektny sampon :)

Vaše meno:

Alena Ďurechová

Alena Ďurechová

04.09.2016 03:28

mám ten istý problém... bez skromnosti napíšem, že milujem svoje krásne husté a dlhé vlasy, ale mastia sa. Každý deň ich umývať nie je prakticky možné. Pracujem na služby. Zatiaľ jediný, ktorý mi vyhovuje, je obyčajný komunistický Amica za 1€. žiadny značkový v spreji mi nestačil. Ale hľadám ďalej, hľadám nejakú príjemnejšiu vôňu.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE