Veľké prekvapenie na Oscaroch 2024 – ktorá známa herečka odhalila tehotenské bruško?

Uplynulý víkend sa niesol v znamení odovzdávania prestížnych filmových cien celosvetovo známych ako Academy Awards (Ceny Akadémie). Mnohí sa nevedeli dočkať, ktorá snímka získa titul Najlepší film a ktorí hollywoodski herci si odnesú domov Oscarov. A pre mnohých vôbec nebolo prekvapením, že jednu z hlavných cien získal film Oppenheimer, ktorý nezískal len ocenenie v kategórii Najlepší film, ale celkovo pozbieral sedem zlatých sošiek. 

Ceny Akadémie 2024 sa inak celkovo niesli v pomerne pokojnej atmosfére, no predsa len prišlo počas večera aj k pár prekvapeniam. Pre niektorých bolo rozhodne prekvapujúce vystúpenie herca Ryana Goslinga, ktorý v ružovom obleku predviedol pieseň z filmu Barbie. 

No o menší rozruch sa postarala aj známa herečka, ktorá sa na červenom koberci ukázala s poriadne zaguľateným bruškom. Fanúšikovia sa v komentároch na jej sociálnych sieťach už dávnejšie dohadovali o tom, či je herečka tehotná. Teraz je to oficiálne!

Odporúčame: ​Najkrajšie ženy sveta – toto je TOP 10 najkrajších ženských tvárí za rok 2023

Vanessa Hudgens

Zdroj: instagram.com/vanessahudgens

Herečka z High School Musical sa stane matkou

Práve pri príležitosti udeľovania Oscarov sa americká herečka a speváčka Vanessa Hudgens (35) rozhodla zverejniť správy o svojom tehotenstve a po červenom koberci sa prešla so zaguľateným bruškom. 

Herečka je známa z muzikálovej filmovej série High School Musical, ale aj filmov Cesta na tajuplný ostrov 2, Princezná z cukrárne, Sucker Punch či z rodinnej komédie Nová šanca, v ktorej si zahrala po boku speváčky Jennifer Lopez. 

Vanessa sa stane prvýkrát matkou. Bábätko očakávajú spolu so svojím manželom Coleom Tuckerom, ktorý je profesionálnym bejzbalovým hráčom. Manželia tvorili pár od roku 2021 a začiatkom roka 2023 sa zasnúbili v Paríži. Svadba sa uskutočnila len nedávno, a to začiatkom decembra v meste Tulum v Mexiku.

Šťastným manželom gratulujeme a mamičke a bábätku želáme veľa zdravia!

Vanessa Hudgens

Zdroj: instagram.com/vanessahudgens

Herečka Vanessa Hudgens a jej manžel Cole Tucker

Vanessa Hudgens s manželom

Zdroj: instagram.com/vanessahudgens

Vanessa a Cole

Zdroj: instagram.com/vanessahudgens

svadba Vanessy Hudgens

Zdroj: instagram.com/vanessahudgens

Zdroj úvodnej foto: instagram.com/vanessahudgens

2 komentárov
Simona Káčerová

Simona Káčerová

17.03.2024 03:30

Je nádherná

Vaše meno:

Anna Vargová

Anna Vargová

21.03.2024 18:44

Pekný párik. Držím palce, aby im to šťastie vydržalo a vytvorili šťastný domov pre očakávané bábätko.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE