Kam cestovať v roku 2020? Destinácie, z ktorých si vyberie každý!

Február môžeme ešte stále považovať za úplne čistý štít v novom roku. Sme ešte len v polovici druhého mesiaca a práve teraz je čas na vytvorenie si serióznych plánov. Plány na nadchádzajúci rok možno aj o tom, kam cestovať v roku 2020.

Teraz sme za srdce chytili všetkých milovníkov cestovania, ktorým už v hlave behá i to, kde pôjdu pohľadať najlacnejšie letenky, vybavovať cestovné poistenie a baliť kufre. A práve na to sme tu. No pred tým, než si zabezpečíte dopravu, musíte si najprv zvoliť destináciu. V prípade, že vám chýba inšpirácia alebo máte pocit, že ste už všade boli a všetko videli, čítajte ďalej.

Možno vás múza kopne práve vďaka našej galérii TOP 8 destinácií, ktoré by ste mohli navštíviť v tomto roku. Ktorú by ste si zvolili vy?

Dobrodružstvo aj oddych

Každý z nás je iný, a to i v prípade, ak je naším spoločným koníčkom práve cestovanie. Niekoho láka dobrodružstvo, niekto sa najradšej vyvaľuje na slnkom zaliatej pláži a niekto nevydrží na jednom mieste ani týždeň. Všetko to závisí od mnohých premenných, no výraznú rolu hrá životná situácia, preferencie i charakter človeka. Či už ste duchom dobrodruh, alebo skôr človek, ktorý si radšej užíva ticho a pokoj, určite vám s vašou vysnívanou destináciou v roku 2020 poradíme.

Bude sa ti páčiť: Aké sú najlepšie diéty pre rok 2020? Odborníci to vidia takto!

Galéria - Najzaujímavejšie dovolenkové destinácie

1. Nikko, Japonsko

Japonsko sa čochvíľa stane centrom športu. Tokyo totiž bude hostiť letné olympijské hry. Ak sa na túto veľkú športovú akciu chystáte a budete potrebovať vypnúť, choďte dve hodinky od japonskej metropoly, a to do mestečka Nikko. Nájdete tu pokoj, termálne pramene, vodopády a množstvo krásy. Počas roka 2020 bude v kurze celé Japonsko, ktoré je naozajstným must-see!

6 komentárov
Anna Tlachova

Anna Tlachova

16.02.2020 08:53

Záujal ma Salzburg, nie je tak ďaleko

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

04.05.2020 22:41

Galway aj Salzburg vyzerajú lákavo.

Vaše meno:

Zdenka Slahučková

Zdenka Slahučková

05.05.2020 22:34

Japonsko by bolo super!

Vaše meno:

Ľudmila Sedlická

Ľudmila Sedlická

04.06.2020 13:09

Zaujala ma destinácia č.3- Lille, Francúzsko.

Vaše meno:

Alica Mareková

Alica Mareková

04.08.2020 12:08

Salzburg je relatívne blízko.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

28.02.2021 10:01

Už len mať dostatok financií a môžeme vyraziť :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE