10 znakov ako rozoznať osoby v znamení PANNA

Každé znamenie má svoje charakteristiky, Pannu nevynímajúc. Ako ich rozpoznať, prípadne, ktoré vlastnosti u nich môžete očakávať, si prezradíme v dnešnom článku. Aj keď je každý človek individuálny, predsa len sa nájde zopár vlastností, ktoré Pannu, či už narodenú v prvej, druhej, alebo tretej dekáde, viac, či menej charakterizujú. Nájdete sa v nich?

Znamenie Panny je symbolom končiaceho sa leta, štartujúcej jesene, aj leta babieho. Pre obdobie Panny je typická žatva, zber úrody aj príprava na jeseň. Podobne sa zvyknú správať aj ľudia narodení v tomto zemskom znamení, jednoducho myslia na svoju budúcnosť a neváhajú si pre ňu pripraviť všetko potrebné.

 

Odporúčame prečítať:

 

 

Bystré – Panny sa rady vzdelávajú, ale len do chvíle, kým na to majú dostatok času. V spoločnosti chcú urobiť dojem sčítaných ľudí, neraz tak nenápadne zavedú reč na tému, v ktorej sa vyznajú. Ak ich niečo pochytí, neváhajú a vzdelávajú sa v tom po celý život.

Odporúčame prečítať: Ako sa udržať v lucidnom sne?

10 znakov ako rozpoznáte Pannu

Zdroj: Shutterstock®

Konzervatívne – ľudia narodení v tomto znamení neradi opúšťajú svoje zabehnuté cestičky. Aj keď sa dobrodružstvu nebránia, najradšej majú relax v dobre známom prostredí. Podobne konzervatívne pristupujú aj k ostatným oblastiam života. Za svojimi názormi si pevne stoja, a neraz sú ochotní pohádať sa kvôli nim až „do krvi“.


Odporúčame prečítať: Ja to dokážem… treba si ale veriť!

 

Kritická – keďže Panna miluje dokonalosť a sama sa o ňu pokúša celý svoj život, dokonalé správanie, alebo aspoň také, ktoré sa mu približuje, vyžaduje aj od svojho okolia. Čím ste s Pannou v bližšom kontakte, tým viac sa vás to bude týkať. Panna má jasné predstavy o tom, ako upratovať, variť, nakupovať, pracovať, vychovávať, aj milovať...


 

Opatrné – tieto zemské znamenia si dávajú veľký pozor tak pri životných zmenách, ako aj pri každodenných maličkostiach. Cudzích ľudí si vždy dôsledne preveria, a ich obozretnosť sa prejavuje aj pri bežných situáciách, ako napríklad varenie, či bežná komunikácia. 

 

Odporúčame prečítať: Cítite, že vás vyčerpávajú energetickí upíri?

10 znakov ako rozpoznáte Pannu

Zdroj: Shutterstock®

Praktická – takáto je Panna vo väčšine prípadov. Má praktické zmýšľanie, ktoré pretavuje do každej oblasti svojho života. Miestami vám to môže prísť sebecké, Panna však potrebuje viesť život jednoduchý, nemá rada komplikované situácie, ani zložité veci.

 

Odporúčame prečítať:  10 znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY​

 

Precitlivelé – aj takéto Panny vedia byť. Ak urazíte ich ego, urobíte niečo iné, čo čakajú, zabudnete na ich narodeniny, či urazíte ich vzhľad, je oheň na streche. Aj keď to na sebe nedajú vždy vedieť, takáto „zrada“ sa ich dokáže veľmi dotknúť, zraniť, až zlomiť srdiečko. S Pannami preto v tomto opatrne.

Odporúčame prečítať: Každý má svojho anjela strážneho

10 znakov ako rozpoznáte Pannu

Zdroj: Shutterstock®

Racionálne – tak ako sú praktické, sú Panny aj racionálne. Všetko si potrebujú nejako rozumne odôvodniť, ak to nejde, zo svojho života to jednoducho „odstránia“. Na druhej strane ak im viete podať dostatočne jasno logické argumenty, Panny si raz a navždy získate na svoju stranu.

 

Odporúčame prečítať:  Kam sa podeli skutoční muži?

 

Starostlivá – ak niekoho miluje, tak celým srdcom. Tí, ktorí si potrpia na svojej slobode, sú zväčša pri Pannách dosť nešťastné. Ich veľká starostlivosť o druhých, totiž na nich môže pôsobiť zväzujúco, či obmedzujúco. Panny to však nemyslia zle, jednoducho len pre svojich najbližších chcú urobiť všetko najlepšie.

10 znakov ako rozpoznáte Pannu

Zdroj: Shutterstock®

Úprimné – čo na srdci to na jazyku. Aj vďaka svojej prostorekosti sa Panny neraz dostávajú do hádavých situácií. Občas zareagujú impulzívne, a vyslovia aj to čo si nemyslia. Rady preháňajú, a keďže na svojich blízkych toho vedia viac než dosť, za kritických okolností, to neváhajú vytiahnuť a použiť. Na druhej strany hádky ich potom veľmi mrzia, a síce dokážu byť zaťaté a urazené, stačí, že urobíte náznak gesta zmierenia a vyjdú vám v ústrety.


Odporúčame prečítať:  Schudnite podľa znamenia – časť III.

 

Zvedavé – to asi každý z nás, aspoň tak trošku. Panny sú však zvedavé až až. Milujú všakovaké klebety, občas dokážu pátrať ako profesionálny detektív. Neujde im žiadna maličkosť, a raz dva dokážu rozpoznať aj to, ak im klamete. 

Odporúčame prečítať: 10 znakov ako rozpoznáte Leva

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

3 komentárov
Radoslava Sonogová

Radoslava Sonogová

10.09.2014 00:31

úplne ako môj priateľ :D

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

10.09.2014 17:17

je to pravda... vo väčšine to sedí :)

Vaše meno:

anka  -                fb anka all saga saganová

anka - fb anka all saga saganová

10.09.2014 19:10

celkom pravda

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE