Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Pomaly ale isto sa nám blíži deň, kedy sa zo starého roka zobudíme do nového. Posledné decembrové dni sa nesú u mnohých z nás aj v znamení bilancie. Ak ste si nestihli splniť všetky sny v tomto roku, máte šancu pripísať si ich na zoznam novoročných prianí. Ak ste zvedavé, čo si hviezdy pre nás chystajú v novom roku, ponúkame vám všeobecný pohľad na lásku, zdravie, krásu, prácu... jednoducho všetko, čo náš život robí životom.

Ak pre vás rok 2014 nebol priveľmi priaznivý, môžete sa tešiť na pozitívnu zmenu. 2015-ka totiž prinesie väčšine znamení viac šťastia, ako doterajšie roky. Jednoduchšie sa nám budú plniť aj naše túžby a plány, vo všeobecnosti nás tak čaká rok plný šťastia, radosti a dobrej nálady. Samozrejme ako po každé roky, aj tu si budeme musieť dávať z času na čas pozor na negatívne vplyvy. Pri trochu ostražitosti by ste ale mohli mať naozaj jeden z najkrajších rokov. 

 

 

Aké planéty na nás budú mať najvýraznejší vplyv?

Saturn nás v roku 2015 bude chcieť viac než inokedy priučiť novým veciam. Okrem racionálnych poznatkov budeme siahať aj po duchovnejších veciach. Zatúžime po hlbokých a precítených meditáciách, rozvíjať budeme taktiež svoje emócie. Celkovo na city bude rok 2015 bohatší než sme bežne zvyknutí.

 

Urán v spolupráci s Marsom môžu spomínané emócie ešte viac rozdúchať. Najmä v marci sa pripravte na menšie trenice a vypätejšie situácie. Tie vzniknú vtedy, keď svojim emóciám nedáte voľný priebeh. Ak v sebe už dlhšie niečo dusíte, v budúcom roku je ideálny čas to zo seba vypustiť. Nebojte sa následkov, skôr, či neskôr by sa lavína tak či onak strhla. Tým, že ju urýchlite, mnohé uľahčíte .

Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Darujte pod stromček vôňu

Jupiter a Venuša budú tesne pred letom prechádzať ohnivým Levom. Znásobia tak silnú túžbu po láske, u niektorých však aj po nezávislosti, či dokonca majetnícke, alebo žiarlivé sklony. Vďaka postaveniu planét sa jednoducho zintenzívnia všetky naše pocity, ktoré v nás posledné mesiace driemali.

 

Ako nás hviezdy ovplyvnia v jednotlivých oblastiach nášho života?

Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy – ako sme už naznačili, rok 2015 bude rokom lásky, pre niekoho však aj rokom dramatického rozchodu. Všetko závisí od toho, ako sa doteraz váš vzťah vyvíjal, či je zdravý, alebo natoľko problémový, že je nanešťastie nevyliečiteľný. Ak vás postretnú tie negatívnejšie zážitky, nelámte si hlavu. Vďaka rozchodu sa vám nakoniec rozšíria obzory a vy postretnete ešte v tom istom roku tú prvú lásku. V konečnom dôsledku tak rok 2015 bude priať rodinnému šťastiu.

Odporúčame prečítať: Doprajte svojej pleti zlato.

Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása – vo chvíľach pohody môžeme podliehať nezdravej strave, podobne ale tiež v ťažkých chvíľach. Ak zanedbáte zdravé stravovanie, odraziť sa to môže hlavne na stave vašej pleti. V roku 2015 nás môžu najviac trápiť ochorenia kože, ekzémy, ale tiež plesňové choroby. Pozitívnu náladu si navodíte dostatkom pohybu, ideálne športom na čerstvom vzduchu. Z ťažkých chorôb sa môžete dostať aj vďaka viere, svoju rolu bude v budúcom roku zohrávať taktiež odpúšťanie.

 

Práca a relax – vďaka dôvere v samú seba a svoje schopnosti budete v roku 2015 ľahšie dosahovať svojich cieľov. Vaše kariérne predstavy sú teraz na dosah, stačí len nezaspať na vavrínoch. Nový rok prinesie aj nové možnosti. Učte sa, pracujte na sebe a už čoskoro môžete svoje snahy zúročiť. 

Odporúčame prečítať: Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.12.2014 08:35

no veď uvidíme čo nám nový rok prinesie :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

11.01.2015 13:18

Dobre sa to číta no čo nás naozaj čaká nevieme a je to aj dobre

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE