TEST: ORIFLAME Feminelle osviežujúce obrúsky

Odkedy som mala posledné balenie týchto obrúskov, zmenil sa nielen ich obal, ale aj vôňa. Sú to už síce možno aj dva roky dozadu, no som rada, že prešli touto zmenou, keďže ich vôňa sa mi páči oveľa viac ako tá predošlá! A vôňa je dôležitá, súhlasíte so mnou? :)

 

V jednom balení sa nachádza 20 kusov obrúskov. Sú veľmi spratné a v pohode sa Vám zmestia aj do tej najmenšej kabelky! Osobne ich odporúčam, napríklad vziať so sebou na chatu, avšak tú pravú sprchu či kúpeľ nenahradia. Určite však veľmi pomôžu v prípade núdze. Ale siahnuť po nich možno kedykoľvek aj počas bežného dňa v práci či v škole.

feminelle

Zdroj: Shutterstock®

"Jemné obrúsky s obsahom vitamínov a extraktom z lotosových kvetov a decentnou vôňou dodajú pocit sviežosti. Hypoalergénne zloženie s kyselinou mliečnou rešpektuje prirodzené pH ženského tela a zanecháva pocit čistoty a istoty."

oriflame-feminelle

Zdroj: Shutterstock®

Veľkosťou je obrúsok postačujúci. Ak mám byť presná, má 15x17cm a materiál je príjemný mäkký. :) Hlavne by však som chcela pochváliť, že napriek tomu, ako často balenie otváram, ostatné obrúsky nestrácajú na svojej vlhkosti, pretože "zatváranie" stále dobre lepí.

feminelle-obrusky

Zdroj: Shutterstock®

Obrúsky majú skutočne osviežujúci efekt a musím sa priznať, že pre mňa, keďže ich používam na všetko možné, by v balení mohlo byť oveľa viac kusov. Ako kabelkové balenie je to úplne super! Ja však musím mať takéto vlhčené obrúsky stále po ruke, pretože sa rada osviežim napríklad aj cestou autom. V prípade, že niečo maškrtím, tak si nimi rýchlo a jednoducho vyčistím ruky. :) Veď to iste tiež poznáte.

oriflame-obrusky

Zdroj: Shutterstock®

Bežná cena je 6,50€, no väčšinou sú v akcii za oveľa nižšiu sumu, takže stačí len počkať na ten pravý moment, kedy budú v akcii. :))

feminelle-vlhcene-obrusky

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Dorotka Fuchsová

Dorotka Fuchsová

10.01.2015 12:00

obľubujem veľmi a často používame

Vaše meno:

Ivana Tomanová

Ivana Tomanová

15.01.2015 17:52

Podobné používam

Vaše meno:

Nikkie

Nikkie

19.01.2015 18:48

Čo ja viem, ja by som obrúsky čisto na intímnu hygienu asi nepoužívala na ruky :) Ale však dobre

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.02.2015 16:20

mali by byť súčasťou každej kabelky.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE