Horoskop na rok 2015 – znamenie STRELEC

Rok 2015 budete mať rozdelené na horšie a lepšie obdobie. Ak ste z tých, ktorí si radi vypočujú zlú správu pred dobrou, môžete sa tešiť. Ťažšie obdobie bude prvých pár mesiacov nového roka. S príchodom jari a leta sa však všetko začne zlepšovať, vyjasňovať, urovnávať. A zvyšok roku 2015 si vychutnáte už so všetkou radosťou a životným optimizmom. Hlavne sa v úvode roku 2015 neopúšťajte a nepodliehajte zlej nálade. Majte na pamäti, že všetko zlé je na niečo dobré.

 

V lete 2015 vám na pomoc príde planéta Jupiter, ktorá podobne ako aj iným znameniam, aj tomu vášmu pripraví nejednu šťastnú chvíľu.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Aký bude mať Strelec rok 2015?

 

Svoju schopnosť rýchlo sa rozhodovať v tomto roku využijete neraz. Ak dúfate v pokojný, až lenivý rok, musíme vás sklamať. Najmä prvé mesiace roku 2015 budú viac než akčné. Vo vašom ohnivom znamení sa tak prebudí zmysel pre dobrodružstvo a adrenalín. V práci sa miestami budete cítiť ako na bojisku. Za svoju pravdu budete musieť naozaj slovne bojovať. Niekto z vašich kolegov sa na vás totiž pokúsi hodiť svoje chyby. Pokiaľ podľahnete stresu, situáciu si len zhoršíte. Útočisko hľadajte doma medzi svojimi najbližšími. Ak sa potrebujete vyrozprávať, nehanbite sa požiadať o pomoc. To len vy si myslíte, že druhých vaše problémy nezaujímajú. Vo svojom okolí však máte zopár bytostí, ktorým na vašom šťastí naozaj nezištne záleží. 

 

Odporúčame prečítať: Charakteristika znamenia Strelec

Horoskop na rok 2015 – znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Láska a znamenie Strelec v roku 2015

 

Úvod roka bude pre mnohých z vás zložitý Máte priveľa starostí a pod ich vplyvom nedokážete racionálne uvažovať. Vinu sa snažíte zhodiť na všetkých okolo, najviac ale na svoju polovičku. Máte pocity krivdy, ublíženia... avšak žiadne riešenie situácie. Namiesto sťažovania si začnite konať. Sadnite si so svojím partnerom a veďte úprimný rozhovor. Za kritické slová sa neurážajte, skúste sa z nich naopak poučiť. Už na jar sa situácia zlepší, na utužovaní vzťahu však budete musieť popracovať aj vy. V lete si doprajte spoločnú dovolenku, na ktorej môžu najmä dlhoročné páry nájsť k sebe opäť cestu. Snažte sa o kompromisy a vyhýbajte sa pomstychtivému správaniu. Slobodné dámy by mali rok 2015 využiť na utriedenie svojich myšlienok, plánov a snov. Samé poriadne neviete čo od života chcete, kde sa vidíte o pár rokov. Možno vás sklamanie z minulosti brzdí v rozlete, odpustite, zabudnite a začnite znova veriť. 

 

Odporúčame prečítať: Aké znamenie sa hodí k Strelcovi?

Horoskop na rok 2015 – znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie, krása a znamenie Strelec v roku 2015

 

Ak ste dlhodobo nespokojné so svojím vzhľadom, či zdravotným stavom je na čase pristúpiť k tomu radikálne. Dosť bolo odkladania vášho chudnutia, úpravy jedálneho lístka, či návštevy posilňovne. Začnite s tým okamžite, bez ďalších výhovoriek. Začiatkom roku máte pomerne málo energie, vyčerpáva vás zložitá situácia vo vašom vzťahu, alebo v práci. Snažte sa nepodľahnúť čiernym myšlienkam. Pomôcť vám môže aj pravidelné wellness, relaxačné kúpele, na iné myšlienky prídete na dovolenkE s najbližšími, ale tiež na nákupoch. Snažte sa dodávať svojmu telu dostatok vitamínov, začnite tými základnými ako vitamín C pre celkovú imunitu a zinok pre krásnu pleť aj vlasy. Pokiaľ chcete schudnúť nezabudnite sa hýbať a striktne obmedziť sladkosti.

Horoskop na rok 2015 – znamenie Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a znamenie Strelec v roku 2015

 

Január bude najťažší, potom však už pôjde všetko k lepšiemu. Trápenie pocítite aj po finančnej stránke. Práve v úvode roka sa nahromadia nečakané výdavky. Zahoďte hrdosť a poproste svojich blízkych o pomoc. Už na jar sa vám situácia vylepší. Ak ste v práci nespokojné, majte oči otvorené, prichádzajú k vám nové zaujímavé ponuky. V máji si môžete dokonca nájsť svoju vysnenú prácu a zameniť tak nudu za niečo, k čomu vás to vždy ťahalo. Do augusta sa ale pripravte na pomerne silný nápor pracovných povinností. Pristúpte k nim zodpovedne a od jesene si potom užívajte plody vašej snahy. Peniaze si rozdeľte – väčšiu sumu odložte a z menšej si urobte radosť. Jeseň aj zimu už prežijete v pokojnom a sebavedomom duchu. 

 

Odporúčame prečítať:

 

Horoskop na rok 2015 - aký bude nasledujúci rok?

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE