Horoskop na rok 2016 – znamenie VODNÁR

 

Rok 2016 privítate aj ukončíte s úsmevom na perách. Aj keď medzi nimi zažijete aj zopár pochmúrnejších chvíľ, príliš sa sťažovať nemusíte. Vďaka tomu, že ste v starom roku neváhali a začali podnikať tie správne kroky, teraz si budete môcť vychutnávať to, čo ste zažali. A to nielen po finančnej, či pracovnej stránke, ale aj v oblasti lásky, zdravia a celkovej spokojnosti. 

 

 

Odporúčame prečítať: MINIKURZ: Spoznajte sa vďaka archetypológii

Horoskop na rok 2016 – znamenie VODNÁR

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: NADOBUDNITE ROVNOVÁHU

 

A to najmä medzi srdcom a rozumom. Ani jedno by nemalo v roku 2016 prevládať. Prílišné emocionálne správanie vám narobí podobné problémy, ako keby ste rozhodnutia nechávali iba na svojom raciu. Pri každej voľbe si preto nechajte chvíľku na premyslenie, nerobte unáhlené závery a rozhodne sa vyhnite impulzívnemu správaniu. V opačnom prípade, môžete stráviť istý čas na kvázi emocionálnom kolotoči. 

 

Odporúčame prečítať: S pomocou ktorých symbolov podporíte vašu krásu

Horoskop na rok 2016 – znamenie VODNÁR

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

 

Slobodné aj zadané sa môžu vytešovať. Tie, ktoré ste single máte vysoké šance, že v tomto roku stretnete svoju osudovú lásku. Vzťahy, ktoré vzniknú v tomto roku a minimálne jeden z dvojice bude Vodnár, budú totiž veľmi pevné a stabilné. Pevnú pôdu pod nohami nájdu v tomto roku aj zadané dámy. Dupľom ak ste v starom roku už strácali nervy aj nádej. Zistite, že liek na lásku spočíva v jednoduchom recepte – s partnerom sa porozprávať. Otvorená komunikáciu dokáže vyriešiť veľa nedorozumení. 

 

Odporúčame prečítať: S pomocou ktorých symbolov podporíte vašu krásu

Horoskop na rok 2016 – znamenie VODNÁR

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

 

Po pracovnej stránke zbystrite svoju pozornosť najmä v prvej polovici roka 2016. Obzvlášť mesiace marec a apríl budú veľmi prínosné na nové kontakty. Pokúsiť sa môžete aj o hľadanie nového zamestnania, či o povýšenie. Na žiadosť o zvýšení platu však počkajte do septembra. Celkovo investíciam patrí pre vaše znamenie až druhá polovica roka. Jeho koniec je dokonca najvhodnejší na kúpu nehnuteľnosti, auta, či luxusnej dovolenky.

 

 
Odporúčame prečítať: Symboly na privolanie peňazí

 

VODNÁR V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

 

Rok 2016 vyznieva pre vás celkovo harmonicky. Trochu to ale môže zaškrípať v oblasti zdravia. Problémy môže narobiť náhodné zranenie, napríklad v podobe zlomeniny. V lete by ste si mali dávať pozor na prehnané slnenie, ale aj pokazené jedlo. Čo sa krásy týka, ak vstupujete do nového roka s predsavzatím niečo na sebe zmeniť, teraz sa to konečne môže podariť. Rok 2016 praje nielen zdravému životnému štýlu, ale tiež drobným chirurgickým zákrokom, či skrášľovacím kúram. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Filip Šterdas

Filip Šterdas

03.01.2016 19:04

hmm, zaujimave

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE