Aký je horoskop podľa stromov? (2. časť)

Na dnešok sme pre vás pripravili druhú časť astro charakteristiky, ktorá sa tentokrát odvíja podľa mesiaca vášho narodenia a konkrétneho stromu, ktorý mu prislúcha. Aké povahové vlastnosti vám dodáva mohutný kmeň s konármi? Môžete tomu veriť, alebo sa aj zasmiať, to či horoskop podľa stromov bude sedieť aj na vás však zistíte jedine tak, že si to prečítate.

Odporúčame: Čo je melatonín a aký má význam? Podpor jeho produkciu v tele!

horoskopy

Zdroj: Shutterstock®

JÚL – JABLOŇ

Ste mimoriadne romanticky založené bytosti. Ak niekoho milujete, ľúbite ho nadovšetko. Pre svojich najbližších ste ochotné zniesť aj modré z neba. Ak potrebujú pomôcť, nehľadíte na svoje potreby, ale na nich. Láska pre vás mnoho znamená. Horšou vlastnosťou môže byť ten fakt, že ak sa na niekoho silno upnete a dotyčný vás sklame, môžete prepadať silnému smútku až depresii. Z dna potrebujete vždy vytiahnuť len s niekoho pomocou. Ideálnou vďaka novej láske.

AUGUST – DATĽOVNÍK

Ste bojovné, sebavedomé a dynamické. Rady dbáte o svoj zovňajšok, milujete módu, trendy a máte dokonalý prehľad v tom, čo je IN a čo OUT. Od skorého veku hľadáte cestu smerujúcu k úspechu, neraz vás vaše okolie označuje za workoholičky. Pozor na prepracovanie a stres, ktorý vám oslabuje imunitu.

stromy

Zdroj: Shutterstock®

SEPTEMBER – LIPA

Ste praktické, ale zároveň ľahšie dokážete podľahnúť aj svojim emóciám. Vďaka silnej charizme máte vo svojej blízkosti vždy zaujímavých ľudí. Ľahko sa zoznamujete a získavate si množstvo dobrých priateľov, ale tiež zaujímavých pracovných kontaktov. Jednou z vašich hlavných čŕt je aj sklon k perfekcionizmu. Na druhej strane aspoň si zvyknete upratať nielen vo svojich domácnostiach, ale tiež životoch a srdciach.

OKTÓBER – JAVOR

Ak si raz niečo zmyslíte, pôjdete si za svojím strmhlav aj bezhlavo. Sedí na vás aj vetička „hlavou proti múru“. Takéto tvrdohlavé jednanie je však sprevádzané silnou vôľou a vytrvalosťou. V konečnom dôsledku svoje dosiahnete, bude to ale vyžadovať prekonávanie mnohých prekážok, občas sa popálite, našťastie sa však zakaždým na vlastných chybách poučíte.

význam stromov

Zdroj: Shutterstock®

NOVEMBER – OLIVOVNÍK

Osoby narodené v tomto mesiaci sa vyznačujú obrovskou láskou k životu. Radi si užívate, dýchate, dívate sa, smejete, zažívate! Dokážete si všetko vychutnať plným dúškom. Pozor ale na sklony k bohémskemu štýlu života. Najmä v mladom veku sa im asi nevyhnete, ale v tom zrelšom by vás mohli doviesť na nie práve príjemnú cestu.

DECEMBER – JEDĽA

Puntičkárske bytosti, ktorým neujde žiaden detail. Rady analyzujete a vytvárate si do života viacero plánov. Prv než sa do niečoho pustíte, máte logicky a hlavne prakticky premyslené všetky detaily. Podobne sa správate nielen v práci, ale aj v láske. Avšak keď už raz milujete tak na 100 %, celým srdcom a veľmi lojálne.

Odporúčame: Prečo piť zázvorový čaj? Pomáha pri týchto zdravotných problémoch!

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

12.01.2014 20:59

som augustová moc to na mňa nesedí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE