Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Niektoré z nás si z minulých životov možno priniesli aj netradičné schopnosti, iné možno takéto znalosti v sebe objavujú a rozvíjajú práve teraz. Či v sebe máte veštecké schopnosti, alebo nie, odhalíte najjednoduchšie v praxi. Predsa len však existuje zopár indícií na základe ktorých môžete aspoň začať tušiť, že v sebe skrývate vešticu.

 

Niektoré učenia tvrdia že takéto veštecké, či ezoterické schopnosti v sebe máme všetci, len sme ich zabudli, potlačili, či dokonca zanedbali. Je to aj váš prípad?

 

Pozorujte svoje sny. Ak je vo vás aspoň štipka ezoterických schopností, prezradiť vám to môžu aj vaše sny. Veďte si denníček snov a možno prídete na to, že medzi vašimi snami existujú súvislosti. Možno vás vaše podvedomie dokonca bude pred čímsi aj varovať a ponúkne vám počas spánku aj akési prorocké sny.

 

Odporúčame prečítať: Holistická medicína - ako nám môže pomôcť?

Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Zdroj: Shutterstock®

Podobne ako budete pozorovať sny, snažte sa počúvať aj voju intuíciu. Môžete si ju preverovať aj na základe jednoduchých hier, hádajte, tipujte napríklad na ulici kam tá neznáma dáma zabočí, na koho čaká ten gentleman, koľko ľudí stretnete cestou do práce... Popustite v tomto smere uzdu svojej fantázii.

 

Zalovte v spomienkach a pospomínajte si, či ste niekedy, hoc aj v detstve zažili niečo netradičné. Osoby senzitívnejšie na mágiu mávajú totiž skúsenosti a zážitky napríklad s duchmi, vôbec nemusia byť priame, môže ísť napríklad o cítenie blízkosti ducha, sen so zosnulým, alebo len akési vibrácie, zimomriavky...Zacítili ste napríklad niekedy v miestnosti, kde ste boli zaručene samé prítomnosť ešte niekoho?

 

Zažili ste niekedy Déjà vu? Alebo v preklade „Už raz videné“? Stretli ste niekedy osobu, ktorú nepoznáte a predsa akoby ste poznali? Zažili ste niekedy situáciu, pri ktorej vám napadlo, že túto chvíľu s tými istými detailmi, ste si už raz prežili? Ak áno, aj to môže byť jedna z indícii, že vaša osoba je citlivejšia na jemné duchovné vnemy, a teda aj na veštenie.

 

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa vám zvyknú plniť predtuchy, trénujte svoju intuíciu, zíde sa vám aj pri veštení. Rovnako trénujte aj svoje veštecké schopnosti. Existuje viacero druhov veštenia, každému býva blízke čosi iné. Skúste si nájsť aj vy to svoje. Možno nebudete expertkou na tarot, o to lepšie vám môže ísť práca s kyvadlom, runami, sviečkami, či kamienkami.

 

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

17.12.2015 19:47

vestecke shopnosti urcite nemam a ani by som k ziadnej nesla

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

07.01.2016 09:38

Veľmi často mávam pocit Déjà vu.. Ale nie je to zrovna príjemný pocit.. Skôr človek vtedy nevie, čo ho čaká a čo príde.. Také zimomriavky..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE