Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Býk

Býka spoznáte na míle ďaleko. Väčšina ľudí narodených v tomto znamení sú nižší, respektíve územčistejší. Takmer vždy pokojní, s plnšou tvárou a iskierkami v očiach. Niekedy môžu pôsobiť ťažkopádne, či lenivo, nie sú však ani jedno ani druhé. Pointa je v tom, že radi robia veci po svojom a vo vlastnom tempe. Muž Býk sa tak ako aj jeho kolegyňa žena, narodil pod vplyvom planéty lásky – Venuše. Niet preto divu, že patrí k tým najväčším milovníkom vo zverokruhu. Jeho lásku si však budete musieť zaslúžiť a kým k vyznaniu dôjde tak trochu aj pretrpieť. Býci patria k trpezlivým znamenia, ktoré sú síce rozhodné, avšak o to viac konzervatívne. A chlapi z tohto znamenia o to viac.

 

Pri slovíčku konzervatívny sa ale neľakajte. Neznamená to, že by si chlapi z tohto znamenia vytrvalo presadzovali menšie práva žien, či ich hlavnú životnú úlohu videli len pri sporáku. Nie, nie. Býci muži sú veľkí gentlemani, ktorí sa dokážu postaviť nielen za vlastnú partnerku. Ženy si vážia a nemajú radi, keď sa im krivdí. Na druhej strane občas sami dokážu skĺznuť do akéhosi podceňovania nežnejšieho pohlavia. 

 

Odporúčame prečítať: Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Býk

Zdroj: Shutterstock®

Pocit, že sú pánmi tvorstva síce u nich nie je extrémne badateľný, avšak predsa len. Ako chlapi sa automaticky zaradia medzi to silnejšie pohlavie, a ich úlohou je sa o ženu, ako aj rodinu dôkladne postarať. Aspoň s týmto presvedčením žije väčšina z nich.

 

Sú tak trochu aj samoľúbi. Je pravda, že o svoj vzhľad mnoho z nich naozaj dbá. Častokrát športujú a svoje sklony k nadváhe sa snažia eliminovať práve zvýšenou aktivitou. Naopak ak ju zanedbajú, hrozia im kilá navyše. Nemajú totiž práve pozitívny vzťah k zdravému stravovaniu. O Býkoch je všeobecne známe, že sú veľkí labužníci. Nevedia si odpustiť pôžitky rôzneho druhu, obzvlášť tie, ktoré potešia ich chuťové bunky.

 

Aj keď sa môžu javiť ako nerozhodné typy, opak je pravdou. Obzvlášť ak ide o naozaj vážne životné situácie. Vtedy sa vedia rozhodnúť s chladnou a čistou hlavou a pevne si za svojím rozhodnutím stáť. Do istej miery za to môže ich tvrdohlavosť, ale tiež húževnatosť a snaha po sebe na tomto svete niečo zanechať. 

 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Býk

Zdroj: Shutterstock®

Svoju lásku k peniazom neskrývajú. Berú to jednoducho prakticky, pretože si plne uvedomujú, že bez peňazí sa im žije ťažšie. V materiálnom svete sú preto ako doma, vždy vedia kam dobre zainvestovať, majú čuch pre skvelé pracovné príležitosti a keďže sú aj šikovní, v práci to obvykle dotiahnu pekne vysoko.

 

Po akej žene túži? Títo muži sú na svoje partnerky náročnejší. Chcú dobrotu, nehu, šarm, lásku, charizmu, aj vášeň. Vo vzťahu sa neradi nudia, neznášajú však talianske hádky. Milujú sex, ale aj istotu bezpečia domova a preto to chcú mať všetko pekne v jednom. Neinklinujú k nevere a to isté očakávajú aj od svojej polovičky. Vedia byť žiarliví aj majetnícki, avšak obvykle ich k tomu musíte vyprovokovať. Sú ochotní pri vás stáť nech sa deje, čo sa deje, akonáhle však zradíte ich dôveru a Býk sa vo vás sklame, je len veľmi malá pravdepodobnosť, že by vám raz odpustil. Keď totiž ľudia z toho zemského znamenia raz spália mosty, zvykne to byť navždy.

 

Odporúčame prečítať: Ako sa zbaviť urieknutia?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE