GARNIER Ultra Doux vyživujúce masky na vlasy

Chcete vašim vlasom dodať silu a hebkosť? Používajte masku, vďaka ktorej budú vlasy už na prvý pohľad krajšie. Pre regeneráciu suchých a hrubých vlasov zvoľte novú masku Ultra Doux – Rituál krásy. Zloženie kombinuje vyživujúce účinky arganového oleja a oleja z kamélie, ktorý pomáha vlasom navrátiť lesk a hebkosť.

 

Sú vaše vlasy oslabené a lámavé? Potom je pre vás vhodná maska Ultra Doux – Trésors De Miel. Vďaka nej budú vaše vlasy vyživené, posilnené a chránené až ku končekom. Maska obsahuje tri poklady z včelieho úľa – výťažky z materskej kašičky, propolisu a medu. Materská kašička vlasy posilňuje, propolis má ochranné účinky a med dodá vlasom jemnosť.

garniergarnier masky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Máte vlasy farbené? Zvoľte masku určenú pre farbené vlasy, vďaka ktorej budú vlasy hebké a žiarivo lesklé počas dlhšej doby. Zloženie masky Ultra Doux – Arganový olej a brusnica je špeciálne vyvinuté pre použitie na farbené a melírované vlasy. Vyživujúce účinky arganového oleja dopĺňajú výťažky z brusníc, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými a ochrannými vlastnosťami.

garnier masky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

garnier masky na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

23.07.2015 10:42

používam masky na vlasy pretože ich mám suché a kučeravé a bez toho by som si vlasy ani nerozčesala a rada skúšam aj novinky - tieto ma zaujali tak ich rada vyskúšam

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.07.2015 12:05

šampóny sú fajn, masky som neskúšala zatiaľ

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:19

mne masky na vlasy zatiaľ vždy pomohli :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE