L´oréal Paris vyživujúci krém Triple Active Sensitive

Je vaša pleť citlivá a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorá ju upokojí a vyrovná začervenanie? Odborníci z L’Oréal Paris vyvinuli krém Triple Active Sensitive, ktorý má trojitý účinok – hydratuje, upokojuje a pôsobí proti začervenaniu.

 

Zloženie obsahuje milióny glycerínových molekúl, ktoré pleť postupne hydratujú až 24 hodín.

 

Vďaka vitamínu E a kaméliovému oleju krém pokožku upokojuje a zvláčňuje. Zažite pocit hĺbkovo hydratovanej pleti bez začervenania.

 

L’Oréal Paris predstavuje nový upokojujúci a vyživujúci krém Triple Active Sensitive pre citlivú pleť. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má trojitý účinok:

  • Hydratuje
  • Upokojuje
  • Pôsobí proti začervenaniu

 

Odporúčame prečítať: L´oréal Paris ELSEVE Total Repair 5 šampón a balzam na vlasy

loreal-paris

Zdroj: Shutterstock®

Milióny glycerinových molekúl obsiahnutých v kréme Triple Active Sensitive od L’Oréal Paris pleť hydratujú okamžite i postupne až po dobu 24 hodín. Zloženie krémov je naviac obohatené o vitamín E, ktorý je známy svojimi upokojujúcimi účinkami. Vďaka tomu krém pokožku okamžite zvláčňuje a zbavuje pocitu napätia. Triple Active Sensitive tiež pôsobí proti začervenaniu. Olej zo sladkých mandlí a olej z kamélií redukuje začervenanie a upokojuje citlivú pleť.

 

Triple Active Sensitive má krémovú nemastiacu sa textúru. Neobsahuje parabény ani parfumáciu, a tak nedráždi ani citlivú pleť. Je vhodný pre ženy už od 20 rokov.

 

Túžite po pocite upokojenej a hydratovanej pleti bez napätia? Vyskúšajte nový krém Triple Active Sensitive od L’Oréal Paris. Každé ráno i večer aplikujte krém na dôkladne vyčištenú pleť tváre i krku. Pleť bude hydratovaná a upokojená, začervenanie sa vytratí.

 

Odporúčame prečítať: Špeciálny test riaseniek - tieto doma musíte mať :)

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

23.07.2015 19:01

tieto 3 účinky v 1 krémiku? super :) Loreál používam, veľmi dobrá kozmetika

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:14

ani som nevedela o existenicii tohto krému

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE