Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť

Vytúžené leto je oficiálne tu. Ak ste sa ho nevedeli dočkať, vedzte, že nie ste samé.

 

Tohtoročné leto sľubuje mnohým z nás množstvo zábavy, nových zážitkov, oddych, ale aj životné zmeny. Už tradične sme nazreli do lunárneho kalendára, aby sme sa pozreli najprv na júlové postavenie Luny a priniesli vám, čo od nej môže ktoré znamenie očakávať.

 

 

Odporúčame prečítať: Dovolenka podľa znamenia - Baran, Býk, Blíženec, Rak, Lev a Panna

 

 

 RYBY – užívajte si pohodu plnými dúškami

 

Tak ako sľuboval jún, ostatné dni vám prinášali hlavne pekné a pokojné chvíle. Upokojili ste sa aj vy, no ak napriek tomu sem tam pociťuje akýsi zmätok v duši, prvá polovica júla by ich mala nadobro zničiť. Vďaka postaveniu Mesiaca sa niektorým z vás akoby nanovo otvorili oči. Najmä júlový spln, ktorý pripadol na nedeľu 9.júla a ponesie sa v tak trošku sebeckom Kozorožcovi, vás prinútia zamerať sa teraz na seba. Už veľa dní až týždňov ste strávili tým, že ste svoje potreby potlačovali a dávali do úzadia. Väčšinou ste v pozícii záchrancu a vždy (najmä v práci), keď má niekto problém, neváhate a zaskočíte. Aj z toho ale pramenila vaša únava a leto je naozaj časom, kedy by ste si mohli dobiť baterky. V júli bude Luna prechádzať vaším znamením po splne – v dňoch 13.-14.7. Je to zároveň čas ideálny pre vašu tohtoročnú dovolenku. 

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť

Zdroj: Shutterstock®

BARAN – nebojte sa nových dobrodružstiev

Uplynulé mesiace ste mnohé mali pomerne búrlivé. Na nejaké usadenie sa, však čas ešte stále nedozrel. Už začiatkom júla budete mať pocit, že ste konečne našli pre seba to, čo ste tak úpenlivo hľadali. Tieto pocity vo vás ešte podporí júlový spln (9.7.) v Kozorožcovi. Avšak ako Mesiac bude postupne ubúdať, aj toto vaše presvedčenie bude miznúť. A je jedno, či sa týkalo novej lásky, práce, bývania, partie... Netlačte na pílu a už vôbec nie na seba. Luna vám v júli odporúča konať spontánne, nebáť sa nových výziev a dobrodružstiev a zároveň raz a navždy urobiť za minulosťou hrubú čiaru. Urobiť to môžete aj rituálne v čase, kedy Luna prechádza práve vaším znamením – teda od 15. do 17.júla.

 

Odporúčame prečítať: V akom lunárnom čase si naplánovať dovolenku?

 

 

 BÝK – urovnajte všetky nezrovnalosti

 

Aj preťaženosť, ale do istej miery aj vaša pohodlnosť môžu za to, že napriek pôvodným plánom, ešte stále nemáte uzavreté všetko, čo ste chceli. Ak ste si svoj „deadline“ dali na koniec júna, poponáhľajte sa, aby ste všetko ukončili aspoň počas prvej polovice mesiaca. Tá sa ponesie v duchu pribúdajúcej Luny, ktorá vyvrcholí v nedeľu 9.7. splnom v Kozorožcovi. Počúvnite v tento deň svoju intuíciu a keď vám našepká, aby ste ostali doma, ostaňte. Luna bude vaším znamením prechádzať v čase, kedy Mesiac výrazne ubúda – od 18. do 20.7. Následný nov (23.7.) vo vás môže rozjatriť staré rany. Ak to bude potrebné vyplačte sa a na druhý deň už opäť vstaňte s úsmevom na tvári. Pokiaľ v júli po pracovnej stránke zaberiete, v auguste sa tešte na zaslúžený relax.

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI – v júli to neprežeňte s prácou

Niektorí to v práci flákajú, vy zas patríte k tým, ktoré to posledné dni až týždne preháňajú. Chceli by ste všetko a ideálne naraz. No takýmto šialeným tempom sa iba unavíte a hrozí, že časť júlových dní strávite namiesto kúpaliska, v posteli. Zmiernite tempo a začnite si leto dôkladne užívať. Obzvlášť nebezpečné pre vás môže byť obdobie okolo júlové splnu (9.7.), kedy pocítite nepríjemnú nervozitu. V tomto čase radšej nechoďte na cesty. Júlové výlety odporúča Luna naplánovať na 20. až 21.7., kedy Mesiac prechádza vaším znamením. Čas je vhodný aj na prečistenie pľúc, vybehnite k moru, alebo do hôr.

 

Odporúčame prečítať: Magická šalvia vás očistí od negatívnej energie

 

 

 RAK – veci sa v júli vyriešia samé od seba

 

To ale neznamená, že by ste im nemali dopomôcť. Je najvyšší čas prestať plakať nad rozliatym mliekom a začať plánovať budúcnosť. Vyjasnite si myšlienky, ideálne oddychom pri vode, či v lese. Ak cítite, že potrebujete dosiahnuť vnútornú harmóniu vezmite si pár dní voľna od všetkého a doprajte si chvíľu osamote. Meditácia či ranná joga začiatkom júla pred splnom vám myseľ nielen prečistia, ale dodajú vám aj inšpiratívne nápady. Tie potom budete môcť využiť nielen v práci, ale i v súkromí. Ak ste v dlhšie trvajúcom vzťahu, okoreňte si ho počas horúcich letných nocí. Luna aj osud k vám budú mimoriadne priaznivé v čase od 22.-23.júla, kedy Luna prechádza vaším znamením. Keďže máme nov, Luna vám splní aj jedno tajné prianie. 

Veľký letný horoskop na júl: Leto sľubuje prelomové zážitky! I.časť

Zdroj: Shutterstock®

LEV – prestaňte hľadať lásku, sama si vás nájde

Pre slobodné Levice odštartuje leto ťažšie. Budú sa príliš zaoberať tým, že vo svojom okolí majú samé zadané kamarátky a oni nemajú ani s kým ísť na dovolenku. Avšak akonáhle sa prestanú umárať týmto pocitom, veci sa začnú samé meniť. Akoby zázrakom na vás začne platiť vetička: kto nehľadá, ten nájde. V júli by ste mali zahodiť starosti za hlavu a užívať si veľa slnka, vody, čerstvého ovocia a nefalšovaných úsmevov. Do vašich životov môže vkročiť niekto nečakaný už v čase, kedy bude Mesiac vo vašom znamení – teda tesne po nove – 24. a 25.7.

 

Odporúčame prečítať: Prináša číslo TRINÁSŤ nešťastie?

2 komentárov
Monika Č.

Monika Č.

01.07.2017 21:46

Normálne mi vyšlo v horoscope presne datum dovolenky, ktorú mám zakúpenú už od januára :D jaká náhoda :D možno raz aj tým horoskoopom uverím... lebo zatiaľ mi moc nevychádzajú :D až na ten datum teraz :)

Vaše meno:

Táňa Slahučková

Táňa Slahučková

24.07.2017 03:40

Som Ryba a teda v lete veľmi baterky nedobíjam, slnko nie je môj kamarát a viac mi sedí počasie pod mrakom a chládok.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE