Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA)

Či sme pripravené, alebo nič nestíhame, nič to nezmení na fakte, že Vianoce sú tu už o pár dní. Darčeky na poslednú chvíľu, rýchle predvianočné upratovanie, pečenie, varenie, samá práca. Budú tohtoročné vianočné sviatky aj o oddychu ako sa patrí? Pozreli sme sa do lunárneho kalendára a pripravili pre vás vianočný súhrn v podobe horoskopu, pre dnešok pre zemské znamenia. Čo čaká Kozorožca, Býka a Pannu počas tohtoročných Vianoc?

 

Odporúčame prečítať: 

Astro Vianoce pre zemské znamenia (BÝK, KOZOROŽEC, PANNA)

Astro Vianoce pre vodné znamenia (RYBY, RAK, ŠKORPIÓN)

Astro Vianoce pre ohnivé znamenia (LEV, STRELEC, BARAN)

Astro Vianoce pre vzdušné znamenia (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR)

Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

 

24.12. - Štedrý deň: Deň D sa ponesie v znamení Blížencov, ktoré vám síce na pohľad môžu byť cudzie, avšak máte spoločné viac ako si myslíte. Blíženci podobne ako aj vaše znamenie má rado praktickosť, ktorú spája so štýlom a originalitou. V tento deň budete zároveň komunikatívnejšie a ľahšie sa vám budú vyberať nielen doplnky na štedrovečerný stôl, ale aj slová, trebárs pri nájdení vianočného darčeka, ktorý nebude celkom podľa vášho gusta.

 

25.12. – 1.sviatok vianočný: Blíženci ovládajú aj tento deň a vášmu znameniu venujú kúsok zo svojej vynaliezavosti. Mnohé z vás sa aj vďaka postaveniu Luny preto rozhodnú nestráviť voľný deň na gauči a radšej vyrazia do ulíc, do prírody, alebo na návštevy. V tom poslednom prípade pozor na hádky, v piatok je spln, ktorý zvykne priniesť aj nervozitu a napätie.

 

26.12. – 2.sviatok vianočný: Mesiac ešte stále vo fáze splnu, sa presúva do Raka. Ten bude mať vplyv na vaše srdiečko. Slobodné dámy by určite nemali sedieť samé doma pred telkou a radšej vyrazte medzi priateľov. Decembrový spln vám prinesie do života lásku. Tú by si v sobotu nemali odpustiť ani dámy zadané a ak sa rozhodnete stráviť večer vo dvojici, stavte na sexi imidž.

 

27.12. – Po štefánskej oslave: Keďže aj nedeľa bude v znamení Raka, prípadná opica sa vám nebude ľahko vyspávať. Potrápiť vás môžu aj pľúca a priedušky, pokiaľ to preženiete s cigaretami, alebo pobytom v zadymených miestnostiach. Doprajte si šťavu z kyslej kapusty na detox a pre dnešok jedzte radšej len ovocie a zeleninu. Sladkosti nateraz schovajte.

 

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Po Vianociach je tu ďalší deň D, a to Silvester. Posledný deň roku 2015 sa ponesie v znamení Panny. Pozor na kritické slová, ale tiež na to, ako budete prípadnú kritiku prijímať vy. Silvester je obvykle hlavne o zábave, tak si ho nekazte malichernosťami. 

 

Odporúčame prečítať: Lahodné silvestrovské chuťovky

Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

 

24.12. - Štedrý deň: Aj keď poniektoré z vás tohto roku tá pravá vianočná nálada akosi neopantala, na Štedrý deň to konečne príde. Ak by počasie dalo a začalo by aj trochu snežiť, o to viac vianočne sa budete cítiť. Praktická Luna vás ale zbrzdí vo vianočnom nakupovaní a zhodnotíte, že z toho, čo doma máte, pokojne pripravíte honosnú večeru, za ktorú sa vaše chuťové poháriky rozhodne hanbiť nebudú.

 

25.12. – 1.sviatok vianočný: Tento deň sa ponesie v splne. Ten nám počas celého roka pripomína, že je to čas, kedy by sme sa mali detoxikovať, držať pôst a rozhodne nemaškrtiť. Ako to ale zladiť s Vianocami? Keďže máte v obľube chutné jedlo, pokúste sa o kompromis a aspoň na tento deň si vopred pripravte také špeciálne diétnejšie vianočné menu bez klobásky, vyprážaných jedál a tučných koláčikov.

 

26.12. – 2.sviatok vianočný: Na Štefana sa tak v mestách, ako aj na dedinách zvyknú ľudia zabávať, a pokiaľ vás nezachváti vianočná melanchólia, nebudete výnimkou. Dajte si ale pozor na množstvo vypitého alkoholu, ako aj na mastné jedlá a iné neduhy. Ešte stále vládne Luna v splne, ktorá vhupla do citlivého Raka. Ten môže nejednu z vás prekvapiť aj nečakaným vyznaním lásky. Je na vás, ako ho prijmete.

 

27.12. – Po štefánskej oslave: Uvarte si litre bylinkového čaju, ideálne takého, ktorý vás zbaví nahromadených toxínov. Odporúčame siahnuť po žihľave, prasličke, alebo baze. Aby ste si prečistili pľúca a priedušky choďte sa poprechádzať do prírody, a ak ste deň predtým povedali svojmu nápadníkovi „áno“, nezabudnite ho zavolať so sebou.

 

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Tohtoročný Silvester sa Luna ponesie v znamení Panny. Tá vo vás prebudí absolútne zodpovednú bytosť, ktorá na seba prevezme kompletnú organizáciu silvestrovskej párty. Ale pozor! Kvôli povinnostiam môžete zabudnúť na to, že hlavne ste sa chceli baviť.

 

Odporúčame prečítať: 6 rád ako si Vianoce užiť bez stresu 

Vianočný horoskop pre zemské znamenia (KOZOROŽEC, BÝK, PANNA)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

 

24.12. - Štedrý deň: Niektoré z vás budú počas tohto dňa upäté, iné možno v strese, alebo nervózne, no a pripravte sa na to, že niektoré postihne aj akási vianočná depresia. Pokiaľ budete sklamané z toho, čo (ne)nájdete pod vianočným stromčekom, snažte sa svoje pocity buď vyjadriť nejako citlivo, alebo to prekusnúť a nekaziť si Vianoce ešte viac hádkou.

 

25.12. – 1.sviatok vianočný: tento deň sa nesie v znamení splnu, počas ktorého sa Mesiac stále nachádza v znamení Blížencov. Dnešok je ideálny na urovnanie sporov, ale tiež na starostlivosť o duševnú pohodu. Relaxujte, meditujte, choďte si zabehať, zacvičiť, aj poprechádzať. Nielenže si posilníte pľúca, ktoré sú teraz viac namáhané, ale tiež prevetráte hlavu a hlavne myšlienky v nej.

 

26.12. – 2.sviatok vianočný: Tento deň je pod vplyvom Raka, ktorý pôsobí na žalúdok, hruď, pľúca, aj pečeň. Pozor na to, čo dnes zjete, alebo vypijete. Ak už teraz viete, že vás večer čaká oslava, strávte deň trochu aktívnejšie a vyhýbajte sa sladkým jedlám, aj sýteným nápojom. Opäť platí, pozor na hádky!

 

27.12. – Po štefánskej oslave: Ak nemáte bolehlav gratulujeme a rovno predávame odkaz od hviezd pre vaše znamenie: navštívte dnes svojich blízkych. Nebuďte samé, neleňošte a strávte deň s tými, ktorých máte najradšej. Blíži sa pomaly koniec roka a tak sa skúste udobriť aj s tými, ktorých ste už odpísali, aby ste do nového roka mohli vstúpiť s čistým štítom.

 

NÁŠ TIP NA SILVESTRA: Silvester sa ponesie vo vašom znamení. Ak vás prípravy na nový rok trošku stresujú, uvarte si čaj z medovky – hneď sa dostanete do väčšej pohody. A hlavne nezabudnite aj na pravidlo: Ako na Nový rok, tak po celý rok.

 

Odporúčame prečítať: Feng shui tipy pre harmonický vzťah

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Eva Palakova

Eva Palakova

26.12.2015 13:38

Skeve, vianocne sviatky v depresii :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE