Cyklický horoskop – Doba prebudenia (21.3.-19.4.)

Ako už prezrádza samotný názov tohto znamenia, ide o ľudí, ktorí sa narodili po zime. Práve vtedy sa totiž začína príroda pomaly, ale isto prebúdzať z dlhého zimného spánku. Tak ako všetko naokolo začína prekypovať životom a energiou, rovnakou vitalitou sa vyznačujú sa osoby narodené v Dobe prebudenia. Poznáte ich nielen vďaka iskre v očiach, ale tiež vďaka sebavedomému vystupovaniu, neskrývanej odvahe a širokému úsmevu.

 

Znamenie Doba prebudenia sa týka ľudí, narodených v jarnom období. Ruku nad nimi drží Slnko, ktoré im dodáva dostatok sebavedomia, aj životnej energie.

 

 

Dátum narodenia: 21.3.-19.4.

 

V slnečnom horoskope sa tu teda môžu spoznať najmä Barani. Cyklický horoskop im prisudzuje aj pod záštitou znamenia Doby prebudenia podobné tvrdohlavé sklony. Je to aj kvôli tomu, že tieto osoby sú jednoducho od narodenia presvedčené o svojej pravde. A obvykle vás chcú o nej presvedčiť tiež.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba prebudenia

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti ľudia narodení v tomto znamení sú veľmi spoločenskí, obvykle veselí a dobre naladení. Ich poznávacím znamením je neraz široký úsmev na tvári, viera aj presvedčenie a obrovská trpezlivosť. Už od útleho detstva majú jasnú predstavu v tom, čo v živote chcú dosiahnuť. Ak ich okolie dokáže podporiť, prejavia svoj talent naplno. Radi vyhľadávajú dobrodružstvo, dokážu svojich najbližších povzbudiť a dobiť pozitívnou energiou.

 

Negatívne vlastnosti na druhej strane na osobách narodených v tomto znamení vám  môže prekážať ich impulzívnosť. Neraz sa pre čosi nadchnú a bez rozmýšľania sa za tým strmhlav vrhnú. Nepomyslia ani na následky, tobôž nie na to, že svojím konaním môžu zasiahnuť aj životy druhých ľudí. Vďaka ich pomerne vysokému sebavedomiu, ich poniektorí občas môžu považovať za namyslených, dokonca až arogantných.  

 

Odporúčame prečítať: Kabala - mystika, ktorá sa stala trendom?

Cyklický horoskop – Doba prebudenia

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky aj v srdcových záležitostiach pri tomto znamení raz dva odhalíte jeho temperament. S osobami narodených v Dobe prebudenia nebudete mať núdzu o vášnivé milovania, vyznania lásky, romantické prekvapenia, ale aj talianske hádky, rozbité poháre a vykričané čokoľvek a kdekoľvek. Keď sa ku temperamentu pridá aj ich impulzívna stránka, občas môže dôjsť v oblasti lásky ku katastrofe. Nevedia robiť kompromisy, tkvie v nich tiež majetníckosť a žiarlivosť. Aby sme im ale len nekrivdili, títo ľudia dokážu milovať celým svojím srdcom a pokiaľ si s nimi sadnete po väčšine stránok, nudiť sa rozhodne vo vzťahu nebudete.

 

Odporúčame prečítať:  Spáľte tuk pomocou jogy!

 

 

Oblasť krásy a zdravia neraz svoju imunitu zanedbávajú. Radšej totiž myslia na súčasnosť, než na budúcnosť. Majú v obľube rôzne wellness procedúry, keďže sú neustále v pohybe, miestami až v strese, najviac im pomôžu masáže. Obzvlášť relaxačná masáž chodidiel, ale tiež hlavy. Práve jej bolesťami najčastejšie trpia. Ak nastúpi migréna, alebo jej podobné bolesti, je to jasné znamenie, že by mali zvoľniť so svojho tempa a konečne si trochu oddýchnuť. Pomôcť môže aj úprava jedálnička.

 

 

Oblasť kariéry vďaka svojej záľube v cestovaní, aj talentu na cudzie jazyky sa uplatnia kdekoľvek na svete. Títo ľudia radi zbierajú životné skúsenosti, a preto im nerobí problém zamestnať sa kdekoľvek zatúžia. Za svojim snom idú tvrdohlavo a rozhodne. Najčastejšie sa najlepšie uplatnia v oblasti medicíny, žurnalistiky, ale tiež ako umelci. Ich láska k peniazom ich neraz zavanie aj do vôd ekonomiky, láska k pohybu zas k športu. 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE