Indiánsky horoskop – Vydra (20.1. – 18.2.)

Hravá a roztomilá, aj takto je vydra mnohými vnímaná. Za jej hravosťou sa ale častokrát skrýva tvrdohlavá pracovitosť. Vydra prináša šťastie a radosť, taktiež vďaka svojmu pevnému odhodlaniu prináša nádej aj motiváciu. Jej večne dobrá nálada vám vyvolá úsmev na tvári. Indiáni vnímali toto zvieratko ako symbol nových a lepších začiatkov, vydra pomáha zahnať obavy aj starosti.

 

Keď sa vydra objaví bok po boku nejakému hrdinovi v rozprávkach, či iných knižných príbehoch, obvykle zastáva úlohu pomocníka, spoločníka aj radcu. A presne takáto je vydra aj v ľudskom svete.

 

Človek narodený v jej znamení patrí k najväčším optimistom vôbec.

 

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAD (23.10. - 23.11.)

Indiánsky horoskop - SOVA (23.11. - 21.12)

Indiánsky horoskop - Vydra

Zdroj: Shutterstock®

Indiánske znamenie – VYDRA

 

Dátum narodenia: 20.1. – 18.2.

 

Rýchla charakteristika: Veselé, optimistická a milujúca život. Vydra je tá, ktorá sa vo všetkom zlom snaží nájsť to dobré. Vydra dáva druhým šance, je dôverčivá a nanešťastie tak dobrá, že ju ľahko môže niekto zneužiť.

 

 

Živel: Síce sa vydra najradšej pohybuje vo vode, jej vládnucím živlom je vzduch. Práve ten v nej podporuje všetku hravosť, kreativitu, neraz aj tendenciu stavať si vzdušné zámky.

Indiánsky horoskop - Vydra

Zdroj: Shutterstock®

Aká je Vydra?

 

Ak stretnete osobu, ktorej v očiach veselo hrajú šibalské plamienky bez ohľadu na vek, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o Vydru. Jej láska k životu býva ale nákazlivá, rovnako tak jej smiech, úsmev a dobrá nálada. Vydra vďaka svojmu pozitívnemu mysleniu zvláda s ľahkosťou akékoľvek prekonávanie prekážok. Je talentovaná, pracovitá, zodpovedná a aj vďaka jej ďalším pozitívnym vlastnostiam, v spoločnosti mimoriadne obľúbená. Na druhej strane Vydra patrí k veľkým snílkom. Neraz máva problémy so zložením ružových okuliarov, občas dokonca nevie odlíšiť utópiu od reality.

 

Odporúčame prečítať: Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - Vydra

Zdroj: Shutterstock®

Vydra v láske

 

Vydra rozhodne nevyhľadáva problematické vzťahy. Nepotrebuje k svojmu životu búrlivé scény v štýle talianskej rodiny. Má rada smiech, pokoj a takú tú relaxačnú harmóniu. Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi pôvabné, elegantné aj zvodné. Sklony dokonalého gentlemana majú naopak muži z toho znamenia. Obe pohlavia sú skvelými spoločníkmi a ešte lepšími polovičkami. Svojich milovaných si chránia, starajú sa o nich, stoja pri nich za každých okolností. Vydra miluje celým srdcom, pevne a odhodlane. Nestretnete sa u nej ani so žiarlivosťou, ani s majetníckymi sklonmi, či  falošnosťou.

 

Vydra v práci

 

Je kreatívna a má naozaj bujnú fantáziu. Avšak Vydra sa nehodí na nudné a rutinné práce, v ktorých by bola zavalená hŕbou papiera a nezáživnou činnosťou. Vydra potrebuje robiť to, na čo má talent. Chce robiť preto, lebo CHCE a nie lebo MUSÍ. Keď si má vybrať, radšej zvolí menej platenú, ale jej srdcu bližšiu ponuku, než finančne lákavú, no zmyslom nepútavú. Vydra na pracovisku obvykle vychádza s každým veľmi dobre, kým ju niekto atakuje, nemá potrebu začínať „boj“. Jej pohľad na svet je pre mnohých poučným. Ak Vydru zaradíte do okruhu svojich priateľov, nikdy nebudete ľutovať.   

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE