Horoskop na rok 2013 - 1. časť

Čo nám nový rok prinesie? Na prelome rokov väčšinou hodnotíme ten uplynulý a pripravujeme si plány na ten nadchádzajúci. Pozrite sa s nami, na čo sa bude dobré zamerať a čomu sa naopak vyhnúť...

Čo nám nový rok prinesie? Na prelome rokov väčšinou hodnotíme ten uplynulý a pripravujeme si plány na ten nadchádzajúci. Pozrite sa s nami, na čo sa bude dobré zamerať a čomu sa naopak vyhnúť...

 

 

 

 

 

Ryby

Zdravie a krása – Môžete sa tešiť na vylepšenie vášho zdravotného stavu. Konečne sa vám podarí zbaviť sa nepríjemností, ktoré sa s vami ťahali celý rok 2012. Hlavne neurobte podobnú chybu ako pred rokom a nezabúdajte veľa oddychovať. Hviezdy odporúčajú zvoliť aj aktívnu formu života, venujte sa fitness a zmeňte svoj jedálniček. Sebavedomie si zvýšite nielen vysnívanou postavou, ale tiež zmenou myslenia. Naučte sa usmievať a prestaňte sa trápiť maličkosťami. Pozitívne myslenie urobí s vašim životom v tomto roku doslova divy!

Kariéra a peniaze – V prvej polovici roka budete musieť zabrať viac, než by ste chceli. Pracovná vyčerpanosť, ale skôr či neskôr prinesie vytúžené úspechy. Pripravte sa na množstvo zmien, ktoré v konečnom dôsledku budú výhradne pozitívnymi. Čaká vás zmena práce, zvýšenie platu, či pracovné povýšenie. Ryby prvej a druhej dekády sa v tomto roku môžu rozhodnúť uberať iným smerom než doteraz. Stačí odvaha a dôvera v seba samú.

Láska a rodina - Mnohé z vás prešli za posledné obdobie viacerými zmenami, ktoré vás posunuli bližšie k vytúženým cieľom. Rok 2013 by mohol byť konečnou bodkou pre naplnenie vašich snov. Sprevádzať vás týmto rokom bude vaša vládnuca planéta Neptún, ktorá nad vami zároveň drží ochrannú ruku. Čas je ideálny na zásnuby, svadby, nové lásky, vážne známosti, aj rozšírenie rodiny o potomkov. Za mesiac lásky sa považuje máj, u vás to bude tentokrát marec, tak si ho poriadne užite.


Baran

Zdravie a krása – Vyhýbajte sa stresovým a negatívnym situáciám ako sa len dá. V tomto roku mnohé z vás môžu potrápiť tráviace ťažkosti a časté bolesti hlavy, hraničiace až s migrénou. Častokrát ste pod veľkým tlakom, z čoho pramení aj váš vnútorný nepokoj. Urobte si aspoň dvakrát do týždňa relaxačnú hodinku len pre seba. Zamerajte sa na svoje telo, vzhľad, ale tiež intelekt. Ako krásne a sebavedomé ženy budete prekypovať zdravím aj úspechmi.

Kariéra a peniaze – Rok 2013 vám praje hlavne v oblasti kariéry a financií. To, čo ste započali minulý rok, vám už čoskoro začne prinášať želané úspechy. Ak ste v práci nespokojné, nebojte sa vyhľadávať nové ponuky. K dynamickým zmenám vás priam magicky priťahuje Urán, ktorý zabezpečí, že s novým zamestnaním získate konečne pocit slobody a voľnosti, tak po materiálnej ako aj po duchovnej stránke. Polepšíte si tiež finančne, za odmenu si preto v lete doprajte napríklad luxusnú dovolenku – presne tú, o ktorej ste minulé leto iba snívali.

Láska a rodina – Mnohé z vás sú dlhodobo pod tlakom a vaše srdcia začínajú volať po zmene. Najmä narodené v druhej a tretej dekáde cítia, že ich vzťah už nie je to čo bývavalo a veľmi ľahko dokážu skĺznuť do nového vzťahu opradeného falošnými ilúziami. Nezačínajte si v tomto roku nič nové, kým nadobro neukončíte to staré. Pomoc ako vyjsť zo seba samej a vyznať sa vo vlastných pocitoch príde od hviezd v mesiacoch júl a august.


Býk

Zdravie a krása – Problémy v láske a vzťahoch sa mnohé z vás rozhodnú riešiť drastickou zmenou životného štýlu. Zmena vám môže byť nápomocná, ale iba v prípade, že bude v súlade s vaším zdravím. Začnite tohto roku pravidelne cvičiť, dajte sa na plávanie, vyskúšajte jogu, začnite behať, tancovať, začnite žiť!

Kariéra a peniaze – Úvod roka nebol síce najšťastnejší, avšak pomaly sa dávate dokopy a keď prekonáte únavu, či nechuť, už v druhej polovici roka budete môcť začať zberať plody svojho snaženia. Dariť sa bude najmä tým z vás, ktoré sa v tomto roku pokúsia postaviť na vlastné nohy a začnú podnikať. Nové sily získate s príchodom jari, kedy budete sršať skvelými nápadmi a novými inšpiráciami.

Láska a rodina – To po čom túžite v tomto roku najviac zo všetkého je pokoj a harmónia vo vzťahoch. Ten dosiahnete ale až vtedy, keď si dáte do poriadku nezrovnalosti z minulého roku. Upracte vo svojom vnútri a rozsudok nad partnerskou krízou vykonajte s jasnou a čistou hlavou. V láske sa vám bude dariť najmä na jar a ku koncu roka. Slobodné majú šancu stretnúť svojho vysneného chlapa v mesiacoch apríl, máj, júl a december. Zadaným sa v týchto mesiacoch konečne vykryštalizuje situácia v ich v aktuálnom vzťahu.

 

Blíženci

Zdravie a krása – Rok 2012 skúšal mnohé z vás viac než dosť. Ak nepodľahnete nezdravému spôsobu života, máte šancu vystrábiť sa z chorôb, ktoré ste si preniesli aj do úvodu roka 2013. Vyhýbajte sa alkoholu, drogám, mastnej strave a hlavne obmedzte mäso. To na vás pôsobí ako agresor a odoberá vám všetku duševnú energiu. Skúste tohto roku jogu, alebo pilates. Venujte sa tiež hudbe, ktoré pomáha vašej psychike ustáť akýkoľvek stres.

Kariéra a peniaze – Najťažší rok budú zažívať tie z vás, ktoré sa narodili v prvej dekáde. Ostatné „Blíženkyne“ zmeny roku 2013 budú zvládať podstatne jednoduchšie, pričom Blížencov z tretej dekády sa dotknú najmenej. Prvá polovica roka pre vás nie je vhodná na zmenu práce, ani podnikanie. Do cesty vám budú prichádzať samé prekážky a v mnohých ľuďoch sa sklamete. Nezúfajte ale! S príchodom leta a jesene sa aj vám začne blýskať na lepšie časy a koniec roka už oslávite so spokojným úsmevom na tvári.

Láska a rodina – Možno nie je všetko tak, ako ste si vysnili, podstatné je však to, čo hodláte so svojou situáciou v tomto roku urobiť. Ak ste vo vzťahu dlhodobo nespokojné, prejaví sa to krízou v prvej polovici tohto roku, ale do júna by ste mali mať všetky problémy už vyriešené. S letom prichádza množstvo nových podnetov a lákať vás budú aj milostné dobrodružstvá. Slobodné aj zadané by si mali dať pozor na ružové okuliare a začať viac počúvať svoju intuíciu. Ak zatúžite po bábätku a máte po svojom boku toho pravého, tento rok je pre vás ideálnym časom na romantické „pokusy“.
 

Zdroj foto: www.en.horoscopofree.com
1 komentár
Miriama Dž

Miriama Dž

28.01.2013 11:03

uplne super horoskop .. len aby sa mi naozaj aj vyplnil :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE