Horoskop na rok 2013 - 3. časť

Aj poslednú štvoricu zo zverokruhu čaká zaujímavý rok 2013 plný zmien, lásky, šťastia, ale aj pochmúrnych chvíľ. Dámy v znamení Škorpióna, Strelca, Kozorožca a Vodnára, pozrite sa spolu

 

Aj poslednú štvoricu zo zverokruhu čaká zaujímavý rok 2013 plný zmien, lásky, šťastia, ale aj pochmúrnych chvíľ.

Dámy v znamení Škorpióna, Strelca, Kozorožca a Vodnára, pozrite sa spolu s nami, čo si pre vás hviezdy nadelili na najbližších 365 dní.

 

 

 

Škorpión

Zdravie a krása – Začiatkom júna potrápia najmä narodené v prvej a druhej dekáde menšie zdravotné problémy týkajúce sa obličiek a močových ciest. Tieto zápalové ochorenia sú úzko prepojené so vzťahovými problémami, ako aj s postojom k sebe samej. Začnite sa mať viac rady, starajte sa o svoju duševnú aj telesnú krásu a doprajte konečne svojmu JA rovnováhu.

Kariéra a peniaze – Najlepšími mesiacmi budú pre vás február, marec a apríl. V tomto čase máte veľkú šancu postaviť sa na vlastné nohy a začať hoc aj podnikať. Ak vás láka vyšší pracovný post, či zvýšenie platu so svojou žiadosťou neotáľajte. Leto vám prinesie do života mnohé zmeny, ktoré sa dotknú aj vášho myslenia a životného štýlu. Zatúžite viac pomáhať druhým, najmä ku koncu roku podľahnete kráse charitatívnych činností.

Láska a rodina – Najbližšie roky budú pre vás znamenať obdobie premýšľania, rekapitulácie, zvažovania... Mnohé z vás už dlhšiu dobu trápia v láske otázniky. Váš dlhoročný vzťah sa neuberá smerom, ako ste si predstavovali a na vás tak padá melanchólia až depresívne stavy. Slobodné aj zadané však konečne v najbližších mesiacoch dostanú odvahu vyriešiť tento stav k vlastnej spokojnosti.

 

Strelec

Zdravie a krása – Únava a vyčerpanosť so sebou môžu priniesť v zimných mesiacoch podlomenú imunitu. Myslite na to dopredu a doprajte si pravidelný relax. Pre vaše znamenie sú vhodné masáže všetkého druhu a aktívny pohyb s troškou adrenalínu a množstvom smiechu.

Kariéra a peniaze – Tento rok máte rozdelený na dve polovice. Tá prvá bude pre väčšinu z vás lepšia, tá druhá zas o niečo ťažšia. Tak ako ste dynamicky vstúpili do nového roka s množstvom plánov a predsavzatí, tak ku koncu roku spomalíte až zastavíte. Možno vás premôže ťarcha zimy a možno len budete vyčerpané, keďže do jesene nebudete poznať voľnú chvíľku na oddych. Ak sa chcete vyhnúť koncoročným problémom, neprepínajte svoje sily!

Láska a rodina – Pre začatie nových vzťahov je pre vás ideálna jar. Venuša vás povedie správnym smerom a pomôže vám odhaliť pravé city u svojho vyvoleného. Zadaní Strelci druhej a tretej dekády by si mali dať pozor na to, čo hovorí a robí ich partner. Tentokrát to totiž bude myslieť smrteľne vážne, preto nepodceňujte prípadné signály varovania.

 

Kozorožec

Zdravie a krása – Od Vianoc si mnohé z vás preniesli do nového roka tráviace a dýchacie ťažkosti. Koncoročný stres a gurmánske chúťky si vyžiadali svoju daň na vašom zdravotnom stave. Aby ste sa čím skôr dali do poriadku a netrápili sa ešte aj v lete, začnite so zmenou životného štýlu ešte dnes. Zdravá strava, aktívny pohyb a dobrá nálada vám pridajú na kráse aj zdraví.

Kariéra a peniaze – Aj vás podobne ako niektoré ďalšie znamenia zo zverokruhu čaká rok plný zmien, a to tak v pracovnom ako aj v súkromnom živote. V druhej polovici roka sa mnohým z vás naskytne príležitosť zmeniť zamestnanie. Ak si ale nebudete zmenou 100% isté, radšej neriskujte a vyčkajte na lepšiu šancu.

Láska a rodina – Tento rok bude pre mnohé z vás v láske mimoriadne búrlivým. Čerstvé vzťahy budú musieť prekonávať prekážky, nie sú vylúčené ani milostné trojuholníky a bolestné konce. Nezabúdajte na to, že z každej životnej situácie sa je dobré poučiť a vyjsť z nej o niečo múdrejšie a silnejšie.

 

Vodnár

Zdravie a krása – V období mája a júna budete mať mierne podlomenú imunitu a hviezdy vás varujú pred vírusovým ochorením. V lete si doprajte príjemnú dovolenku, na ktorej sa vám podarí doplniť si svoj šatník o vychytené kúsky, dodať pleti krásny opálený vzhľad a zároveň telu potrebnú energiu na zvyšok roka.

Kariéra a peniaze – Šťastie vám bude padať doslova k nohám, a to platí najmä o prvej polovici roku. Tešte sa na nečakané príležitosti, vzácne dary, či výhry. Polepšíte si nielen po finančnej stránke, ale potešia vás aj pracovné úspechy. Ak podnikáte využite priazeň hviezd najmä koncom januára a začiatkom februára.

Láska a rodina – Slobodné aj zadané budú mať po celý rok príležitosti na zamilovanie a „odmilovanie“ habadej. Čaká vás kolotoč vášní, erotiky, nežností, romantiky a samozrejme lásky. Vyberajte a preberajte koľko vám srdce ráči, avšak s citom, aby ste za sebou nezanechali spúšť v podobe hromady zlomených pánskych sŕdc.
 

Zdroj foto: www.en.horoscopofree.com
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE