Horoskop na rok 2014: Čo nás čaká a neminie?

Nový rok so sebou vždy prináša zvedavosť a túžbu po zmene. Čo prinesie so sebou rok 2014? Stretnete konečne toho pravého? Zadarí sa v práci? Zlepší sa zdravie či situácia v rodinných vzťahoch? Prečítajte si, čo hovoria hviezdy na rok 2014 vo všeobecnosti. Rok 2014 bude v prvom rade o zmenách. Tie sa dotknú všetkých znamení, a to v dobrom aj zlom. Nech už postretne to vaše znamenie čokoľvek, snažte sa z toho zobrať si vždy len to pozitívne. Nezabúdajte, že všetko zlé je na niečo dobré a každý pád vás pripraví na to, aby ste sa z neho poučili, pozviechali sa a šli ďalej. V roku 2014 si budete môcť pokojne ísť za svojimi snami. Sprevádzať vás bude akčnosť, miestami aj tvrdohlavosť. 

Pozri aj: Perfektný cop 7-krát inak: Expresné účesy, ktoré musíš vyskúšať

láska

Zdroj: Shutterstock®

LÁSKA

Zmeny, ktoré sprevádzajú rok 2014, sa dotknú veľmi výrazne aj oblasti lásky. Ak ste mali doteraz problémy vo svojom vzťahu, v prvých mesiacoch tohto roka by sa mala situácia vykryštalizovať. Pripravte sa na búrlivejšie rozchody s definitívnym koncom. Niektoré znamenia prejdú z jedného vzťahu rovno do druhého, iné si ponechajú čas na sebazamýšľanie. Ak ostanete v tomto roku samé, nezúfajte. Je to vhodný čas na to, aby ste pochopili samy seba. Zamyslite sa nad svojimi túžbami a prioritami. Single dámy čaká v tomto roku taktiež zmena. Avšak nejaký ten mesiac si na ňu budú musieť počkať. Tie z vás, ktoré sú už bezhlavo zamilované si niekedy v máji ujasnia, či je to naozaj ten muž, s ktorým chcú stráviť zvyšok svojho života. Ak sa rozhodnete povedať áno, ideálny čas na svadbu bude na jeseň.

zdravie

Zdroj: Shutterstock®

ZDRAVIE

Oslabená imunita či tráviace ťažkosti budú súvisieť najmä so stresovým obdobím. Ak nemáte radi zmeny, budete tento rok znášať o čosi ťažšie. Úrazy sa mnohým znameniam nevyhnú v čase od februára do júna. Poniektorí zas budú musieť zvýšiť opatrnosť v lete, práve počas svojej dovolenky. Hrozia úpaly, ale tiež infekčné ochorenia. V konečnom dôsledku však všetkému môžete zabrániť. A to tým, že sa budete o svoje zdravie starať viac. Vstúpte si do svedomia a zmeňte svoj životný štýl. Rok 2014 je na to viac než ideálny!

Odporúčame: Mikrokryštály kremeňa v telovej starostlivosti: Rozjasnenie na počkanie?!

peniaze

Zdroj: Shutterstock®

PENIAZE

V oblasti financií sa pripravte na zúčtovacie obdobie. Ak sa doteraz vašej firme nedarilo, budete musieť urobiť vážne rozhodnutia. Niektorí s podnikaním v tomto roku skončia, iní sa naopak spamätajú a zmenia systém svojho fungovania. Rok 2014 prinesie aj vyrovnanie dlhov. Ak ste v minulom roku niekomu požičali peniaze, nebojte sa ich v tomto roku pýtať naspäť. Dlžníci sa spamätajú a mnohí sa rozhodnú zmeniť svoju situáciu. Ak plánujete väčšie investície, nechajte si ich skôr na letné obdobie. Podobne je to aj s vybavovaním hypotéky či kúpou nehnuteľnosti. 

práca

Zdroj: Shutterstock®

PRÁCA

Prvých šesť mesiacov bude pre väčšinu znamení mimoriadne náročných. Budete mať tendencie prekonávať seba samých. Veľké ambície budú väčšinu z nás ťahať do neznámych vôd, riziko sa však nie vždy vyplatí. Tento rok, najmä jeho druhá polovica, však bude mimoriadne prajný zarábaniu peňazí. Najmä mladšie ročníky sa tento rok dokážu ľahšie postaviť na vlastné nohy. Pozor len na to, aby prílišné sebavedomie nepôsobilo na vaše okolie ako arogancia, inak sa dostanete chtiac-nechtiac do ťažkých súbojov.

Prečítajte si tiež svoj horoskop na rok 2014 špeciálne podľa svojho znamenia:

1 komentár
Jaroslava Mynářová

Jaroslava Mynářová

25.01.2014 18:30

Mám moc ráda horoskopy,tak na 50 procent většinou vyjdou. Horoskop na rok 2014 vypadá docela dobře,snad se něco vyplní.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE