Čo prinesie ďalší rok? Pozri na novoročný horoskop! (1. časť)

Možno sa aj vám zdá, že rok 2013 ubehol ako z vody. Nech už vám priniesol starý rok čokoľvek, ten nový môže byť omnoho lepší. Pozrite sa spolu s nami na to, čo si pre vás nachystali hviezdy na rok 2014. Čo vám prinesie po kariérnej stránke, v oblasti lásky, zdravia a cestovania?

Vodnár

Zdravie – Keď sa udržíte a nepôjdete z extrému do extrému, aj vaše zdravie bude v normálnom stave. Hlavne si nedávajte predsavzatia o tom, ako chcete schudnúť za pár dní veľa kíl. Drastické diéty, ale aj preháňanie so športom, vám môžu výrazne oslabiť imunitu.

Kariéra – Práca bude v centre vašej pozornosti v priebehu celého roka 2014. Môžete sa vyšplhať po rebríčku až na samý vrchol, prípadne si upevniť svoju už existujúcu pozíciu. Ak vaše pracovné ciele súvisia s odchodom do zahraničia, s prácou na diaľku, kultúrou či výučbou, pripravte sa na to, že budete musieť čeliť konkurencii, nemilému súpereniu a problémom. Bude to teda vcelku veľmi hektický čas, a to až do júla 2014 .

Cestovanie – Rovnako do júla až augusta 2014 čaká na mnohé z vás zmätok alebo ťažkosti pri cestovaní. V prípade dlhších a náročnejších ciest buďte mimoriadne opatrné. Obzvlášť si dávajte pozor na veci, doklady a peniaze. Ak chcete znížiť riziko problémov, do spomínaného obdobia sa vydajte len na tie cesty, ktoré sú nevyhnutné.

Vzťahy – Nová éra pre Vodnárov začína v lete 2014. Do tej doby sa vám hlavou prehrnie množstvo otáznikov. Ubolené srdiečka, ale aj nové flirty budú takmer na dennom poriadku. Nechajte si tento čas radšej na hľadanie odpovedí, čo vlastne od života a lásky očakávate. V letnom období sa nakoniec všetko vykryštalizuje, do života vám vkročí nový muž a získate tiež pár nových priateľov, ktorí vám ostanú už na celý život.

Odporúčame: Michaela Kocianová ako najštýlovejšia Slovenka: Jej šatník budeš milovať

horoskop Vodnár

Zdroj: Shutterstock®

Ryby

Zdravie – Rizikové mesiace sú najmä január, február a marec. V tomto čase ste náchylnejšie na rôzne nehody, pády, ale aj vírusové ochorenia. Ak vás čaká operácia, ktorá nie je životne dôležitá, neuponáhľajte svoje rozhodnutie. Nechajte si všetko prejsť hlavou a vážne rozhodnutia robte až na jar. Taktiež sa poraďte s viacerými odborníkmi, vypočujte si názory rôznych strán.

Kariéra – Po kariérnej stránke môžete očakávať výraznejšie úspechy. Osud vám síce napomôže, ale nebolo by na škodu, ak by ste sa posnažili aj vy. Ak nie ste spokojné so svojím súčasným pracovný zaradením, pátrajte, sondujte, hľadajte, zaujímajte sa. Podobne je to aj s otázkou zvýšenia platu. Ak si oň nepožiadate, len ťažko sa k vám sám dostane. Hlavne sa nezasnívajte a buďte činné. Ak budete uvažovať nad väčšími investíciami, vhodným časom je jeseň. Dovtedy buďte mimoriadne opatrné. Môžete síce zarobiť veľa, ale rovnako veľa aj stratiť.

Cestovanie – Po tejto stránke bude búrlivá najmä prvá polovica roka 2014. Či už zo sentimentálnych dôvodov, alebo z túžby po objavovaní či dobrodružstve, vyrazíte na neznáme miesta s cieľom vytvoriť si nádherné spomienky. Tipy na výlety, dovolenky, ale aj firemné cesty sa vám budú len tak hrnúť. Neváhajte a chopte sa šancí. Aj preto, že druhá časť roka už bude na dobrodružstvo menej bohatá.

Vzťahy – Podobne ako v práci, ani na poli lásky by ste nemali zaspať na vavrínoch. Úspech sa dostaví jedine vtedy, keď vyviniete aktivitu. Vyrazte priamo za svojim cieľom, vo svojich požiadavkách buďte rázne, ale nezabudnite ani robiť kompromisy. Ak ste single rok, 2014 vám prinesie viacero zmien. Či však budú trvácne, závisí len na vás.

horoskop Baran

Zdroj: Shutterstock®

Baran

Zdravie – Čo sa zdravotnej stránky týka, dávajte si pozor najmä pri športovaní. Hneď začiatkom roka vám hrozia pády, úrazy, zlomeniny. Nehody budete priam priťahovať, našťastie s prvým jarným lúčom sa situácia zlepší a v lete budete už o svojich zimných pádoch hovoriť len s vtipom. Každopádne minimálne prvé tri mesiace nového roka neriskujte a vyhýbajte sa akýmkoľvek extrémom.

Kariéra – Odvaha a sebavedomie vám chýbať nebudú. Vďaka nim tak zvládnete aj kritické momenty, ktorými vás hviezdy po pracovnej stránke tohto roku rozhodne šetriť nebudú. Pozor si dajte na narušenie vzťahov v pracovnom kolektíve. Problémy vám môže spôsobiť aj nová kolegyňa, ktorá má v obľube intrigy. Do boja proti nej sa vyzbrojte vtipom a nadhľadom.

Cestovanie – Marec, apríl, máj. To sú mesiace, kedy by ste sa radšej nemali vydávať na ďaleké cesty. Odlúčenie od domova budete zvládať ťažšie, rovnako tak vám nepôjde všetko tak, ako si naplánujete. Myšlienku na dovolenku osamote úplne vyhoďte z hlavy. A nech už ste aj akokoľvek dobrá vodička, pri dlhých cestách si radšej vedľa seba posaďte nejakého spoločníka. Vo dvojici sa cestovné nepríjemnosti predsa len znášajú jednoduchšie.

Vzťahy – Prvých sedem mesiacov roka 2014 bude náročných pre mnohé znamenia. Problémom, ktoré so sebou prináša najmä bojovný Mars, sa tak nevyhnete ani vy. U vášho temperamentného znamenia sa prejavia najmä v podobe vášnivých hádok a milostných scén. Ak ste v roku 2013 trpeli vzťahovou krízou, teraz môže prísť jej rozuzlenie. Nech bude výsledok akýkoľvek, prijmite ho s pokorou a snažte sa ísť novou cestou.

horoskop býk

Zdroj: Shutterstock®

Býk

Zdravie – Majte počas tohto roka na mysli svoje zdravie viac ako inokedy. Pokiaľ budete dostatočne a hlavne pravidelne dbať o svoju imunitu, vyhnete sa mnohým zdravotným problémom. Pozor si dávajte najmä na jar, kedy budete náchylnejšie k chorobám. Starajte sa o seba a neodkladajte návštevu lekára. Donútiť by ste sa tohto roku mali aj k preventívnym kontrolám, od všeobecného lekára, cez gynekológa, až po zubára.

Kariéra – V prvej časti roka 2014 sa budete musieť vysporiadať s veľkým množstvom úloh a povinností, takže budete nutne musieť plánovať svoju prácu veľmi dôsledne . V opačnom prípade budete riskovať, že všetko potrebné nestihnete dokončiť, prípadne sa dostaví syndróm vyčerpania. Každopádne, ak si ustriehnete všetky svoje rozpracované projekty, už na jeseň budete môcť zbierať úrodu, a to v podobe väčšieho prínosu peňazí.

Cestovanie – Rok 2014 nebude jednoduchý ani pre vaše znamenie. Miestami sa budete cítiť veľmi vyčerpane, avšak taká dovolenka uprostred leta alebo jesene vám pomôže navrátiť potrebnú energiu. Inak sa počas tohto roku nachodíte skôr po známych miestach. Vzhľadom na obrovskú vyťaženosť, ktorú si pre vás tento rok nachystal, tak skôr svoj voľný čas budete chcieť venovať pasívnemu oddychu.

Vzťahy – Prvú časť roka budete venovať najmä svojej práci. Tú druhú by ste mali skôr zamerať na vzťahy. Mnohé z vás potešia pozitívne zmeny, či už v oblasti lásky, alebo rodiny. Či už ste momentálne zadané, alebo aj nie, rok 2014 vám môže priniesť aj neplánovaný, no potešujúci prírastok do rodiny. V prípade komplikácií v oblasti lásky sa pripravte aj na boľavé chvíľky. Obzvlášť, ak sa vám vaše vzťahové motanice nepodarilo vyriešiť v rokoch 2012 a 2013. Aby ste došli do konca úspešne, bude to chcieť najmä zmysel pre kompromisy.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE