Aké znamenie sa hodí k Strelcovi? Tieto dvojice tvoria harmonický pár

Dobrodružný Strelec miluje adrenalín, cestovanie a neustálu aktivitu. Jeho život v pohybe je plný zážitkov, preto energickému Strelcovi nevyhovie každý. S ktorým znamením dokáže vytvoriť stabilný vzťah, a ktoré mu naopak nesadne v jeho nekonečnej vitalite? Hviezdy vám dokážu poradiť aj v tomto.

Strelec – Baran

Spája ich láska k cestovaniu a dobrodružstvu. Majú podobne akčné povahy, vďaka čomu si veľmi rozumejú po praktickej stránke života. Ak však začnú mať rozdielne svetonázory, môže dôjsť aj k storočnej vojne.

Pozri aj: Pri kandidóze pomôže protikvasinková diéta. Aké sú jej hlavné zásady?

partnerský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – Býk

Dobrodružná povaha Strelca láka Býka možno v mladšom veku. Neskôr sú mu Strelcove cestovateľské chúťky skôr na obtiaž. Paradoxne najväčšie problémy urobia vo vzťahu drobnosti, nad ktoré sa zvyčajne ani jeden nedokáže povzniesť. Strelec túži po absolútnej slobode a Býk mu ju len málokedy dá.

Strelec – Blíženci

Tieto znamenia sa zhodnú vtom najhlavnejšom, a to v pohľade na slobodu. Na začiatku vzťahu to môže medzi oboma veľmi iskriť, avšak akonáhle sa jeden bude chcieť o čosi viac usadiť ako ten druhý môžu nastať problémy. Ak sa ale dokážu preniesť nad prekážky, ktoré im život postaví do cesty, môžu v konečnom výsledku vytvoriť aj fungujúci pár. Na to však musia obidvaja dozrieť.

Strelec – Rak

Strelec a Rak nájdu málokedy spoločnú reč. Akčný Strelec nemá čas na Rakove pomalé kroky, preto aj keď to medzi nimi náhodou zaiskrí, kým k niečomu dôjde, Strelec už bude dávno mysľou preč. Ak sa im aj podarí stretnúť sa v jednom čase na jednom mieste, akčná Strelcova povaha Raka obvykle vystraší už hneď v úvode.

Strelec – Lev

Dve ohnivé znamenia pokope sa niekedy vedia správať ako dvaja poriadni kohúti na smetisku. V prípade týchto dvoch znamení to platí dvojnásobne. Obidvaja majú lovecké tendencie a sú radi dominantní. Zároveň je však medzi nimi silná príťažlivosť, ktorá vie byť niekedy poriadne osudová. Ak dokážu občas sklopiť hlavy, nachádzať kompromisy a nepresadzovať za každú cenu svoje pravdy, môžu vytvoriť veľmi stabilný pár.

Pozri aj: Najkrajšie ZOO na Slovensku: Kedy ich navštíviť a koľko to stojí?

partner Strelec

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – Panna

Ak chce Panna zažiť dobrodružstvo, Strelec je pre ňu ako stvorený. Ich vzťah však len málokedy nadobudne krivky vzťahu dlhodobého. A od manželstva má zvyčajne taktiež veľmi ďaleko. Strelec je na Pannu príliš slobodomyseľný a ona sa chce viazať. Tiež jej vyhovuje pravidelná rutina, ktorá jej poskytuje bezpečie a istoty.

Strelec – Váhy

Obaja milujú dobrodružné situácie, obaja sa dokážu biť za svoju vlastnú slobodu a nezávislosť. Ak sa tieto dve povahy stretnú, môžu zažiť výnimočné situácie plné zábavy a adrenalínu. Keď však začnú spolu zdieľať domácnosť a plánovať rodinu, môžu nastať problémy. Pokiaľ sa dokážu zladiť aj v bežnej realite, môžu nakoniec vytvoriť veľmi harmonický pár.

Strelec – Škorpión

Zo začiatku to medzi nimi veľmi silno iskrí. Navzájom pre seba predstavujú výzvu, ktorú treba prekonať, alebo tajomstvo, ktoré chcú odhaliť. Časom však pochopia, že ich životné pohľady sú diametrálne odlišné. Strelec sa nikdy nevzdá svojej slobody a Škorpión len málokedy sklopí hlavu a bude ho nasledovať.

Odporúčame: Čo všetko môže spôsobovať bolesť päty? Tu sú časté príčiny!

partner pre Strelca

Zdroj: Shutterstock®

Strelec – Strelec

Problémy majú títo dvaja dobrodruhovia len málokedy. Ak nastanú nejaké nezhody, týkajú sa obvykle rutinných situácií a nudy. Občas sa dvaja Strelci nevedia zhodnúť ani na praktických každodenných veciach. Prípadné konflikty sa ale raz dva vyriešia ďalším novým dobrodružstvom.

Strelec – Kozorožec

Praktický a zodpovedný Kozorožec veľmi nezapadá do životných predstáv Strelca. Síce s ním rád absolvuje zaujímavé cestovateľské výlety a spoločenská podujatia, po dlhšom čase si ale obaja poväčšine uvedomia, že okrem pár okamihov, toho nemajú veľa spoločného.

Strelec – Vodnár

Obe tieto znamenia majú radi voľnosť vo vzťahu, netrápia sa žiarlivosťou a vedia pochopiť občasné nevinné flirty. Ak medzi nimi preskočí prvotná iskra, môže to byť zárukou dlhodobého a stabilného vzťahu, plného pochopenia a vzájomnej dôvery. Vedia zdieľať aj záujmy toho druhého, preto sa nemôže stať, že by sa jeden z nich cítil v páre nedocenený.

Strelec – Ryby

Zasnívané Ryby nedokážu ponúknuť Strelcovi aktívny život po akom dobrodružný Strelec túži. Nevedia s ním zdieľať jeho cestovateľské chúťky, ani častý a rušný spoločenský život. Ryby túžia po stabilnom a oddanom vzťahu, Strelec sa ale nikdy nevzdá svojej slobody, čo bude romantické vodné znamenie skôr, či neskôr ubíjať.

1 komentár
Libuše Šumná

Libuše Šumná

15.10.2014 16:54

partnerský horoskop je přesný

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE