Nevera podľa znamenia: Pozor, toto sú najväčší neverníci zverokruhu!

Myslíte si, že vo vzťahu dvoch ľudí môže byť ešte bolestivejšie precitnutie ako nevera? Je to naozaj ťažká téma a siahodlhé diskusie sa vedú aj o tom, či dať neverníkovi druhú či tretiu šancu. My však toto riešiť nebudeme.

Pozrieme sa na tento vážny problém z hľadiska znamení zverokruhu. Niektoré majú totiž k nevere predsa len o čosi bližšie. A vy asi chcete vedieť, a to najmä v prípade, ak sa váš vzťah ešte len rozbieha, či má váš partner alebo partnerka predpoklady skĺznuť na „zlé chodníčky“. 

Poďte sa na to pozrieť! Ktoré astrologické znamenia patria k najväčším prelietavým milovníkom? Patrí medzi neverné astrologické znamenia aj to vaše alebo vášho partnera? Takáto je pravda!

Pozri aj: Najvášnivejšie znamenia horoskopu: Pozri, komu „vrie“ krv v žilách

flirtovanie

Zdroj: Shutterstock®

Astrologické znamenia, ktoré flirtujú, ale zahýbanie nie je ich parketou

Ešte pred znameniami, ktoré majú väčšie sklony k nevere, si však prejdime tie, ktoré síce v sebe nosia viac ohňa a potrebujú sa možno trošku popredvádzať či poflirtovať si, no v princípe sa držia len v tejto línii a ďalej už veľmi nejdú.

Za majstrov flirtu možno označiť Strelca a Leva. Sú taktiež veľmi radi v epicentre pozornosti a imponuje im, keď po nich niekto túži. Pravdou je, že sa s obľubou „povyhrievajú“ v prejavenej náklonnosti, ba dokonca možno aj spôsobia akési plané nádeje na opačnej strane, ale potom pekne odkráčajú za svojím vyvoleným či vyvolenou. Ich vzťah by musel mať naozaj vážne trhliny, aby sa dopustili nevery. A napríklad taký Lev (ak je už v stabilnom manželstve a nič mu nechýba) je na takéto čosi dokonca až lenivý.

Menej ohnivými a taktiež o čosi menej nápadne, no pritom sofistikovane flirtujúcimi sa môžu javiť ľudia v znamení Rýb. Znamenie Ryby, to je taká tá „tichá voda“. Zanechajú hlboký dojem, navnadia, možno aj zapália vášeň v tom druhom, ale k činu v podobe nevery väčšinou nedochádza. Druhá stránka Rýb je totiž až príliš konzervatívna a rodinne založená, takže v tomto znamení je naozaj núdza o nefalšovaných „rozvracačov rodín“.

Neverné astrologické znamenia

Áno, samozrejme, treba to brať s rezervou, pretože je možné, že práve váš partner či partnerka v danom znamení má pevné morálne zásady a nenechá sa zlákať, nech by pred ním stála a náklonnosť by mu prejavovala supermodelka či supermodel.

Je to aj o vnútornom nastavení, no isté tendencie určujú aj hviezdy. Niektoré znamenia k tomu jednoducho majú minimálne o krôčik bližšie ako iné. Na koho si teda dávať väčší pozor?

Neprehliadni: Patríš medzi najkreatívnejšie znamenia horoskopu? Pozri sa na to

najnevernejšie znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Medzi neverné znamenia patrí znamenie Váhy

Sú to zaiste Váhy, ktorých nejednoznačnosť a akási neukotvenosť sa prejavuje aj v partnerskom živote. Človek vo Váhach dokáže využiť príležitosť na neveru, ak sa mu ponúka. No v tomto znamení nájdeme aj jednotlivcov, ktorí ju priam vyhľadávajú a potrebujú si ňou trošku „okoreniť“ život. A v konečnom dôsledku nemajú ani problém zdôvodniť si svoje konanie tak, aby sa necítili zle.

Sklony k nevere majú aj Blíženci!

Ktoré ďalšie astrologické znamenia podvádzajú podľa hviezd? K morálnemu prešľapu, ktorou nevera istotne je, má pomerne blízko aj znamenie Blíženci. Ide rovnako ako u Váh o vzdušné, také trošku „ulietané“ znamenie, ktoré mení často svoje postoje, myšlienky a v tomto znamení sa vyskytujú aj jedinci, ktorí nemajú problém meniť aj partnerov, prípadne mať viac paralelných vzťahov. Aj v tomto aspekte sa prejavuje ich pomerne nekonvenčné zmýšľanie.

Medzi záletné znamenia sa pridáva znamenie Baran

No a do tretice možno medzi najväčších neverníkov zverokruhu zaradiť aj Barana. Niekedy koná až príliš impulzívne a svoje konanie teda môže časom aj oľutovať. Nejde však o to, že by chcel byť neverný, ale jednoducho sa nechá strhnúť vášňou.

Na druhej strane je však zaujímavé, že síce toto znamenie patrí k neverníkom, samo by neveru nevedelo odpustiť. Jednoducho si znamenie zverokruhu Baran vyžaduje vernosť svojej polovičky, nakoľko patrí medzi veľmi žiarlivé znamenia. Už len malý letmý flirt partnera / partnerky by mohol spôsobiť problém vo vzťahu.

Odporúčame: Ako si tvoriť v živote hojnosť? Vedia nám pomôcť aj liečivé drahé kamene?

vernosť

Zdroj: Depositphotos

Ktoré zo znamení zverokruhu tolerujú neveru a ktoré ju nedokážu odpustiť?

Sú znamenia, ktoré dokážu vo vzťahu odpustiť neveru? Niektoré znamenia zverokruhu môžu mať tendenciu byť flexibilnejšie alebo majú rozdielny prístup k vzťahom a nevere. Ryby sú často vnímané ako empatické. Ich veľká empatickosť a túžba po emocionálnom spojení ich môže viesť k tomu, aby chápali dôvody partnerovej nevernosti a možno sa s ňou vyrovnali.

Aj Blíženci sú považovaní za prispôsobivé a zmenám otvorené bytosti. Ich prirodzená zvedavosť a potreba rôznorodosti môže viesť k tomu, že budú otvorenejší k rôznym formám vzťahov a možno menej striktne vnímajú neveru.

Naopak, znamenie Škorpión je známe svojou intenzitou, vášňou a hlavne silnou potrebou emocionálnej a fyzickej vernosti. Neveru môžu považovať za neodpustiteľnú zradu a môže byť pre nich ťažké ju prekonať a odpustiť.

Taktiež znamenie Lev je hrdé a má nároky na lojalitu a pozornosť partnera. Nevera môže byť pre Leva zničujúca, pretože narúša jeho vnímanie seba samého a svojho miesta vo vzťahu.

Článok aktualizovaný 29.4.2024

9 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

23.11.2019 06:17

Sú aj výnimky v danom znamení, ktoré majú pevné morálne zásady a nenechajú sa zlákať, no v globále celkom sedí.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

24.11.2019 22:32

...medzi najväčších neverníkov zverokruhu zaradiť aj Barana. TOTO MI NESEDÍ. Môj manžel je baran a dám ruku do ohňa za neho,že mi nebol za vyše 40 rokov neverný.Možno je výnimka :-)

Vaše meno:

Linda Hrušková

Linda Hrušková

29.11.2019 13:23

zaujímavý článok, každý by si ho mal prečítať v znamení Barana

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

01.12.2019 09:56

manžel je ryba a opravdu jeho znamení na něj sedí u něho je ta ryba leklá

Vaše meno:

Helena Majorošová

Helena Majorošová

01.12.2019 21:05

Je to skôr o povahe, ako o znamení. Aj môj je v znamení Váh. Zatiaľ nesklamal. :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.12.2019 20:46

Manžel je baran a sme spolu už 33 rokov bez nevery

Vaše meno:

Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

20.12.2019 08:35

nevera- žiaľ je to skoro už fenomén našej doby

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

03.05.2022 07:55

Tak potom tam ja ani môj manžel podľa znamenia nepatríme:) Hurá.

Vaše meno:

Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

05.05.2022 20:51

myslím si, že s týmto znamenie nebude mať veľa spoločného, poznala som kozorožca a ten bol ako všetky neverné znamenia dokopy :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE