Horoskop na rok 2021 BLÍŽENCI: Aké sú tvoje vyhliadky na budúcnosť?

Aký je novoročný horoskop pre Blížencov? Aké má toto znamenie vyhliadky na rok 2021? V skratke – veľmi pozitívne. Ale to len pod pár podmienkami. Blížencov čaká dôležitý rok, ktorý ich naučí predovšetkým vychádzať sám so sebou, pracovať so svojimi citmi a naučiť sa myslieť na seba. A čo ešte?

Práca na druhom mieste

Ste pracant, o tom niet najmenších pochýb. Všetko, čo je potrebné urobiť, urobíte vždy presne a v stanovenom termíne. Mnohokrát to robíte aj bez toho, že by vás o to niekto požiadal, alebo bez toho, že by to bola vaša povinnosť. A často to ide na úkor vášho voľného času. A na to by ste si mali dávať pozor. Je síce sympatické, že chcete pomôcť ostatným, ale nemalo by to byť na úkor vášho času. V tomto roku sa musíte naučiť dve veci – myslieť na seba a vedieť povedať NIE. Práca je síce pre vás dôležitá, ale konečne si začnete uvedomovať, že by nemala byť na prvom mieste. Akonáhle si to v hlave zrovnáte a stanovíte si priority, tak si možno uvedomíte aj to, že dokážete robiť niečo iné. Niečo, čo ste roky odkladali a nikdy sa k tomu nemali. Rok 2021 vám ponúka šancu, ktorú by ste konečne mali uchopiť za pačesy. Nebojte sa toho a konečne urobte prvý krok. Začiatok jari v novom roku bude priať všetkým, ktorí sa chcú púšťať do nových projektov.

Pozri tiež: Novoročný horoskop pre Býka: Čo vás čaká v roku 2021?

Horoskop pre Blížencov

Zdroj: Shutterstock®

Sama so sebou

To je jedna z najdôležitejších vecí, ktorú sa musíte tento rok naučiť robiť. Vedieť byť sám(a) so sebou. Nevyhľadávať za každú cenu spoločnosť. Naučte sa robiť veci podľa seba, za seba, tak ako chcete vy. Naučte sa ísť na večeru sama, do kina sama, do divadla sama,... Veď na tom nie je nič zlé. Posledné roky ste mali potrebu obklopovať sa ľuďmi a mnohí vás skôr vyčerpávali ako obohacovali. Práve pre vaše duševné zdravie je dôležité, aby ste vedeli oddychovať, vedeli tráviť čas bez ostatných. Naučí vás to viac, než by ste čakali.

V roku 2021 by ste mali venovať pozornosť meditácii a sebarozvoju. Fyzicky sa možno cítite dobre, ale cítite sa tak aj po psychickej stránke? Ak nie, tak je načase s tým niečo urobiť. Pustite sa do nejakých kurzov, pokojne aj online, z domova.

Blíženci a láska

Zdroj: Shutterstock®

Láska na počkanie

I keď ste naučení obklopovať sa ľuďmi a potrebujete spoločnosť, nejakým záhadným spôsobom si neviete nájsť spriaznenú dušu. Nebude to ľahké ani v roku 2021, no zároveň to nebude ani nemožné. V momente, ako sa naučíte byť samostatnejší a naučíte sa tráviť čas len vo svojej prítomnosti, môže vám cestu skrížiť konečne niekto, na koho čakáte veľmi dlho. Druhá polovica tohto roka môže byť pre nezadaných Blížencov veľmi romantická

Zadaní jedinci by mali začať pracovať na zdieľaní citov. Vášmu partnerovi pravdepodobne chýba vaša otvorenosť a úprimnosť v tomto smere. Naučte sa preto hovoriť o tom, čo cítite. Len tak môžete váš vzťah posunúť na iný level.

1 komentár
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

22.12.2020 06:30

Zaujímavý horoskop pre Blížencov!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE