Ktoré znamenia odoberajú energiu? TIETO patria medzi energetických upírov!

Možno ich poznáte už roky. Viete, že sa vlastne môžete na nich spoľahnúť, no i tak je v nich niečo, čo vás akýmsi spôsobom oberá o životný elán, o energiu a chuť do všetkého. Možno to robia vedome, možno nie. No tak či onak by ste si mali dať pozor na niektorých ľudí. Konkrétne na tieto štyri znamenia zverokruhu, ktoré oberajú o energiu najviac. Ak obmedzíte čas trávený s nimi, okamžite spozorujte na sebe zmenu. A ktoré znamenia to teda sú?

Vodnár

Veľký pozor na Vodnárov vo vašom pracovnom okolí. Sú veľmi ambiciózni, všetko potrebujú mať pod kontrolou. Často sa vydávajú za dobrých kamarátov, snažia sa vás držať si čo najbližšie pri sebe, ale to len preto, aby vedeli, aké sú vaše plány a mohli ich zmariť, alebo pripraviť niečo lepšie. Toto znamenie to robí naozaj úmyselne. Vy si myslíte, že sú len ochotní a priateľskí a preto chcete byť tiež takí. Lenže nevšimli ste si, koľko energie vás to stojí a že vlastne z toho nemáte radosť, ale naopak? Vykašlite sa preto na týchto kolegov. Radšej si udržujte zdravý odstup

Odporúčame: Ktoré znamenia majú radi samotu a súčasnú karanténu zvládajú najlepšie?

Pozor na tieto znamenia zverokruhu

Zdroj: Shutterstock®

Lev

Rovnako ambiciózny je aj Lev. Toto znamenie potrebuje byť stoj čo stoj dominantné. Máte vo svojom blízkom okolí Leva, teda skôr Levicu? Pozor na ňu. Stavia sa väčšinou do čela skupiny, všetkým nepriamo káže, čo majú robiť a v snahe zachovať si dobré vzťahy im každý podľahne. Ale prečo? Tiež vás to stojí len veľa úsilia, z ktorého nemáte nič iné, ako len vyčerpanie a stratený životný elán. Uvedomte si už, že niektoré priateľstvá nestoja za to, aby ste pre ne obetovali všetko a nič z toho nemali.

Panna

Panny sú síce rodinne založené znamenia, ale majú tiež potrebu dominovať. Predovšetkým partnerské vzťahy s Pannami môžu byť ťažšie, než by ste čakali. Obetavosť im nie je cudzia, ale rovnako ju očakávajú od svojho okolia, predovšetkým od životného partnera. Nerobia to úplne úmyselne, takže ak sa občas pustíte s nimi do konfrontácie, neuvedomia si, že robia niečo zle. V tomto prípade je občas lepšie s nimi nebojovať. To je to, čo vás stojí najviac úsilia. Nechajte ich povedať si čo chcú, občas pritakajte (nech si myslia, že majú pravdu), lebo o to im vždy najviac ide. Vás to bude stáť menej úsilia a vo výsledku aj menej energie.

Pozor na tieto znamenia zverokruhu

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec

Do skupiny vyciciavačov energie patria (bohužiaľ) aj Kozorožci. Všimli ste si už niekedy, že toto znamenie má vždy so všetkým problém? Prečo asi? Je to jedno z najviac negatívne mysliacich znamení zverokruhu a v podstate si všetku tú negativitu priťahujú do života. A potom vyhľadávajú ostatných, ktorí ich majú zachrániť. A keďže sú to ich dobrí priatelia, nevedia im povedať nie. A tak je Kozorožec opäť zachránený, no vy ste úplne vyšťavený. Na týchto ľudí si dajte tiež pozor. Celý život im nemôžete pomáhať. Občas jednoducho povedzte NIE. Pre vlastné dobro a zdravie.

6 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

25.11.2020 12:11

Zaujímavé, niečo na tom bude...

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

25.11.2020 15:39

ja som v znamení panny a nemyslím si, že je to tak, aspoň v mojom prípade, nikdy som nikomu nevnucovala "svoju pravdu"

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

25.11.2020 18:33

Neverím na tieto výklady znamení.

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

26.11.2020 21:38

Našla som tam LEVA. Môj synovec je lev,ale ten je úplne v pohode,výborný otec,manžel,kamarát...takže to mi naňho vôbec nepasuje,žeby bol nejaký negatívny a odoberal ľudom energiu.Ani náhodou.

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

27.11.2020 16:10

Nedajú sa takto "zaškatuľkovať " všetci ,ktorí patria pod tieto znamenia

Vaše meno:

Jana Čipková

Jana Čipková

07.04.2021 23:02

Tak sa budem týmto znameniam vyhýbať, niečo na tom je pravda.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE