Bioderma - Sébium - riešenie pre aknóznu pleť

Sébium je rad produktov špeciálne vyvinutých pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pokožku a zahrňuje komplexný program hygieny, starostlivosti a doplnkovej starostlivosti. Rad Sébium je určený pre všetkých, koho trápi lesklý vzhľad pleti, rozšírené póry, ľahké aj stredne ťažké a ťažké formy akné.

 

Používaním produktov radu Sébium pleť získava späť svoju stratenú rovnováhu a dochádza k zjemneniu celkovo zhrubnutého povrchu pleti.

 

Všetky produkty radu Sébium obsahujú unikátny patent Fluidactiv®, vďaka ktorému pôsobí nielen na prejavy, ale aj na príčiny mastnej a aknóznej pokožky. Zaisťuje tak maximálnu účinnosť, dermatologickú bezpečnosť a toleranciu všetkých prípravkov. Patentovaný komplex Fluidactiv® reguluje kvalitu a zloženie kožného mazu, znižuje prejavy začervenania a obmedzuje tak vznik akné. Zabraňuje oxidácií skvalénu, čím kožný maz rozpustí a ten ľahšie odteká kožnými pórmi a neupcháva ich. Sébium obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti.

 

Bioderma rozumie potrebám našich zákazníkov…

bioderma-sebium-blobal

Zdroj: Shutterstock®

Produkt Sébium Global je riešením pre všetkých, ktorí pravidelne navštevujú dermatológa a rieši akné či už lokálnymi, ako aj celkovými liečivými prípravkami. Je však tiež ideálnym pomocníkom v prípade, kedy nechceme ihneď zvoliť dermatologickú liečbu alebo potrebujeme udržať jej výsledky.Sébium Global je inovatívny produkt, ktorého výnimočnosť spočíva v spojení aktívnych účinných látok. Jeho zložky spoločne pôsobia na VŠETKY PRÍČINY AJ PREJAVY AKNÉ, vrátane ZMIEN V ZLOŽENÍ KOŽNÉHO MAZU, a tým sa stáva jediným dermokozmetickým produktom svojho druhu na trhu.

 

Unikátne spojenie patentu Fluidactiv® a látky zvanej Bakuchiol obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti. Bakuchiol je jediná známa látka, s výnimkou izotretinoinu, ktorá pôsobí na všetky príčiny vzniku akné, avšak bez nežiaducich účinkov.Svojím pôsobením zvyšuje účinnosť dermatologickej liečby a výrazne zlepšuje kvalitu života našich zákazníkov.Sébium Global je teda GLOBÁLNYM RIEŠENÍM pre všetky formy akné, od najľahších až po tie najťažšie…

 

Zapojte sa a vyhrajte: Súťažíme o 10x BIODERMA Sébium Pore Refiner

bioderma-sebium-blobal

Zdroj: Shutterstock®

8 komentárov
Dagmar Becková

Dagmar Becková

22.10.2015 21:40

Ráno vstávam ako človek a skrášlením urobím zo seba ženu...aby sa tak aj naďalej mohlo diať, kozmetické zlatíčka od KAMZAKRASOU túžim mať.

Vaše meno:

Jozef Chmelár

Jozef Chmelár

23.10.2015 13:50

Pore rafiner krasne zmatnuje pokozku :) ten mozem odporuct, ale ak mate extremne mastnu pokozku skocte radsej za koznou :)

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

12.12.2015 20:06

Bioderma najlepsia kozmetika na tvar aku som kedy mala.

Vaše meno:

ivana

ivana

15.12.2015 14:54

skvela kozmetika

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.12.2015 16:19

s touto značkou som veľmi spokojná.... mala som aj túto líniu ale momentálne využívam prioritne hydrabio lebo som prišla na to, že sedí presne k typu mojej pleti.

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 22:41

dalsie kvalitne vyrobky z Biodermy

Vaše meno:

Lenka Lapuníková

Lenka Lapuníková

06.03.2016 18:55

Počas leta a tepla, kedy je moja pleť náchylnejšia na tvorbu pórov, najmä na nose, siaham po sére, ktoré ma vždy zachráni. Na celú pleť som ho však neskúšala, no na nose miznú póry jedna radosť.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

01.05.2020 21:00

Mala som možnosť vyskúšať a bola som spokojná :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE