Dámska vôňa A GIRL IN CAPRI od Lanvin: Viac ako len vôňa

Niektoré zážitky si vážime viac, pretože nás zachraňujú od každodenného chaosu, prebúdzajú v nás život a chuť. Sú ako dotyk kúzla, tiché zázraky: teplý vánok, nežný bozk na zamatovej pokožke krku, šum letnej fontány. A teraz sa k nim radí aj nová vôňa Lanvin.

DIEVČA A OSTROV

Má v sebe nevídaný pôvab, čistý šarm, je ako stelesnenie fantázie. Sviežosť, ktorá z nej vyžaruje, pripomína žiarivý slnečný deň. A GIRL IN CAPRI, alebo vyjadrenie číreho pôžitku. Vyjadrenie, ktoré vás uchváti. Pre ženu s radostným úsmevom a veselou iskrou v očiach. Pre dievča so sebavedomým slobodným vyžarovaním, ktorej prítomnosť vyvoláva potešenie. Jej štýl, jej mladistvosť – oboje sú neodolateľné.

Potuluje sa po očarujúcom ostrove, ktorý je od čias Rímskeho impéria obľúbenou stanicou tých, ktorí milujú Stredomorie. A GIRL IN CAPRI, alebo ľahkosť ženskosti.

Prísľub lásky a krásy je všadeprítomný. Tyrrhenské more je tyrkysovomodré, jeho farba je priezračnejšia a príroda luxusnejšia než kdekoľvek inde. Farby a arómy sa tu pretekajú všade navôkol. Biela farba patricijských domov, zelené listy, fuksiové bogénvily a temer čierne siluety borovíc šplhajúcich sa po popraskaných útesoch. Zlaté lúče slnka, ružová vôňa kvetov a žltá farba citrusov. A GIRL IN CAPRI, alebo stelesnenie toho, čo môžeme nazvať „sladkým životom“.

Táto zem, osídlená už vyše 2.000 rokov, pripomína Eden či Záhradu Hesperidiek. A GIRL IN CAPRI, alebo umenie jemnosti.

Zaujme ťa: Salvador Dali DaliA More: Žiarivá toaletná voda s osobnosťou a krásou

dámska toaletná voda

Zdroj: Shutterstock®

VÔŇA

Bájna sladkosť sadov a záhrad prekypujúcich zrelými plodmi. Kompozícia sa otvára esenciou citróna Primafiore. Charakterizuje ho žiarivá vôňa, intenzívne optimistická, ako obedňajšie slnko dopadajúce na chodníky tichých ulíc. Tento citrón vyznieva nezvyčajne, pretože v sebe obsahuje výnimočnú kvalitu vonných olejov a neustále kvitne, takže celoročne napĺňa atmosféru ulíc svojou sýtou vôňou. Bergamont riedi živý úvod vône a ružové korenie jej dodáva nádych nezbednosti.  

Srdce vône sa pýši neslýchanou delikátnosťou málo známeho bieleho kvetu. Keď sa púčiky grapefruitu otvoria, pripomínajú puky neroli. Tieto sú však iskrivejšie, živšie a zaiste aj elegantnejšie. Jednoducho výnimočné, nekonečne pôsobivé. A keďže Capri je raj, ktorý vyvstal z vody, parfumérka Sophie Labbé vytvorila kvetu grapefruitu protipól v podobe jemného morského akordu.  

Pretrvávajúce tóny základu prinášajú záhadnú ozvenu naplaveného dreva. Desaťročia putujúce na morských vlnách, prichádzajú, aby si odpočinuli na piesočnej pláži. Tajomno je vo vôni vyjadrené práve naplaveným drevom a jeho intenzitou, ktorá evokuje dávne legendy. Biele pižmo v závere vône pôsobí nežne a harmonicky, poskytuje vôni finálne tóny.

Viac ako vôňa... harmonické splynutie: A GIRL IN CAPRI.

Lanvin A Girl In Capri

Zdroj: Shutterstock®

ŠATY

Jednoduchosť je látkou, čistota vyjadrením. Celok vyžaruje slnečný jas. Flakón je pevný, bez ostrých tvarov a uhlov; je ako fúkané sklo. Zahalený do zlata a ovenčený bielym uzáverom, ktorý má krištáľovo číre a príjemne oblé krivky. Odhaľuje to, čo sa nedá vysvetliť: zázrak alchýmie.  

Telo flakónu a balenie odkrývajú heslo zvodnosti. Štyri červené slová sa vynímajú na slnečnom žltom pozadí ako ručne písaný odkaz, pripomienka významu šťastia.

LÍNIA

  • Toaletná voda 30 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 90 ml

Novú vôňu LANVIN A GIRL IN CAPRI nájdete v predaji vo FAnn parfumérii.

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

18.05.2019 08:09

Zrejme naozaj viac ako len vôňa...

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

18.05.2019 13:29

Teším sa už na výhru...

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.05.2019 21:26

Určite nádherná vôňa

Vaše meno:

Mária Lipčejová

Mária Lipčejová

20.05.2019 20:01

Zbožňujem takéto optimistické vôňe na leto, pôjdem ju ovoňať do fann, už sa neviem dočkať.

Vaše meno:

Lucia Šintálová

Lucia Šintálová

26.05.2019 21:38

Vyhrala som ju, ale ešte mi neprišla, tak sa veľmi teším ako ju vyskúšam.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE