Davidoff Cool Water Woman Sensual Essence

Sensual Essence je novou interpretáciou vône DAVIDOFF Cool Water Woman, ktorá sa tentoraz inšpirovala sviežosťou oceánu. Vôňa odhaľuje svoju ďalšiu stránku: hrejivú, očarujúcu, zmyselnú.

DAVIDOFF predstavuje novú dámsku vôňu: COOL WATER WOMAN SENSUAL ESSENCE

Lúče slnka prebleskujú medzi vlnami a vytvárajú milióny zlatých iskričiek. Jemne sa trblietajú na koži, pohrávajú sa s kvapkami vody a zanechávajú na rozpálenej pokožke zvodne slaný pocit.
Sensual Essence je novou interpretáciou vône DAVIDOFF Cool Water Woman, ktorá sa tentoraz inšpirovala sviežosťou oceánu. Vôňa odhaľuje svoju ďalšiu stránku: hrejivú, očarujúcu, zmyselnú – je ako spomienka na nádherný popoludňajší západ slnka na brehu oceánu.

ZLATÝ POKLAD

Trblietavé svetlo sa na horizonte pohráva s vlnami. Očarujúce a zmyselné, slnko hladí jej pokožku. Po dni vyhrievania sa na slnku vystavuje morská panna Sensual Essence svoju zmyselnosť.
Je sexy a žiarivá, úplne prirodzene priťahuje všetky krásy svetla. Odhaľuje svoju silu a zvodnosť. Vyzerá prirodzene a rovnako dokonale žensky ako morská panna odpočívajúci na piesku a užívajúci si chvíle slnečných lúčov.

Davidoff Cool Water Woman Sensual Essence

Vôňa práve na leto

SLNEČNÝ DOTYK

Sensual Essence evokuje vôňu, ktorú zanecháva kombinácia slnka a soli na rozpálenej pokožke, rovnako ako západ slnka na pláži. Je elegantný interpretáciou vanilky a exotických kvetín. Horné tóny sa otvárajú červeným ovocím, srdce odhaľuje návykové akordy vanilky spolu s jemnou orchideou a plumériou. Pižmo v základe dodáva kvetinovému buketu trvalú sviežosť a silu.

ŽIARIVÝ FLAKÓN

Žensky zlatý a očarujúci flakón odráža kúzelnú hrejivú žiaru slnka v neskorom popoludní. Jeho unikátna farba evokuje chvíle, kedy sa posledné teplé lúče pohrávajú s pokožkou. Tvar flakónu pripomína zmyselné ženské krivky. Lesklá grafika na škatuli evokuje slnečné odrazy na morskej hladine. Davidoff Cool Water Sensual Essence je k dostaniu v troch veľkostiach parfumu: EdP 30 ml, EdP 50 ml a EdP 100 ml.

Musíš vidieť: Starostlivosť o očné okolie

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2014 18:28

krásny flakón, zaujímavé aj zloženie.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2016 16:17

vyzerá dobre :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.03.2018 15:07

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE