Declaré Multi Lift Décolleté: Tajomstvo mladistvej krásy

Tajomstvom mladistvej krásy je žiarivá a pružná pokožka dekoltu!

 

Vysokoúčinná intenzívna starostlivosť s trojdimenzionálnym biopolymérom z hľuzy manioka. Dodáva vitalitu všetkým vrstvám pokožky, obnovuje kontúry krku a dekoltu, spevňuje a omladzuje.

 

Zmierňuje viditeľnosť pigmentových škvŕn, dodáva pokožke jednotný a mladistvý svieži vzhľad. Zároveň zmierňuje mimické linky a vrásky, s okamžitým aj trvácnym efektom. Kombinácia osviežujúcej hydratácie a vzácnych prírodných olejov vyživuje pokožku a zanecháva ju neuveriteľne pružnú. 

 

Pozri aj: TEST: Declaré Age Control Liftingové sérum

Intenzívna sila proti starnutiu

Zdroj: Shutterstock®

Krk a dekolt prezrádzajú skutočný vek ženy a tiež spôsob jej života.

 • Pokožka krku a dekoltu obsahuje nižší podiel tukového tkaniva a menej stabilné spojivové tkanivo.
 • Štruktúra tejto pokožky obsahuje len limitované množstvo mazových a potných žliaz, preto je často pokožka krku a dekoltu náchylná k dehydratácii a strate lipidov.
 • Krk sa otáča pri každom pohybe, čo znamená, že je jeho pokožka neustále namáhaná.
 • Na pokožke krku a dekoltu sa častokrát objavujú odtlačky odevu a vrásky spôsobené spánkom.
 • Táto pokožka je extrémne citlivá na svetlo, takže je náchylnejšia na vznik pigmentových škvŕn a rozdielov, ako aj horizontálnych a vertikálnych vrások.
 • Takzvaná „dvojitá brada“ je výsledkom nadmerného množstva tukového tkaniva pod bradou a je to problém, s ktorým sa stretávajú aj chudé ženy. 
aktívne zložky

Zdroj: Shutterstock®

Aktívne zložky

Biopolymér z hľuzy manioka: Trojdimenzionálny biopolymér na báze cukru získavaný z hľuzy kra manioka v okamihu splynie s pokožkou, ktorú citeľne a viditeľne spevňuje. Dlhotrvácny efekt tohto biopolyméru potvrdzujú aj zákaznícke testy.

 

Skorocel: V novom kréme Multi Lift Décolleté po prvý raz využívame plazmu buniek z listov skorocelu. Tieto molekuly významne prispievajú k oddialeniu starnutia pokožky tým, že bránia poškodeniu proteínov a podporujú ich syntézu. Preukázané výsledky po 1 mesiaci pôsobenia:

 • + 31% pevnejšia pokožka;
 • + 23% zlepšená pružnosť;
 • + 35% vyššia hustota pokožky.

Okrem toho pôsobí skorocel na zosvetlenie pigmentových škvŕn, a bráni nadmernej produkcii melanínu.

Pentavitín: Získava sa z prírodného cukru a jeho úlohou je poskytnutie intenzívnej hydratácie s trvácnym efektom až 72 hodín. V rohovinovej vrstve sa spája s keratínom, kde pôsobí ako magnet vlhkosti a bráni úniku vody. Jeho intenzívny hydratačný efekt zvlhčuje aj hlbšie vrstvy pleti, a zlepšuje tak jej odolnosť a vlastnú ochranu.

 

Kyselina hyalurónová (v krátkom aj dlhom reťazci): Kyselina hyalurónová v dlhom reťazci vytvára hydratačnú vrstvu na povrchu pleti, redukuje mimické linky, vrásky a predchádza vysušeniu pleti. Kyselina hyalurónová v krátkom reťazci preniká hlboko do vnútra pleti, kde obnovuje jej objem.

 

Testovali sme: DECLARÉ - Dvojfázový odličovač na citlivé očné kontúry


src-complexTM: Tvorí srdce produktov Declaré. Tento komplex zmierňuje citlivosť a posilňuje odolnosť pokožky. Rýchlo a s trvácnym efektom redukuje známky stresu a podráždenia, obnovuje ochrannú bariéru pokožky a podporuje intenzívnu ochranu buniek.


Bio-Structurine: Extrakt bieleho lupínu zlepšuje kvalitu rohovinovej vrstvy a posilňuje obnovu štruktúry pokožky. Zmierňuje stratu vody, čím zlepšuje funkciu bariéry.

 

Bio-Sensiline: Vďaka jeho protizápalovému efektu pôsobí tento extrakt ľanových semienok dvojitým účinkom: bráni prieniku dráždivých zložiek do pokožky a predchádza prejavom zápalových procesov.

Declaré intenzívna starostlivosť proti starnutiu

Zdroj: Shutterstock®

Ako pôsobí Multi Lift Décolleté

 1. Vysokoúčinná intenzívna starostlivosť: Do hĺbky revitalizuje jednotlivé vrstvy pokožky krku a dekoltu.
 2. Spevňuje a obnovuje kontúry: Pokožka je viditeľne vypnutá a omladená.
 3. Redukuje pigmentové škvrny: Pokožka má jednotný, žiarivý a mladistvý svieži vzhľad.
 4. Viditeľne zlepšuje pružnosť: Spája osviežujúcu hydratáciu so vzácnymi prírodnými olejmi pre neuveriteľný pocit komfortu.

 

Aplikácia

Praktický dávkovač uľahčuje aplikáciu produktu na krk a dekolt. Najprv si uvoľnite jednu dávku krému a naneste ju na pokožku krku. Potom si jednu alebo dve dávky naneste jemnou masážou od spodnej časti dekoltu až po bradu.

 

Multi Lift Décolleté nájdete v sieti FAnn parfumérii. 

9 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

21.11.2017 13:43

Pokožka dekoltu je kapitola sama osebe, zvlášť u mňa, keďže som svetlý fototyp a spálim sa aj po krátkom pobyte na slnku-najmä v dekolte...preto sa aj snažím nezabúdať naň pri dennej starostlivosti či pri nanášaní masky..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

21.11.2017 14:05

dekolt je problém každej zrelej ženy

Vaše meno:

Mária Terefenková

Mária Terefenková

21.11.2017 15:59

Túto značku som doteraz nepoznala.

Vaše meno:

Mária Slováková

Mária Slováková

21.11.2017 17:15

Pokožka dekoltu podľa mňa najviac prezradí vek ženy.Aj ja o dekolt hodlám oveľa viac starať.

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

21.11.2017 18:33

treba sa o seba starať, ale treba sa naučiť aj starnúť s "gráciou", lebo niekedy ani drahé krémy nepomôžu, jednoducho vek nepustí

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

21.11.2017 21:13

declarepoznám mám rada očné sérum konečne niečo čo mi nedráždi oči ,ale tuto novinku som ešte neskušala aj ked by sa mi už patrilo

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.12.2017 18:33

keď si dávam krém na tvár, automaticky prebehnem aj krk s dekoltom

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

22.12.2017 22:02

Túto značku nepoznám

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

03.05.2018 21:08

zaujímava kozmetika

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE