Dermacol líči slovenské muzikálové hviezdy

Značka Dermacol, ktorá je už viac ako 50 rokov úzko spojená s filmovým a divadelným makeupom sa vracia na dosky divadla Nová scéna. Pri líčení a starostlivosti o pleť tak budú mať muzikálové herečky a herci k dispozícii celú škálu produktov dekoratívnej a pleťovej kozmetiky, obľúbenej nielen u verných zákazníčok značky Dermacol, ale aj u make-up artistov, vizážistov a beauty blogerov na celom svete. 

 

Dermacol je už od svojho vzniku v roku 1966 úzko spojený s filmovým priemyslom. Práve v tom čase vyslali najlepšiu kozmetičku vtedajšieho Ústavu lekárskej kozmetiky v Prahe - Olgu Knoblochovú - do Filmových štúdií Barrandov, aby tam spoločne vyvinuli krycí krém, ktorý by opticky prekryl závažný kozmetický defekt na tvári malého dievčatka. Zo spolupráce vznikol ikonický Make-up Cover a licenciu na jeho používanie už krátko na to odkúpili filmové ateliéry v Hollywoode. 

Dermacol

Zdroj: Shutterstock®

Filmový makeup má blízko k divadelnému líčeniu a Dermacol sa postupne stal partnerom mnohých divadiel v Českej a Slovenskej republike. Aktuálne dlhodobo podporuje a spolupracuje s poprednou scénou pražského Národního divadla a s  Hudebním divadlem Karlín. Koncom roka 2017 sa stal partnerom bratislavského divadla Nová scéna.Sme veľmi hrdí, že Dermacol sa po niekoľkoročnej prestávke opäť vracia na dosky Novej scény. Naše dlhotrvajúce produkty dekoratívnej kozmetiky sú doslova predurčené na to, aby odolali aj emóciám, ktoré sprevádzajú každé predstavenie,“ hovorí riaditeľka spoločnosti Dermacol na Slovensku Beáta Slimáková a pokračuje: „Tak ako Dermacol, aj Nová scéna je dôkazom, že dobrá značka, za ktorou stojí množstvo úsilia, nadšenia a kreativity, si dokáže získať a udržať priazeň celých generácií.

pleťová a dekoratívna kozmetika Dermacol

Zdroj: Shutterstock®

Tri najobľúbenejšie produkty Dermacol, vhodné do divadla aj na bežný deň:

Extrémne krycí, vodoodolný Dermacol Make-up Cover prekryje všetky farebné nedostatky, vrátane tetovania, dokonale pleť tónuje a dodá jej zamatovo matný vzhľad. Na rozdiel od iných profesionálnych divadelných produktov je výborný aj na každodenné použitie.

 

Máloktorý dlhotrvajúci rúž vydrží na perách celých 16 hodín tak, ako dlhotrvajúce dvojfázové farby Dermacol 16H Lip Colour. Najnovší rad tekutých rúžov Dermacol Matte Mania zase dodá perám nielen intenzívnu plnú farbu, ale aj dlhodobý matný efekt. A to v neuveriteľných 26 odtieňoch. Z tejto škály si vyberie naozaj každá žena.

 

Vodoodolná riasenka Dermacol Mega Lashes Waterproof dodá riasam krásny objem a v prípade potreby odolá aj záplave sĺz.

 

FOTOGALÉRIA:

7 komentárov
Anna Bútorová

Anna Bútorová

18.12.2017 06:52

značku Dermacol považujem aj ja osobne za kvalitnú a cenovo zaujímavú

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.12.2017 08:06

Dermacol má dlhoročnú tradíciu

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

18.12.2017 08:13

Dermacol sme poznali len ako dekoratívnu kozmetiku, ale dnes má širokú škálu výborných produktov, obľúbila som si ju

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

18.12.2017 11:28

zatial ma ešte spomínaná značka nesklamala.......

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

18.12.2017 13:39

Dermacol bol trošku v ústraní, ale to je už minulosť...vždy to bola dobrá značka, teraz má aj promo aké si zaslúži..

Vaše meno:

benynka

benynka

18.12.2017 14:25

používam Dermacol make-up Cover a veľmi dobre kryje

Vaše meno:

Ladislava Jakabová

Ladislava Jakabová

28.12.2017 22:24

Kvôli nedokonalostiam pleti som istý čas používala dermacol make up cover, ale neskutočne mi vadilo, že som sa nemohla nikde ani šuchnúť,, lebo hneď bol na oblečení. Skôr je vhodný na príležitostné líčenie, ale nie na bežné nosenie a leto už vôbec nie...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE