Desigual Fresh Bloom - explózia kvetov a bohatá dávka energie

S novou dámskou vôňou Desigual Fresh Bloom prichádza invázia farieb a ich plnej energie. Prvý odkaz, ktorý vydáva, je príchod zábavy. Fuksiové a koralové odtiene, motívy kvetov a tóny čerstvých lupienkov vás zasiahnu každé ráno.

 

Zásah farieb, kvetín a radosti na každý deň roku. Vonkajšie balenie pokrýva už ikonický motív potlače, tentoraz v koralových, žltých a fuksiových odtieňoch vytvárajúcich dojem energickej ženskosti. Flakón charakterizuje výrazná kombinácia lesklých a matných povrchov. Ústredným motívom je kvet, jeden z najpríznačnejších motívov značky Desigual na celom svete. Obraz kvetu v koralovej farbe sa vyníma na matnom svetloružovom pozadí okrúhleho flakónu, ktorého ďalšou ozdobou je žiarivý zlatý uzáver. 

 

Kompozícia Desigual Fresh Bloom

Žiarivá vitalita tejto vône vás obklopí počas dňa sviežou energiou v podobe spŕšky kvetinových lupienkov. Úvodné prekvapenie zapríčiňuje zmyselnosť lesných malín sprevádzaná šťavou tropickej mangostány. Ženské srdce spája absolút jazmínu Sambac s absolútom ruže v jeho plnej sile a ohromnej intenzite. Santal a céder v základe vyzdvihujú sviežosť, vitalitu a zvodnosť celej vône.

 

Hlava: malina, mangostána

Srdce: absolút jazmínu Sambac, absolút májovej ruže

Základ: santal, céder

 

Pozri aj: Dovolenka v domovine: Top najkrajšie pieskové pláže na Slovensku

novinka Desigual Fresh Bloom

Zdroj: Shutterstock®

Línia obsahuje:

  • Toaletná voda 15 ml
  • Toaletná voda 50 ml
  • Toaletná voda 100 ml

Novú vôňu Desigual Fresh Bloom nájdete v parfumériách FAnn od septembra 2017.

1 komentár
ľudka Uličná

ľudka Uličná

29.12.2017 13:48

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE