Garnier Miracle Sleeping Cream

Krém Miracle Sleeping Cream sa nanáša každý večer na vyčistenú pleť jemným vmasírovaním do pokožky. Vďaka jedinečnému zloženiu má dvojaký účinok:

 

1) Pleť pôsobí oddýchnuto už od prvého rána

2) Pleť vyzerá mladšie noc za nocou

 

Výsledky sú viditeľné už od prvého rána. Pleť je intenzívne hydratovaná a pružnejšia. Na pohľad pôsobí oddýchnuto, sviežo a žiarivo. Zloženie krému urýchľuje obnovu buniek čím pokožku intenzívne regeneruje. Zároveň redukuje hlavné známky starnutia - vrásky. Pleť je pevnejšia a hladšia. Poskytnite pokožke starostlivosť ktorú si zaslúži aj v noci, tak aby bola schopná sa dostatočne zregenerovať a ráno pôsobila sviežo.

 

Odporúčame prečítať: GARNIER Miracle Skin Cream

garnier

Zdroj: Shutterstock®

Doprajte svojej pleti intenzívnu nočnú starostlivosť 7 aktívnych látok: LHA, Adenozín, Beauty Complex, kyselina hyaluronová, listnatec, jojobový olej a levanduľový esenciálny olej. Tieto látky tvoria účinnú esenciu krému Miracle Sleeping Cream, ktorý pomáha proti starnutiu.

 

Jedinečná textúra krému pleť zahalí a v priebehu noci sa uvoľňujú aktívne látky. Vďaka tomu si môžete dopriať silu masky v ľahkom kréme. Vplyvom intenzívneho pôsobenia aktívnych látok počas noci je pleť po prebudení jemná a pružná.

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 11:24

taktiež používam krémy na noc :)

Vaše meno:

Viera Bátorová

Viera Bátorová

25.03.2019 15:18

Dnes som si ho kúpila tak som zvedavá ako mi sadne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE