GIORGIO ARMANI Si Eau de Toilette

Giorgio Armani predstavuje ľahké radostné emócie - Sí, novú, jasnú a jemnú interpretáciu pôvodného Sí. Táto vôňa je vytvorená pre ženu, ktorá dokáže životu povedať ÁNO! Ktorá je neodolateľne nezávislá, nesmierne optimistická a má dosť sebadôvery na to, aby sa odovzdala svojim pocitom a nechala sa zviesť slobodou.

 

Giorgio Armani vždy vítal nenútený a dokonalý štýl a nadčasový luxus. Obliekal ženy, ktoré znamenali symbol svojej doby. Silné, zmyselné ženy, ktoré sa nebáli prežívať život naplno. Ich spontánnosť potom odrážal vo svojich ladných, elegantných a úchvatných modeloch.

giorgio-armani-si

Zdroj: Shutterstock®

Sí Eau de Toilette znamená luxus, ktorý so sebou nesie jednoduchosť, a skladá sa preto iba z najnutnejších prísad. Vyniká jemnou textúrou a zvodnosťou pripomínajúcou letmý náhodný dotyk hodvábu na nahej pleti. Je to iskrivá, kvetinová, chyprovitá vôňa plná kontrastov.

si-eau-de-toilette

Zdroj: Shutterstock®

V tomto majstrovsky vyváženom diele nájdeme čírosť prekvapivého akordu sorbetu z čiernych ríbezlí Neo Jungle Blackcurrant a zelenej hrušky, ktorý zvýrazňuje stopa pižmových svetlých driev.  Nasleduje iskrivý motív troch citrusov: taliansky bergamot, mandarínka a esencie neroli v srdci kompozície. Citrusový motív rozjasňuje kytica frézií a májových ruží, ktoré otvárajú cestu pižmu a ambrových drievok. Od každej fazety tejto vône sa odráža jasné svetlo, ktoré vďaka svojej úchvatnej čírosti preniká do ženských sŕdc.

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.02.2015 14:49

určite skvelá vôňa - keďže frézie sú moje obľúbené kvety

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

06.02.2015 15:30

flakón je krásne jemný ženský...

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

02.03.2018 23:05

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE