GOSH Hair Care Coconut Line

Dánska značka GOSH nedávno predstavila nový rad pre starostlivosť o vlasy GOSH Hair Care Coconut Line. 

 


Ja túto značku používam už niekoľko rokov, preto Vám ju s kľudným svedomím len a len odporúčam :))

 

 

Táto nová línia pozostáva zo 4 produktov, ktoré si dnes v krátkosti predstavíme!

 

COCONUT OIL SHAMPOO - vlasový šampón s kokosovým olejov pre všetky typy vlasov, ktoré jemne čistí. Zmes prírodného kokosového oleja, keratínového a pšeničného proteínu spolu s provitamínom B5 regeneruje rozdvojené končeky vlasov, revitalizuje, vyživuje a hydratuje vlasy i pokožku. Pôsobí priaznivo i pri každodennom používaní. 

gosh

Zdroj: Shutterstock®

COCONUT OIL CONDITIONER - vlasový kondicionér s kokosovým olejom pre všetky typy vlasov. Je obohatený o prírodný kokosový olej, keratínový proteín, provitamín B5 a olej z maslovníka. Vlasy vyživuje, hydratuje a posilňuje, zanecháva ich vláčne, lesklé a príjemne navoňané jemnou vôňou kokosu.

 

COCONUT OIL CREAM MASK - vlasová maska s kokosovým olejom pre všetky typy vlasov. Táto luxusná krémová maska je obohatená o prírodný kokosový olej, keratínový proteín, provitamín B5 a olej z maslovníka. Dodáva hebkosť a hydratáciu aj vysušeným, lámavým a poškodeným vlasom. Má viditeľný ošetrujúci účinok na vlasy - od korienkov po končeky.

 

COCONUT OIL MOISTURIZING HAIR OIL - hydratačný vlasový olej s kokosovým olejom pre všetky typy vlasov. Je ľahký a nemastný - obohatený o vysoký podiel kokosového oleja a oleja z katranu etiópskeho, ľahko sa vstrebávajúcej zložky, ktorá dokáže viditeľne povzbudiť aj tie najsuchšie vlasy. Len pár kvapiek oleja Vám pomôže skroriť elektrizujúce a nepoddajné vlasy.

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:26

kondicionér, maska a sprej na vlasy by sa mi zišiel :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE