Hugo Boss Boss Bottled Intense

Boss Bottled je vôňa pre muža súčasnosti, jeho voňavé vyjadrenie mužnosti. Boss Bottledje na celom svete oceňovaná ako moderná mužná klasika, ktorá má na svojom konte už viac ako 57 miliónov predaných kusov. Hoci je úspešnou už vyše desaťročie, príťažlivé orientálne fougère nebolo nikdy relevantnejšie ako v dnešnom svete plnom výziev: v meniacich sa časoch neustále poskytuje možnosť voľby. 


Vo svojej elegantnej komplexnosti zachytáva množstvo kontrastov, je rovnako ikonická a prispôsobivá ako na mieru šitý oblek. Muž súčasnosti je zjavne dômyselný: svoj život žije intenzívne, a pritom ostáva nohami na zemi.

 

Boss Bottled Intense odhaľuje muža súčasnosti a jeho silu osobnosti: jeho hĺbku, intenzívnu vášeň, pevné odhodlanie a nadšenie, teda všetky výrazné vlastnosti, ktoré ho posúvajú k dosiahnutiu profesionálnych a osobných cieľov. Vôňa je naplnená väčším množstvom drevín, korenín a intenzívnej koncentrácie vzácnych olejov. Čerstvé jablko vyvažuje pokojnejší kvet zeleného pomaranča. Výsledkom je menej sladká vôňa, ktorá však pôsobí luxusnejšie a neospravedlniteľne mužne.

 

Vôňa je zmesou vitálnych kvetov zeleného pomaranča s chrumkavým jablkom v úvode doplnená zmyselne korenistým gerániom, škoricou a klinčekom v srdci. Základ je bohatou dávkou santalu, vetiveru a cédru zahalenou v zmyselnej vanilke, ktorá vôni prepožičiava dotyk absolútnej rafinovanosti.

Hugo Boss Boss Bottled Intense

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 18:33

ou v zložení je škorica....čo mňa neláka

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.02.2018 22:10

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE