La Roche-Posay Make-up a starostlivosť pre citlivú pleť

Ženy, ktoré majú citlivú pleť, určite dobre vedia, ako náročné je nájsť vhodné líčenie a make-up, ktorý nedráždi pokožku tváre a očného okolia. Ako ťažké je zohnať prípravky, ktoré sú spoľahlivé a vydržia celý deň. V tomto prípade stojí za to sa porozhliadnuť v lekárňach.

 

La Roche-Posay, odborník na citlivú pleť, ponúka kozmetiku, ktorá poskytuje nielen spoľahlivé riešenie v oblasti starostlivosti o pleť, ale aj make-up a líčenie.

 

Respectissime Ultra Doux

         
Veľmi jemná tvarujúca riasenka. Nedrobí sa. 95% prírodná formula zaisťuje toleranciu aj tých najcitlivejších očí a očného okolia. Vhodná aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

la-roche-posay

Zdroj: Shutterstock®

Rosaliac CC

 

Denný CC krém s ochranným faktorom SPF 30, ktorý v jedinom kroku kryje začervenanie a koriguje farebné nedokonalosti. Univerzálny odtieň sa prirodzene prispôsobí a splynie so svetlou až stredne tmavou pleťou. Je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej so sklonom ku všetkým typom začervenania.Denný CC krém s ochranným faktorom SPF 30, ktorý v jedinom kroku kryje začervenanie a koriguje farebné nedokonalosti.

 

Fyziologický odličovač na citlivé oči 

 

Dokonale a jemne odličuje citlivé oči. Vhodný aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Rešpektuje lakrimálne pH oka. Jemná, nemastná a vysoko tolerantná textúra.

1 komentár
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 13:39

toto je naozaj kvalitná značka... radosť vyskúšať :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE