La Roche-Posay nová fyziologická odličovacia rada

Odličovací rad spĺňa náročnosť značky La Roche-Posay pri formulácii prípravkov pre citlivú pleť. Dokonale a jemne čistí a odličuje, rešpektuje fyziologickú rovnováhu pleti.

 

Teraz navyše prichádza v novom, atraktívnom balení, posilnený ešte väčším obsahom termálnej vody z La Roche-Posay a obohatený o micely, dôležitých pomocníkov v dôkladnom čistení pleti. 

 

La Roche-Posay je teraz jedinou dermokozmetickou značkou, ktorá ponúka účinnosť micelárnych technológií v rôznych textúrach prispôsobených rôznym spotrebiteľským referenciám. V portfóliu je teraz k dispozícii micelárna voda, micelárna pena alebo micelárny gél. 

la-roche

Zdroj: Shutterstock®

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNA VODA - Jemne čistí a odličuje citlivú pleť 3v1. Čistí a odličuje tvár, oči a pery. Upokojujúca textúra dodáva citlivej pleti pocit sviežosti a čistoty. Nemusí sa oplachovať.
                                  

 

FYZIOLOGICKÁ MICELÁRNA PENA - Unikátna penová textúra. Jemne čistí a odličuje pleť. Inovatívny systém dávkovania vytvára unikátnu penovú textúru. Oplachuje sa.

 


FYZIOLOGICKÝ MICELÁRNY GÉL - Čistenie a odlíčenie v kombinácii s vodou. Jemne odstraňuje nečistoty a odličuje pleť. Svieža textúra zanecháva na pleti chladivý efekt. Nemusí sa oplachovať. 

la-roche-posay

Zdroj: Shutterstock®

FYZIOLOGICKÉ ODLIČOVACIE MLIEKO - Pre ženy, ktoré preferujú bohaté textúry. Jemne čistí a odličuje pleť. Komfortné odlíčenie suchej a veľmi suchej citlivej pleti. Nemusí sa oplachovať.

 

 

FYZIOLOGICKÉ UPOKOJUJÚCE TONIKUM - Nevyhnutné gesto pre upokojenie pleti. Ideálne zakončenie čistenia pleti. Nemastná, svieža textúra zaisťuje pleti jemnosť a komfort. Pleť je dokonale upokojená a tonizovaná. Neoplachuje sa.

 

 

FYZIOLOGICKÝ ODLIČOVAČ OČÍ - Pre dokonalé odlíčenie citlivých očí. Dokonale a jemne odličuje citlivé oči. Vhodný aj pre nositeľky kontaktných šošoviek. Rešpektuje lakrimálne pH oka. Jemná, nemastná a vysoko tolerantná textúra.

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

27.06.2015 13:58

micelárna pena musí byť skvelá!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:40

fantastické presne tento štýl pleťovej kozmetiky je ako pre mňa :) gély, peny, tonika micelárka to je moje :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE