LANCOME HYDRA ZEN pleťové novinky

Možno ani Vy - rovnako ako ja so značkou LANCOME nemáte žiadnu osobnú skúsenosť, no ak sa momentálne rozhodujete, čo by ste mohli vyskúšať, prinášam Vám dva horúce tipy na novinky z dielne LANCOME - Hydra Zen Overnight Serum-in-Mask a Hydra Zen Beauty Essence.

 

Tieto dva nové produkty v starostlivosti o pleť prinášajú mimoriadne príjemný pocit a upokojenie i pre tú najcitlivejšiu pleť v mestskom prostredí a 24hodín nepretržitej hydratácie pre regeneráciu pokožky. 

lancome

Zdroj: Shutterstock®

Hydra Zen Overnight Serum-in-Mask má sviežu sametovú textúru. Redukuje výrazné známky stresu a únavy. Ihneď sa vstrebáva do pokožky a po sebe zanecháva iba ľahučký závoj. Pleť je počas používania viditeľne krajšia a regenerovaná.

Hydra Zen Beauty Essence s mimoriadnymi senzorickými vlastnosťami prináša výdatný príliv hydratácie. Môže sa nanášať pred klasickou starostlivosťou o pleť alebo samostatne pre okamžitý upokojujúci efekt. Vďaka tomuto zázraku získate dokonale matný, hebký a čistý povrch, teda perfektný podklad pre ďalšie produkty starostlivosti o pleť.

3 komentárov
Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 21:02

tieto výrobky by som raz chcela vlastniť

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

23.08.2015 10:37

serum in mask ma zaujalo :)

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

08.04.2016 16:10

vyzerajú super!

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE