LANVIN - elixír dobrej nálady Éclat de Fleurs

 Lanvin odhaľuje ďalšiu vôňu vyvolávajúcu predstavu už svojím názvom: Éclat de Fleurs. Buket povzbudzuje k euforickým pocitom slnečnej prechádzky naplnenej kvetinami a radosťou. Nežné vyjadrenie novej tváre ženskosti je plné sviežosti a spontánnosti – nádherný výtvor vyžaruje euforickú radosť z prchavého opojenia.

 

Elixír dobrej nálady - vôňa s idylickým pôvabom Éclat de Fleurs snúbi sofistikované tóny kvetín s prenikavými tónmi ovocia v kompozícii navodzujúcej obraz živého jarného popoludnia.

 

„Pri vzniku vône sme mali víziu poľa pokrytého lúčnymi kvetmi, tak akoby sme ich práve vytiahli z maľby impresionistu. Obraz zelenej prérie posiatej farebnými lupienkami zahrievajúcimi sa v slnečnom svetle vyvoláva presvedčivú predstavu explózie kvetín.“, vysvetľujú parfuméri Anne Flipo a Nicolas Beaulieu (IFF), tvorcovia tejto vône.

 

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Babie leto

lanvin-novy-parfum

Zdroj: Shutterstock®

Vrchné tóny s akordom šťavnatej hrušky vytvárajú pocit farebnej sviežosti, ktorý vyjadruje príjemné pocity šťastia z príchodu jari. Po ľahkom vzdušnom úvode nastupuje srdce, ktoré postupne uvoľňuje svoje kvetinové tóny. Charakterizovaná žiarivosťou a ovocným podtónom frézie, vôňa uvoľňuje zmyselnú ženskosť ruže a delikátnu plnosť arabského jazmínu. Základ zmyselne dopĺňa návyková sladkosť bieleho pižma s krémovým santalom upozorňujúcim na zvodnosť novej vône.

parfum-lanvin

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Alžbeta Remencová

Alžbeta Remencová

21.09.2015 08:59

krásna vôňa

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.09.2015 10:22

krásny flakon a zloženie vône ma tiež zaujalo :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

21.09.2015 18:09

Určite krásne vonia

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

21.09.2015 20:10

ten flakón je parádny

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 14:25

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE