MARLIES MÖLLER KERATIN SHAMPOO & KERATIN CREAM OIL: Ošetrujúce duo pre lesk, pružnosť a výnimočný lesk vlasov

Sú vaše vlasy nepoddajné a neviete ich nijako skrotiť? Dajte zbohom dňom, kedy sú vaše vlasy neposlušné s dvojicou prípravkov KERATIN SHAMPOO a KERATIN CREAM OIL – novým intenzívne pôsobiacim duom od Marlies Möller beauty haircare. Pre fascinujúci lesk, pružné a hladké vlasy až do ďalšieho zmytia.  

To, čo bolo niekedy len trendom z tituliek časopisov a módnych prehliadok, sa v krátkom období stalo ideálom krásy a snom mnohých žien. UHLADENÉ VLASY:  hodvábne, výnimočne hladké a lesklé. Každý deň. Pre väčšinu žien bol však tento sen nedosiahnuteľný bez návštevy kaderníckeho salónu. S novou dvojicou prípravkov na báze keratínu značka Marlies Möller beauty haircare premieňa sen o hladkých lesklých vlasov na skutočnosť. Vytvorte si WOW účes za okamih!

Prečo práve keratín?

Keratín je proteín, ktorý je kľúčovou zložkou vlasov. Obaľuje povrchovú vrstvu vlasov a pôsobí ako ochranný štít – chráni vlasy pred mechanickým poškodením, vonkajšími vplyvmi a UV žiarením. Keď sa keratínová ochrana vlasov poškodí, vlasy strácajú pružnosť, sú drsné a ťažko sa upravujú.

Odporúčame:  TOP potraviny na zlepšenie imunity: Buď vďaka nim fit počas jesene!

Šampón a olej na vlasy

Zdroj: FAnn

Regeneračná výživa & jemná ochrana – aktívne zložky

Hydrolyzovaný keratín získavaný z najjemnejšej kašmírovej vlny vypĺňa prázdne, poškodené miesta v keratínovej vrstve vlasov a posilňuje vlasovú štruktúru. Výsledkom sú hladké vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú a sú plné lesku.

Hydrolyzovaný proteín podporuje regeneračný účinok keratínu a taktiež vypĺňa medzery vo vlasovej štruktúre. Vďaka svojej molekulárnej štruktúre tento vegánsky proteín z cenných prírodných surovín preniká hlboko do vlasov a napráva poškodenia zvnútra. Pre výnimočne odolné, ľahko upravovateľné a lesklé vlasy.

Extrakty kôry marockého citróna a šupky cukrovej trstiny obnovujú vlasovú štruktúru a s dlhotrvajúcim účinkom vlasy vyhladzujú.

Oleje z ľaničníka siateho a kokosu dodávajú vlasom hodvábny žiarivý lesk a zanechávajú ich vláčne bez zaťaženia.

Fytantriol viaže vlhkosť a posilňuje prirodzenú ochrannú funkciu vlasov. Bráni strate pigmentu, poškodeniu, rozdvojovaniu končekov a lámavosti vlasov.

Extrakt chia semiačok bráni poškodeniu vlasovej štruktúry vplyvom tepelného pôsobenia žehličiek. Pre perfektne uhladený vzhľad vlasov bez kompromisov.  

MARLIES MÖLLER KERATIN SHAMPOO & KERATIN CREAM OIL

Zdroj: FAnn

Produktová línia

KERATIN SHAMPOO 200 ml

Luxusný keratínový šampón už počas zmývania napráva poškodenia vo vlasovej štruktúre a posilňuje vlasy zvnútra. Pripravuje vlasy na ďalšiu úpravu, pričom pôsobí antistaticky. Pre lesklý a uhladený účes s WOW efektom.  

APLIKÁCIA: Najprv si vlasy umyte micelárnym šampónom MICELLE PRE-SHAMPOO, ktorý ich zbaví nečistôt a mastnoty. Potom si rovnomerne naneste malé množstvo keratínového šampónu do dĺžok a na vlasovú pokožku. Premasírujte a dôkladne opláchnite. Vlasy zľahka osušte uterákom.

KERATIN CREAM OIL 100 ml

Ideálny partner pre perfektne vyhladené a pružné vlasy. Napráva oslabené miesta vlasovej štruktúry a chráni vlasy pred teplom fénu, či žehličky. Zanecháva vlasy neuveriteľne lesklé a pružné až do ďalšieho zmytia.   

APLIKÁCIA: Naneste do dĺžok a končekov uterákom presušených vlasov. Vmasírujte a vlasy prečešte. Podľa želania vlasy vyfénujte a vyžehlite.  

NÁŠ TIP: Pre ľahšiu úpravu vlasov deň po zmytí si malé množstvo krémového oleja naneste na suché vlasy a jemne prečešte.  

Nové prípravky Marlies Möller KERATIN SHAMPOO a KERATIN CREAM OIL nájdete v predaji v sieti FAnn perfumérií.

5 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

10.11.2020 07:03

S touto značkou som sa ešte nestretla; zaujímavé duo.

Vaše meno:

Margaret Zimova

Margaret Zimova

23.11.2020 13:42

Ja môžem potvrdiť, že sú skutočne účinné. Poradila mi ich moja kaderníčka a bola som z účinku veľmi milo prekvapená. Čo sa mňa týka, tak skoro ich nevymením.

Vaše meno:

Jana Pitonakova

Jana Pitonakova

23.11.2020 14:08

dala by som si čokoľvek na vlasy ak by som mala zaručený efekt vyrovnania, nelámania vlasov, určite vyskúšam

Vaše meno:

Barbora Kubelková

Barbora Kubelková

26.12.2020 16:21

O týchto produktoch počujem prvýkrát..

Vaše meno:

Ingrid Šimoniková

Ingrid Šimoniková

31.12.2020 17:17

tieto produkty a značku som nepoznala ale pozdáva sa mi rada skúsim ,dakujem pekne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE