MUŽSKÁ SILA VS. DÁMSKA NEHA

Muži a ženy, to sú už odpradávna dva odlišné svety a inak to nebude ani v roku 2017. Ženy sú matky, šéfky, dcéry a hlavne nežné bytosti, a muži, to sú otcovia, ochrancovia, živitelia rodiny a najmä stavebné piliere rodiny. Aj preto musia byť kozmetické produkty pre muža odlišné ako tie pre ženu.

 

Pánska sila sa doslova premieta v novej Toaletnej vode Venture Beyond, z ktorej cítiť drevité a dynamické tóny mandarínky, jantáru a modrého dubu. Piliermi je v tomto prípade práve vzácny dub modrý, ktorý dokáže mať až 25-metrové korene, energiu symbolizujú mandarínky a teplo domova tóny jantáru. 

 

Odporúčame prečítať: Šťastné, veselé a švédske!

MUŽSKÁ SILA VS. DÁMSKA NEHA

Zdroj: Shutterstock®

VIETE, ŽEDub modrý je unikátny druh stromu, ktorý rastie LEN v Kalifornii? Jeho nesmiernu silu potvrdzujú jeho korene, ktoré môžu mať až 25 metrov! Vďaka nim dokáže prežiť stovky rokov. Aj preto je modrý dub tou správnou inšpiráciou pre našu pánsku vôňu.

 

Bude vás zaujímať: TEST: Oriflame - vianočná kolekcia Si Magnifique!

MUŽSKÁ SILA VS. DÁMSKA NEHA

Zdroj: Shutterstock®

A kde sa skrýva povestná ženská neha? Nájsť ju možno v pohľade, v správaní, ale najmä v pohladení, ktorým upokojí choré dieťa aj smutné srdce priateľky či partnera. 

 

Aj preto by mala byť dokonalá pokožka rúk absolútnym základom pre každú dámu. Novinka v podobe Krému na ruky Golden Edition má výdatnú hydratujúcu receptúru obohatenú o jojobový olej, glycerín a vitamín E. Tieto zložky spoločne pokožku vyživia a zanechajú ju jemnú a hladkú hocikedy počas dňa. Je ideálnym spoločníkom do zimných dní, keď je pokožka viac vysušená a namáhaná, navyše vám v kabelke nezaberie veľa miesta.

 

 

Viac noviniek nájdete na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

29.12.2016 08:51

zaujímavé

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

29.12.2016 17:21

potrpím si na krémy na ruky, dávam im zabrať, či už v kuchyni alebo na záhrade

Vaše meno:

Ján

Ján

03.01.2017 00:34

zaujímavá kombinácia

Vaše meno:

Ján

Ján

03.01.2017 00:35

dobrý článok

Vaše meno:

Ján

Ján

03.01.2017 00:35

dobré vedieť

Vaše meno:

adeel

adeel

02.02.2017 14:52

Tento krém mám, a je mojím ,,najnovším,, priateľom, krásne vonia a to zlaté balenie ..... :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE