Obrovský úspech slávia - BB krémy

V súčasnej uponáhľanej dobe plnej stresu uvíta túto skvelú novinku každá jedna žena odhliadnúc od veku. BB krémy sú vyrobené pre všetky vekové kategórie a na všetky typy pleti,

V súčasnej uponáhľanej dobe plnej stresu uvíta túto skvelú novinku každá jedna žena odhliadnúc od veku. BB krémy sú vyrobené pre všetky vekové kategórie a na všetky typy pleti, obsahujú prírodné výťažky z liečivých rastlín, ktoré účinne pomáhajú liečiť aj  ekzém, akné, rosaceu atď. Táto technologická inovácia v kozmetike predstavuje novú generáciu starostlivosti o pleť s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami.
Revolučná novinka určená ženám po celom svete rieši všetky problémy pleti v jednom kroku a tým zjednodušuje každodennú starostlivosť o pleť, čím šetrí drahocenný čas a v neposlednom rade aj peniaze.

Čo je BB krém?
Je to skratka, ktorá v angličtine znamená Blemish Balm alebo Beauty Balm, čo v preklade znamená Balzam na škvrny, chyby kože. BB krém je špeciálny krém a make-up v jednom, ktorý kombinuje základné vlastnosti hydratačného krému s dobrými vlastnosťami make-upu. Bol pôvodne vyvinutý v 50-tych rokoch dermatológmi v Nemecku, za účelom zahojiť a zakryť rôzne jazvy na tvári pacientov po laserových a plastických operáciách, s cieľom urýchliť ich liečenie a návrat ku každodennému životu. 

Obrovský úspech slávia - BB krémy  Obrovský úspech slávia - BB krémy  Obrovský úspech slávia - BB krémy  Obrovský úspech slávia - BB krémy


Ako prvý sa tejto koncepcie „ liečivého make-upu“ ujali kozmetické firmy v ďalekej Ázii (pred takmer 10 rokmi v Južnej Kórei), ktoré vyzdvihli predovšetkým ich liečebné vlastnosti a prírodné bieliace účinky spolu s krycím efektom. Pre svoje blahodarné účinky sa spustila obrovská vlna módy, ktorá sa začala v Južnej Kórei, a to vďaka vynikajúcim výsledkom. Tak postupom času BB krémy získavali stále väčšiu popularitu. V krátkom čase sa rozšírili do susedných krajín Japonska a neskôr od USA až po Austráliu.

 

Úspech bol tak veľký, že aj celosvetové značky preberajú tento koncept a uvádzajú na trh svoje vlastné verzie BB krémov, ale majú pred sebou ešte dlhú cestu, aby dohnali vysoko pokročilé juhokórejské BB krémy v kozmetickom priemysle. Aj v Európe sa očakáva, že sa rýchlo rozšíria a stanú sa tak obľúbenými, pretože v súčasnej dobe neexistuje podobný produkt a nič sofistikovanejšie.

Obrovský úspech slávia - BB krémy

Ide o celosvetovo známe a v zahraničí obľúbené značky:

Missha, Skin79, Lioele, BRTC, Baviphat, Skinfood atď., ktoré sú u nás na slovensku zatiaľ neznáme.

 

Dobrou správou je, že všetky tieto skvelé novinky už od mája nakúpite aj na slovensku v novootvorenom e-shope www.bbkremy.sk

 

Viac informacií o jednotlivých krémikoch vám budeme postupne prinášať v sekcii Novinky
 

Zdroj foto: http://www.bbkremy.sk
5 komentárov
bety

bety

24.03.2013 19:27

BB krem je super,dobre sa natiera a na tvari vyzera prirodzene.

Vaše meno:

Danka Šindléryová

Danka Šindléryová

27.03.2013 16:58

Mne osobne BB krémy nič nehovoria, všade sa o nich píše a rozpráva - mne sa však nepáči  kombinácia krému a mejkapu v jednom. No neviem možno dakedy vyskúšam, ale ako vravím mna to neláka. 

Vaše meno:

Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

22.04.2013 14:41

Môžem potvrdiť, BB krém sa mi veľmi osvedčil:))

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

22.04.2013 18:55

Mala som možnosť vyskúšať jeden z týchto pravých BB krémikov, konkrétne ten ružový, ktorý je na prvej fotke piaty v poradí zľava... Je veľmi veľmi dobrý, kvalitný, splynie s farbou pleti, a pocitovo som po ňom cítila pleť jemnejšiu a hebkejšiu :) odporúčam...

Vaše meno:

Lubena

Lubena

03.06.2013 18:59

Tiež potvrdzujem, že BB krémy sú super - teda mne najviac vyhovuje Bioderma :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE