Olej na zrelú pleť Ikarov

Máte pocit stiahnutej pleti? Vyskúšajte olej na zrelú pleť Ikarov z radu Anti age. Natrite si ním na noc tvár a ráno nebudete mať ani nepríjemné sťahujúce pocity, ale ani mastnú pleť. Olejček, ktorý neobsahuje konzervačné látky ani tekutý parafín, sa rýchlo vpije do pokožky. Navyše pomáha pri tvorbe kolagénu a pri dlhšom používaní odstraňuje vrásky.

 

Prírodný prípravok pozostáva zo starodávnej receptúry. Jeho základom sú tri oleje – marhuľový, kokosový a z pšeničných klíčkov. Prevoniava ich zmes esenciálnych olejov z kvetov pomaranča, santalu a kadidla. Okrem toho obsahuje aj olivový olej a výťažok z lupeňov Damašskej ruže, ktorý pokožku omladzuje. Pestujú ho na ekologických plantážach v Údolí ruží v Bulharsku.

 

Odporúčame: IKAROV - Mandľový olej lisovaný za studena

Olej na zrelú pleť

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčanie na záver:

Celé generácie žien v prímorských krajinách vyskúšali oleje na pleť. “Sú lisované za studena, čím sa v nich zachovávajú zdraviu prospešné látky. Tie sa cez kožu dostávajú do tela, zlepšujú obeh krvi, lymfy a hydratujú. Pomáhajú tiež pri tvorbe kolagénu,“ hovorí Dobromir Tabahnev, výhradný dovozca 100 % prírodnej kozmetiky Ikarov na Slovensko.


Odporúčaná cena 30 ml oleja je 7, 60 eur a dostanete ho kúpiť v lekárňach.

 

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Pani Petra

Pani Petra

19.03.2013 19:57

Oleje Ikarov som ešte nikdy nemala, stále mám pocit napnutej pokožky, ďakujem za tip.

Vaše meno:

Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

25.03.2013 16:40

Rada by som vyskúšala takýto olejček, v poslednom čase cítim, že mám nejakú suchšiu pokožku.

Vaše meno:

Danka

Danka

20.06.2013 14:54

Teda bola som dnes pri známej a všimla som si že ho má, pochvaľuje si ho som sa jej aj pítala na iné výrobky a zbierkou ma priam prekvapila

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 17:37

páči sa mi zloženie oleja.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE