Intenzívna liftingová maska Botocell

Vďaka komplexu účinných látok viditeľným spôsobom vyhladzuje vrásky a drobné nerovnosti pleti, a to takmer s okamžitým výsledkom.

Vďaka komplexu účinných látok viditeľným spôsobom vyhladzuje vrásky a drobné nerovnosti pleti, a to takmer s okamžitým výsledkom. Gatuline expression je prírodný extrakt z rastliny Acmella Oleracea s podobným účinkom ako Botox, efekt však dosahuje neinvazívnym spôsobom bez injekcií a ďalších nepríjemností.

 

 

Ako táto látka pôsobí?

 

Intenzívna liftingová maska Botocell

 

Takmer okamžite po nanesení začína ovplyvňovať vedenie nervových vzruchov, ktoré ovládajú sťahovanie svalov, a tým výrazne znižuje frekvenciu svalových kontrakcií. Účinok sa dostaví už päť minút po aplikácii a pretrváva až štyri hodiny. Ženšenový extrakt obsiahnutý v maske podporuje obnovu buniek a tvorbu kolagénu, zatiaľ čo extrakt z harmančeka pôsobí protizápalovo, ovplyvňuje pevnosť vlásočníc a pomáha pleti udržovať vlhkosť. Maska je vhodná na tvár, krk i dekolt kedykoľvek pre dosiahnutie okamžitého efektu vyhladenia.

 


Odporúčaná cena: 2,29 eur

 

Ak sa chceme dobre starať o pleť, malo by byť samozrejmosťou použitie kvalitného krému na deň i noc a špeciálneho krému na pery a očné okolie. Používanie prípravkov jedného radu je pre dosiahnutie dobrého výsledku optimálne.
 

 

Intenzívna liftingová maska Botocell
Intenzívna liftingová maska Botocell

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dennú i nočnú starostlivosť o pleť je určený Intenzívny liftingový krém, ktorý dodá pleti všetko potrebné a svojím liftingovým účinkom znásobí efekt vyhladzovania vrások pri súbežnom použití ostatných prípravkov radu Botocell. Vzhľadom na jemnosť pokožky okolo očí a pier a jej zvýšenú námahu je pre tieto časti tváre určený špeciálny prípravok - Intenzívny liftingový krém na oči a pery.

 

 

Intenzívna liftingová maska Botocell


 

 

3 komentárov
bety

bety

24.03.2013 20:56

Ja to mam celu sadu je super,mozem len odporucit.

Vaše meno:

Danka

Danka

20.06.2013 15:03

máme doma máme a tento rad je super!! :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

01.05.2020 06:04

Skúšala som liftingovú masku a je super, môžem iba odporúčať :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE