Olivové opojenie – krásne vonia a ochráni pred nepriazňou sychravého počasia

Oriflame má pre všetky ženy jesennú výzvu. Je tu ročné obdobie, ktoré srší farbami... Nezostaňte ani vy v nudnom čiernobielom stereotype, pretože sivé myšky nemajú v týchto mesiacoch žiadnu šancu.

 

Nechajte sa s nami unášať svetom sýtych farieb v podobe osvedčenej a kvalitnej kozmetiky, ktorá z nás spraví razom neodolateľné šelmy. A čo keď nechá chlad a dážď stopy na našej pokožke, ktorú sme si celé leto cibrili do bronzova? Niet sa čoho báť, aj to majú pod palcom naše skvelé novinky, stačí nahliadnuť...

 

Olivový olej nepatrí len do kuchyne aj keď vieme, že jeho využívanie sa oplatí najmä pre naše zdravie. V hojnom množstve ho nájdete aj ako hlavnú prísadu kozmetických prípravkov, najmä krémov, balzamov či sprchovacích gélov. Niet sa čomu čudovať, veď obsahuje veľa vitamínov a množstvo nenasýtených mastných kyselín. Práve vitamínu E vďačíme za spomaľovanie starnutia preto, že pokožku zásobuje potrebným kyslíkom. 

 

Produkty s obsahom olejov sú vhodné pre vysilenú a suchú pokožku, ktorá v nich nájde svoju oázu – premastia a hydratujú ju do hĺbky a hlavne dosýta. Objavte silu prírodného olivového oleja v našej novej kolekcii Love Nature, využijete tak silu samotnej prírody a pravidelným používaním sa zbavíte nepríjemného pocitu suchosti a pnutia na vašej pleti.

oriflame-pleťový-krém

Zdroj: Shutterstock®

Čo urobiť pre krásnu a hebkú pleť? Predsa použiť Pleťový krém Love Nature s olivovým olejom, ktorý sa postará aj o jej prirodzené zdravie. Pleťový krém navyše príjemne vonia a zamilujete si aj skrášľujúci efekt, ktorý zanechá na vašej pleti. 

 

TIP ORIFLAME! Ofúkol vás severák a zanechal vaše pery bolestivými? Balzam na pery Love Nature s olivovým olejom vám poskytne okamžitú úľavu a pravidelným natieraním aj vyrieši problém úplne.

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Giordani Gold Dlhotrvajúci krycí krém s minerálmi

oriflame-balzam-na-pery

Zdroj: Shutterstock®

Kolekcia Love Nature ani tento raz nezabúda na pery, ktoré si šperkuje každá žena. Predtým, ako im však dávame farbu a lesk je potrebné im dať výživu. Balzam na pery Love Nature s olivovým olejom je na to ten pravý produkt. Jeho vyživujúci obsah pery ochráni a zjemní.

 

Odporúčame prečítať: Oriflame – Activelle Extreme Protection

4 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.12.2015 15:37

milujem olivy či v kréme či v balzame na pery alebo aj také na jedenie...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 21:45

olivovy olej je jeden najkvalitnejsich

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

31.01.2016 17:18

Olivy ako také mám veľmi rada a olivový olej v krémoch tiež :)

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 13:19

pekné balenie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE