Vzrušujúce jesenné dobrodružstvo s Oriflame

Prišla jeseň a my sme sa museli vyrovnať s chladnými ránami, sychravým počasím a s myšlienkou, že aj posledné stopy po horúcom lete už dávno vymizli. Nezúfajme dámy, veď nastalo najfarebnejšie obdobie roka. Príroda hýri odtieňmi, o akých sa nám ani nesníva a my si musíme nádheru okolo vychutnávať plnými dúškami. Jesenná atmosféra bude, ako to už býva, čoskoro fuč a tak jej dovoľte, aby vás dobila energiou.

 

Vyberte sa s nami na dobrodružstvo plné vzrušenia, pretože nielen príroda, ale aj kozmetika sa odela do farebného šatu - aspoň tá švédska. Pätnásta kampaň Oriflame sa skutočne vyfarbila!

 

Oriflame vie, že súčasná praktická a uponáhľaná žena, ktorá je milujúcou matkou, pracovitou včeličkou a vernou manželkou, neznáša priveľa maľovátok v už aj tak preplnenej kabelke. Práve preto na jeseň švédska kozmetika prináša skvelé novinky v podobe praktických paletiek, na ktorých nájdete množstvo odtieňov a kombinácií na oči aj na pery. Veď fantázii sa medze nekladú, milé dámy!

 

Odporúčame prečítať: Oriflame - Balzam na pery Love Nature

oriflame-paletky

Zdroj: Shutterstock®

Kvalita a trvácnosť sa spojili, a tak vznikli Palety očných tieňov Giordani Gold Quadro, ktoré ocenia tie praktickejšie z nás. Mať po ruke hneď štyri očné tiene v malej kazetke predsa nie je až taká bežná vec... My vieme, že ženy chcú mať na výber a práve na to sme mysleli pri luxusných paletkách Giordani Gold, v ktorých nájdete hneď štyri odtiene očných tieňov v intenzívnom prevedení sýtych farieb. Plusom je jednoduchá aplikácia a efekt, ktorý vydrží po celý deň!

oriflame-paletky

Zdroj: Shutterstock®

K úplnej dokonalosti už chýbajú iba bezchybné pery. Aj tu sme sa rozhodli, že vám doprajeme čo najviac možností a variácií pre vzhľad, s ktorým budete sama najspokojnejšia. Palety rúžov na pery The ONE ponúkajú tri rúže pod jednou strieškou. Vybrať si môžete aj z troch druhov paletiek a dobrou správou je, že sa farby v nich dajú dobre miešať. Tri farby sa tak neskutočne ľahko zmenia na nespočetné množstvo možností.

 

Súťaž: HRAJTE o Božskú Toaletnú vodu a telový krém DIVINE od ORIFLAME

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.12.2015 15:47

pekná paletka...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 22:14

paletky ruzov su krasne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE